Підведення підсумків художньої самодіяльності Університету митної справи та фінансів

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
08.06.2015 на засіданні ректорату УМСФ відбулося підведення підсумків творчої діяльності колективу художньої самодіяльності університету за останній місяць.

1. Творчий колектив університету посів ІІІ місце серед ВУЗів ІІІ-ІV рівня акредитації на щорічному міському фестивалі «Студентська весна – 2015». Лауреатами фестивалю з запрошенням на заключний гала-концерт, який відбудеться 27.06.2015 на фестивальному причалі, від нашого міста, стали: ВІА «JamFm» (кер. Р.Рікус), Анастасія Шадріна (сольна хореографія), народний ансамбль фольклорного танцю «Веселка» (кер. С.І. Жир), Еліна Похвальська (вокал), «Freak-cabaret» (кер. А. Щетина).
2. Ансамбль «Веселка» повернувся з ХХХ Міжнародного фестивалю фольклорного мистецтва із Литви (м. Каунас), де одержав «Гран-Прі».
3.Творчий колектив університету отримав подяку і диплом за прекрасний концерт, який надали наші студенти у смт. Петриківка, з нагоди 70-річчя перемоги над німецько-фашистськими загарбниками.
4.Всеукраїнський волонтерський фонд «Оборони України» висловив щиру подяку ансамблю «Веселка» і його керівникові Жиру С.І. за урочистий концерт на підтримку бійців 25-ї і 74-ї аеромобільних бригад, що беруть участь у зоні АТО, який надав наш колектив у смт. Гвардійське.

Бажаємо нашим артистам успіхів і подальших перемог на ниві мистецтва!
Read 1909 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Олімпіада з англійської мови