Травнева школа польської мови 2015

 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Image Gallery
У період з 1 по 11 травня 2015 року вперше у місті Криниця-Здрой (Республіка Польща) пройшла «Травнева школа польської мови 2015» для студентів – слухачів курсів польської мови і культури Українсько-Польського Центру Університету митної справи та фінансів (м.Дніпропетровськ, Україна). Навчання проходило у Національній Гімназії ім.Йозефа Дієтла. Заняття проводились у групі базового рівня А1.

Уроки майстер класу проводила директор гімназії Агата Кроль-Мірек. За результатами занять усі студенти отримали сертифікати Національної Гімназії ім.Й.Дієтла.
Приймаючою стороною для студентів була організована культурна програма в межах якої була екскурсія до міста Краків, екскурсія до Словакії, де студенти змогли побувати у місті Стара Любовля й оглянути  Королівський Замок.

У Криниці студенти побували на Парковій горі, павільйонах мінеральних вод, Музеї Нікіфора, який святкував свій юбілей – 20 річчя культурної діяльності.
Також наші студенти із задоволенням познайомились з музичною творчістю гуралей та лемків у Лемковській корчмі, посмакували страви польської національної та лемковської кухонь.

Курси польської мови, що проходили в місті Криниця-Здрой під час травневих свят – унікальна можливість, якою я не могла не скористатись. Для себе я виокремила наступні основні переваги такого майстер-класу з вивчення польської мови.

 1. Взяти участь може кожний, незалежно від рівня підготовки, оскільки необхідно мінімальне – знання польського алфавіту.
 2. Всі заняття були дуже змістовними, оскільки містили інформацію, необхідну для повсякденного спілкування. Також вони виявились неймовірно цікавими за рахунок того, що, окрім звичайного викладання матеріалу, ми мали змогу переглядати відео-кліпи, складали діалоги між собою та безпосередньо з викладачем, і все це на польській мові.
 3. Спілкуючись з носієм мови, відчуваєш, яка повинна бути інтонація, вимова,  наголоси.
 4. Ще однією важливою перевагою таких курсів є отримання сертифікату, який може мати велике значення при складанні резюме для вступу в вищий навчальний заклад Польщі.

Гімназія, в якій проходили заняття, розташована в живописному курортному містечку Криниця-Здрой. З вікон відкривається чарівний панорамний вигляд на гори. Кожна аудиторія оснащена сучасним обладнанням, всі учні користуються інтерактивними дошками. Директорка гімназії справила враження приємної, чуйної жінки, вона завжди виправляла наші помилки та вимагала від нас правильної вимови слів.
Варто пам’ятати, що така поїздка – це ще й нагода побувати в іншій країні. Я відкрила для себе нову культуру, яка припала мені до душі, познайомилась зі смачною традиційною Польською кухнею, у вільний час відвідала чарівний Краків з його старовинною архітектурою. Під час моєї подорожі я спілкувалась з різними мешканцями Польщі і всі вони виявились дуже доброзичливими і відкритими людьми. Побувавши в цій країні один раз, неодмінно хочеться повернутися туди знов.

Валерія Снісар
Read 1381 times

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  You are here: Головна Олімпіада з англійської мови