Print this page

Конкурс есе MindSketch

ПорталVoxUkraineспільно з компанією“Київстар”,Київською школою економікита за медіапідтримкиЛІГАБізнесІнформпроводить конкурсMindSketch.Це щомісячний конкурс на найкращі есе, в яких аналізуються важливі суспільно-економічні питання.

До участі у конкурсі запрошуються економісти, дослідники, науковці, студенти, фахівці різних галузей, які здатні аналітично мислити та викладати свої думки у статтях.
Роботи приймаються до 30 червня, 15 липнябуде оголошено переможця. Його обирає редакційна колегія порталу VoxUkraine, яка складається з економістів провідних світових університетів, великих українських компаній та громадських організацій. Переможець отримає приз у розмірі 8 000 грн від партнера проекту – компанії “Київстар”. Есе буде опубліковано на порталі VoxUkraine та в одному із провідних українських ЗМІ.

Перелік тем не обмежений, в якості рекомендованої теми червня пропонуємо розглянути питання корупції у вищій освіті. Перевага надаватиметься текстам із найбільш глибоким, неординарним поглядом на проблему та посиланнями на результати наукових досліджень. З прикладами робіт можна ознайомитись на сайті VoxUkraine.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати есе на адресу mindsketch.essay@gmail.com з темою “VoxUkrainePrize”. Подання має містити інформацію про автора(ів), поточне і минулі місця роботи, вчені ступені або досвід (для студентів – назву університету, факультет, курс навчання.) і URL веб-сторінки автора(ів). Рішення щодо переможця прийматиме редколегія VoxUkraine.

Вимоги до есе:

  • есе повинно містити постановку проблеми, аналіз її причин та можливі шляхи розв’язання;
  • обсяг не повинен перевищувати 10 тисяч знаків разом із пробілами, есе має містити анотацію обсягом до 300 знаків, де стисло викладено головну ідею тексту, та висновки наприкінці тексту;
  • у роботі неприпустимий плагіат (запозичення чужого тексту без посилання на джерело). Всі цитати повинні бути оформлені належним чином. Обов’язково повинні бути приведені джерела використаних в статті даних, таблиць, малюнків (графіків);
  • мова роботи – українська або англійська.


Детальну інформацію можна знайти на сайті:http://voxukraine.org/1747-2/

Read 1732 times