До уваги викладачів та студентів!

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
Глобальний конкурс бізнес-кейсів CIMA Global Business Challenge проводиться серед студентських команд з університетів різних країн світу. У 2015 році в цьому змаганні взяли участь студенти з 26 країн. Конкурс дає шанс майбутнім економістам і бізнес-лідерам отримати практичний досвід вирішення реальних задач в підприємницькому середовищі, покращити свої навички роботи в команді, а також зробити вагомий внесок в свою подальшу кар’єру.


Чотири студентські команди з українських ВНЗ, котрі здобули найвищі оцінки експертів СІМА, матимуть шанс презентувати власні роботи на національному фіналі конкурсу перед суддями – впливовими бізнес-лідерами. А команда-переможець представлятиме свій університет і Україну на глобальному фіналі CIMA GBC 2015 в Польщі.

Подія відкрита для всіх зацікавлених, участь безкоштовна. Незалежно від того, хто Ви – учасник конкурсу, роботодавець, ментор, зацікавлений в конкурсі студент, друг чи член сім’ї, або ж просто бажаєте прийти й підтримати команди-фіналісти, – ми будемо раді бачити Вас на всеукраїнському фіналі конкурсу CIMA GBC 2015. Ви побачите, як команди презентуватимуть власний аналіз бізнес-кейсу перед експертами у галузі, відповідній тематиці кейсу, і відповідатимуть на запитання по роботі. Учасники заходу також дізнаються про можливості працевлаштування, матимуть змогу поспілкуватись з провідними роботодавцями, а також дізнаються більше про СІМА та про глобальний конкурс бізнес кейсів  CIMA GBC.  Мова заходу – англійська.

Національний фінал проходитиме24 червня 2015 року

в Концертному залі КНЕУ ім. В. Гетьмана за адресою: вул. Дегтярівська, 49Г.

Відкриття заходу - о 9:30.

Детальніше
Read 1834 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна