14-15 січня 2020 року на кафедрі обліку, аудиту, аналізу і оподаткування відбувся успішний захист дипломних робіт магістрів спеціальності 071 «Облік і оподаткування»  денної форми навчання.
 
З 25 магістрів дипломи з відзнакою отримали 4 особи, з яких 2 отримали рекомендації до аспірантури.
 
Під час навчання у магістратурі більшість студентів вже розпочали свою трудову діяльність та випробували на практиці отримані знання.
 
Позитивним є те, що студенти обрали професійний шлях відповідно до обраної спеціальності: на посадах бухгалтера вже працюють 8 осіб, аудитором – 1 особа, економістами – 2 особи, ревізором Державної податкової служби України – 1 особа, економістами у банках – 4 особи. Таким чином, 60% магістрів на момент отримання диплому вже мають робоче місце та працюють за спеціальністю.
 
16-17 січня 2020 року дипломні роботи магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» захистили 19 студентів заочної форми навчання, серед яких переважна більшість – це фахівці, які вже працюють за обраною чи суміжними спеціальностями та мають практичний досвід роботи. Навчання в магістратурі дозволило їм підвищити рівень своєї кваліфікації та розширити можливості свого подальшого кар`єрного зростання.
 
Вітаємо магістрів із такою значною подією у їх житті та бажаємо, щоб знання і досвід, отримані під час навчання та написання дипломної роботи, допомогли вибрати правильний і перспективний професійний шлях та реалізувати себе як висококваліфіковані фахівці.

30 жовтня 2019 р. відбулася зустріч студентів 1 курсу магістратури зі спеціальності «Облік і оподаткування» зі співробітниками АТ КБ ПРИВАТБАНК з рекрутингу, яку було організовано кафедрою банківської справи та фінансових послуг фінансового факультету університету. Фахівці банківської структури ознайомили студентів з особливостями становлення кар’єри в сфері внутрішнього аудиту в банках, з основними вимогами до кандидатів на посади внутрішніх аудиторів, серед яких особливого значення надається знанню англійської мови на рівні не нижче «intermediate», комп’ютерних технологій та методології обліку в банках.
 
Представники банку зупинилися на питаннях умов та графіку роботи, соціальної захищеності та толерантних взаємовідносинах в колективі банку.
 
Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» взяли активну участь у вікторині, показали високий рівень знань та отримали заохочувальні призи та подарунки.
 
Майбутніх випускників УМСФ зацікавила можливість працевлаштування в сфері банківського сектору, то ж вони зареєструвалися для подальшого проходження тестувань та співбесід з керівниками і фахівцями відповідних департаментів.
 
Хочеться побажати їм успіху, наснаги та кар’єрного зростання! Щасти Вам!
18 червня 2019 року в межах профорієнтаційної роботи  кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування була проведена зустріч студентів 4 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» та «Менеджмент» з начальником департаменту з кадрових питань ТОВ «Синергія груп» Іриною Миколаївною Вороновою. Компанія займається багатопрофільною діяльністю та має виробничі, торгівельні підрозділи, веде зовнішньоекономічну діяльність. Студенти отримали привабливі пропозиції проходження практики та стажування у компанії з перспективою наступного працевлаштування у відділах бухгалтерського та управлінського обліку компанії, а також у відділі зовнішньоекономічної діяльності.
15-17 травня 2019 р. у межах впровадження інформаційних технологій у навчальний та науковий процеси Університету митної справи та фінансів представники ТОВ «Техноцентр Маяк» сумісно з розробником одного з найпопулярніших програмних продуктів бухгалтерської та фінансової галузей «M.E.Doc» провели тренінг-навчання для студентів 4 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» та викладачів кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування університету.
 
Під час навчання студенти поглибили свої фінансові, бухгалтерські, аудиторські здібності, а також змоделювали реальні бізнес-процеси, які відбуваються на підприємстві! Учасники тренінгу створювали та відправляли бухгалтерську звітність, а також спробували себе в якості контрагентів, які обмінюються первинними документами.
 
За результатами тренінгу всі слухачі отримали офіційні сертифікати користувача-спеціаліста програмного забезпечення «M.E.Doc».


Вітаємо Фесенко Валерію Валеріївну, доцента кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування, та її наукового консультанта, д.е.н., професора, завідувача кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування Вакульчик Олену Михайлівну із блискучим захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності), який відбувся 07 травня 2019 р. у Тернопільському національному економічному університеті.
 
Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!
Студенти 4 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» Синельник Валентина та Сушко Ганна взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації, яка проходила 17-19 квітня 2019 р. на базі Університету імені Альфреда Нобеля. Дівчата показали високі результати та стали переможцями у номінаціях:
  • «Знавець Управлінського обліку» - Синельник В.С.;
  • «Знавець Аналізу господарської діяльності» - Сушко Г.В.
Вітаємо з перемогою та отриманням дипломів. Бажаємо подальших успіхів і наукових здобутків!
У серпні 2018 року вийшла наукова монографія доцента кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування Фесенко Валерії Валеріївни «Зовнішньоекономічні операції підприємства з пов’язаними сторонами: аудит і аналіз».
 
Монографію присвячено актуальним проблемам аудиту і аналізу зовнішньоекономічних операцій підприємства з пов’язаними сторонами в умовах глобалізації міжнародного бізнесу та інтеграції України в європейський простір. В роботі поглиблено теоретико-методологічні засади внутрішнього, зовнішнього незалежного і податкового аудиту зовнішньоекономічних операцій підприємств. Поглиблено методологічні засади аудиту і аналізу трансфертних цін в контрольованих зовнішньоекономічних операціях підприємств, що дозволяє формувати практичні рекомендації щодо звітування підприємствами-суб’єктами ЗЕД за контрольованими операціями в органи Державної фіскальної служби України. Розвинуто методологічні основи внутрішнього аудиту зовнішньоекономічних операцій групи взаємопов’язаних підприємств, а саме – розроблено систему оцінки надійності пов’язаних підприємств; запропонована аналітична процедура внутрішнього аудиту управління курсовими різницями пов’язаних підприємств; розроблено методичний підхід до аналізу цінових відхилень у вартості імпорту для цілей внутрішнього аудиту зовнішньоекономічних операцій у рамках діяльності групи взаємопов’язаних підприємств. Викладені у монографії теоретико-методологічні положення та практичні рекомендації будуть корисними для науковців, викладачів, студентів економічних спеціальностей, бухгалтерів, незалежних та внутрішніх аудиторів, митних аудиторів, представників органів Державної фіскальної служби України, а також для всіх суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які зобов’язані подавати звіт про контрольовані операції в органи Державної фіскальної служби України.
Запрошуємо на навчання на прискореною заочною формою навчання (1 рік 10 місяців) за освітнім рівнем «БАКАЛАВР» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» осіб, які мають диплом молодшого спеціаліста.

З 2019 року прийняття на навчання за освітнім рівнем «МАГІСТР» буде здійснюватись тільки на підставі ЗНО.

У Вас є можливість отримати повну вищу освіту за освітнім рівнем «Магістр» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» у 2018 році на підставі фахових вступних випробувань.

Загальний ліцензійний обсяг складає 50 осіб (30 денна форма навчання та 20 – заочна).
В останній день зими, 28 лютого 2018 р. викладачами кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування Університету митної справи та фінансів був проведений профорієнтаційних тренінг "Ігри аудиторів" з учнями 11-А та 11-Б класів КЗО "Середня загальноосвітня школа № 54" Дніпровської міської ради.
 
Метою заходу була популяризація та поглиблення знань про професії аудитора, бухгалтера, аналітика, податківця; ознайомлення з основними правилами вступу та навчання за напрямом підготовки "Облік і оподаткування", а також іншими напрямами підготовки в Університеті.
 
Учасників заходу чекала цікава та насичена програма, яка включала зустріч з викладачами кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування; знайомство з діяльністю кафедри та Університету; веселі ігри «Брейн-ринг» та «Поле чудес» за тематикою заходу, призи, сувеніри та багато іншого.
Page 1 of 4

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Новини кафедри