Яременко Олена Олексіївна

DerbalTetiana

Яременко Олена Олексіївна, випускниця Академії митної служби України, 2013 р. (група ЕО 08-1м), заступник головного бухгалтера приватного підприємства.

Спогади Олени про студентські роки:

«Після закінчення Академії, на жаль, розподілення не відбулося, а з першого курсу так мріяла при випуску отримати очікуванні 2 зірочки на погони. Однак, було велике бажання працювати за покликом душі (як співається у пісні «На митниці», «..у нас така робота, І що б там не казали: За покликом душі Ми митниками стали»), власними зусиллями вдалося влаштуватися у відділ митного аудиту.

Перший досвід, амбіції, прагнення проявити себе, свої здібності та бути корисним своїй державі. Високоякісна підготовка викладачів Академії та здобуті практичні знання, все це мені допомогло в донарахуванні митних платежів суб’єктам ЗЕД в ході проведення документальних перевірок.

Пропрацювавши 2 роки державним службовцем, перейшла з державної служби у приватну сферу. Здобуті теоретичні знання в Академії і досі допомагають мені в роботі. Зараз моя робота пов’язана з веденням бухгалтерського, податкового, управлінського обліку на підприємстві, що безпосередньо відповідає спеціальності.

Академію, викладачів (особливо рідної кафедри «Обліку і аудиту») згадую завжди з посмішкою та вдячністю».

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Наші випускники Главная(новости) Кафедра обліку, аудиту, аналізу і оподаткування/Наші випускники/Шкляр Віталій