Програма «Горизонт 2020» в Україні

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery

„Відтепер українські дослідники мають повне право подаватися на всі програми мобільності та стипендії Марії Склодовської-Кюрі.


Рада молодих вчених Університету прийняла участь у інформаційній сесії в рамках Програми «Горизонт 2020» за напрямками «Дії Марії Склодовської-Кюрі» та «Майбутні і нові технології», яка була проведена Національним контактним пунктом Програми «Горизонт 2020» при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка спільно з Дніпропетровським національним університетом імені Олеся Гончара та Радою молодих вчених Дніпропетровської області 17 червня 2015 року.

У програмі інформаційної сесії було представлено наступні напрямки: 1) реалізації виходу комерційних проектів з R&D компонентою на ринок за допомогою програми Майбутні та нові технології; 2) можливості наукового трансферу програми Дії Марії Склодовської-Кюрі.

Метою створення Національного контактного пункту– є реалізації положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, у відповідності до Угоди між Україною та ЄС про наукове і технологічне співробітництво та з метою розширення участі української сторони у проектах програми «Горизонт2020».

За більше детальною інформацією щодо інформаційній сесії звертайте до Ради молодих вчених університету.

Додаткову інформацію щодо Програми «Горизонт 2020»можна знайти на сайті:

Голова РМВ Адашис Л.І.”

Read 1948 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна