У жовтні на кафедрі фінансів суб’єктів господарювання та страхування відбувся науково-методичний семінар за участю проректора з наукової роботи УМСФ Приймаченка Д. В.

Професор кафедри Козьменко С. М. висвітлив основні проблеми і перспективи кафедри та університету в цілому щодо підвищення рівня його конкурентоспроможності серед вишів України.

У ході проведення семінару розглянуто позиції УМСФ у рейтингу Webometrics-2017 вишів України та запропоновано здійснення певних заходів щодо їх підвищення.

Викладачами кафедри фінансів суб’єктів господарювання та страхування: к.е.н., доцентом Терещенко Тетяною Євгеніївною, старшим викладачем Заволокою Ларисою Олександрівною, старшим викладачем Пономарьовою Оксаною Борисівною, 6 квітня 2017 року у групах ФМ-16-1, ФК-13-1, ФК-13-2 було проведено кураторську годину за темою «Зустріч з керівником бізнес-структури». На зустріч було запрошено директора Дніпропетровського управління АСК «Омега» Кобець Людмилу Іванівну, яка розповіла студентам про особливості страхового бізнесу, його минуле, сьогоденне та майбутнє,можливості побудови майбутньої кар’єри у страхових організаціях
Проведення кураторських годин, навчальних занять із залученням представників страхових компаній є невід’ємною складовою підготовки компетентних фахівців з фінансів нової формації, яким належить бути провідниками на шляху інтеграції вітчизняного страхового ринку у світовий.Такі зустрічі з потенційними роботодавцями стали вже традиційними на кафедрі фінансів суб’єктів господарювання та страхування і завдяки ним студентимають можливість пройти виробничута переддипломну практики з подальшим працевлаштуванням.  

DSCN3430     DSCN3441

 DSCN3432    DSCN3437

Серія знайомства школярів з Університетом митної справи та фінансів продовжується. 30 листопада естафетну паличку підхопила кафедра фінансів суб’єктів господарювання та страхування, запросивши на «Школу фінансового успіху» майбутніх абітурієнтів - учнів шкіл №2, №42 і №99. Із традиційним уже візитом прибули учні фінансово-економічного ліцею.

Для майбутніх вступників організували справжні теоретично-практичні заняття: учнів познайомили з умовами прийому до Університету, розповіли про фахівців, яких готує кафедра, відкрили кілька професійних таємниць роботи фінансових менеджерів та страхових компаній, запропонували розв’язати практичні задачі. Студенти 5 курсу охоче розповідали школярам цікаві неймовірні факти із світу фінансів. Але по-справжньому високий рівень ерудиції та кмітливість учасники продемонстрували під час гри у фінансовий Брейн-ринг.

Школярі отримали багато нових знань як про Університет, так і про світ фінансів. Але найголовнішим результатом зустрічі для учнів стало те, що кілька учасників уже визначилися із майбутньою професією.
 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Новини кафедри