Новини кафедри

ОЛЕСЬ ГОНЧАР І ПРИДНІПРОВ’Я15.05.18 пройшла тематична зустріч «Олесь Гончар і Придніпров`я», присвячена 100-річчю з дня народження О.Гончара (03.04.1918р.). На зустрічі була присутня племінниця письменника та фахівець із творчості письменника, студенти 1-3 курсів та викладачі.

image001
Завдяки розповідям, фотокарткам, уривкам із творів письменника, з листів його дружини присутні змогли подивитись на О.Гончара не як на письменника, твори та біографію якого вивчають за шкільною програмою, з датами та подіями, які ні про що не говорять читачу, а як на звичайну людину, зі своїми звичками, характером, ставленням до рідних, до життя.


Студенти гр. ФК-16-1, разом із своїм куратором к.е.н., ст. викладачем кафедри фінансів Сальниковою Т.В., в рамках навчальної практики відвідали підприємства м. Дніпра.

image001    image002 

 image003  image004


На базі Філії кафедри фінансів навчально-наукового інституту «Фінансова академія» УМСФ - Департаменті фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації 22-26 січня 2018 року відбулись захисти магістерських дипломних робіт зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (за магістерськими програмами кафедри фінансів «Державні та місцеві фінанси» та «Управління фінансовою безпекою»).

image001

Директор Департаменту фінансів, Голова екзаменаційної комісії із захисту магістерських дипломних робіт Шебеко Тетяна Іванівна і викладачі кафедри фінансів вітають магістрів з успішними захистами і бажають випускникам стрімкого кар’єрного зростання, міцного здоров’я, виповнення всіх бажань, теплих спогадів про чудові студентські роки у рідному навчальному закладі.

image003  

Колектив кафедри фінансів завжди радий зустрічі з випускниками і запрошує їх та всіх бажаючих поринути у захоплюючий світ фінансової науки та продовжити навчання в аспірантурі за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».


Учні загальноосвітніх шкіл відвідали «Школу майбутнього фінансиста»

image1Для знайомства з навчальним закладом та кафедрою фінансів, що є випусковою, та здійснює підготовку студентів за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за програмами навчання: бакалавр та магістр, колектив кафедри запросив учнів старших класів шкіл Лівобережжя м. Дніпра відвідати заняття «Школи майбутнього фінансиста».

Зустріч відбулась 3 грудня 2016 року, підчас якої учнів ознайомлено з організацією роботи кафедри, з майбутніми можливостями студентського життя, з особливостями професії фінансиста та можливостями працевлаштування по завершенню навчання. Учасники зустрічі активно включились в роботу, з цікавістю переглянули фільм про фінанси, прийняли участь у діловій грі та по завершенню заходу отримали сертифікати з запрошенням до вступу до Університету митної справи та фінансів.

***

Вітаємо переможців!

Вітаємо Абдін Аліну Володимирівну, студентку гр. ДМФ-11 та наукового керівника Лисяк Любов Валентинівну, завідувача кафедри фінансів, із перемогою (2 місце) у номінації «Регіональна економіка майбутнього» V Міжнародного конкурсу «Економіка майбутнього» (м. Тамбов, Росія).

image3

***

Вітаємо переможців!

Вітаємо Самойлову Крістіну Костянтинівну, студентку гр. ДМФ-11 та наукового керівника Роменську Катерину Михайлівну, доцента кафедри фінансів, із перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси та кредит». Переможця нагороджено дипломом І ступеня.

Вітаємо Куценко Катерину Андріївну, студентку гр. ДМФ-11 та наукового керівника Роменську Катерину Михайлівну, доцента кафедри фінансів, із перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси та кредит». Переможця нагороджено дипломом ІІ ступеня.image4

***

Успішне проходження проблемно-орієнтованого тренінгу за фахом відкриває нові можливості для магістрів

Професорсько-викладацьким складом кафедри для підготовки магістрів, які навчаються за галуззю знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (спеціалізація «Державні та місцеві фінанси», «Управління фінансовою безпекою») розроблено програму та завдання для проходження проблемно-орієнтованого тренінгу за фахом. При проходженні проблемно-орієнтованого тренінгу за фахом магістрам – учасникам тренінгу надаються завдання, що включають інтерактивні методи навчання, зокрема, мозковий штурм, аналіз ситуаційних вправ, аналіз критичних випадків, рольові та ділові ігри. Розв’язок таких завдань сприятиме: розширенню можливих варіантів поведінки магістрів; стимулюванню до опанування новими поведінковими навичками, можливості їх тренування; активності всіх учасників гри відповідно до завдань тренінгу; зниженню надмірної напруги; формуванню довіри та згуртованості групи; можливості залучити до інтерактивну велику кількість учасників одночасно; розв’язанню змістовних проблем тренінгу та особистісних проблем учасників; забезпеченню вільного спілкування.

image5

***

Вітаємо Абдін Аліну Володимирівну, студентку гр. ДМФ-11 та наукового керівника Лисяк Любов Валентинівну, професора кафедри фінансів, із перемогою (2 місце) у номінації «Регіональна економіка майбутнього» V Міжнародного конкурсу «Економіка майбутнього» (м. Тамбов, Росія).

 

Вітаємо Самойлову Крістіну Костянтинівну, студентку гр. ДМФ-11 та наукового керівника Роменську Катерину Михайлівну, доцента кафедри фінансів, із перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси та кредит». Переможця нагороджено дипломом І ступеня.

 

Вітаємо Куценко Катерину Андріївну, студентку гр. ДМФ-11 та наукового керівника Роменську Катерину Михайлівну, доцента кафедри фінансів, із перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси та кредит». Переможця нагороджено дипломом ІІ ступеня.

 

Професорсько-викладацьким складом кафедри для підготовки магістрів, які навчаються за галуззю знань 0305 «Економіка та підприємництво» за спеціальністю 8.03050801 «Фінанси і кредит» (спеціалізація «Державні та місцеві фінанси», «Управління фінансовою безпекою») розроблено програму та завдання для проходження проблемно-орієнтованого тренінгу за фахом. При проходженні проблемно-орієнтованого тренінгу за фахом магістрам – учасникам тренінгу надаються завдання, що включають інтерактивні методи навчання, зокрема, мозковий штурм, аналіз ситуаційних вправ, аналіз критичних випадків, рольові та ділові ігри. Розв’язок таких завдань сприятиме: розширенню можливих варіантів поведінки магістрів; стимулюванню до опанування новими поведінковими навичками, можливості їх тренування; активності всіх учасників гри відповідно до завдань тренінгу; зниженню надмірної напруги; формуванню довіри та згуртованості групи; можливості залучити до інтерактивну велику кількість учасників одночасно; розв’язанню змістовних проблем тренінгу та особистісних проблем учасників; забезпеченню вільного спілкування.

 

 

 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Про нас Центр профільної освіти Фінансовий факультет