Рябкова Ганна Ігорівна

DerbalTetiana

Рябкова Ганна Ігорівна, випускниця Академії митної служби України 2009 р. (група ЕО04-1).

Спогади Ганни про студентські роки:

«Вступ до Академії митної служби дався мені не з першого разу. Проте юнацька мрія носити курсантську форму та навчатися в одному з найпрестижніших ВУЗів країни не покидала мене. І я випробувала долю наступого року. Але і тут не все було так гладко. Недобравши всього кілька балів, мені не вдалося потрапити на навчання за бюджетним напрямком. І я вступила до академіі за контрактною формою навчання, яка на той час вже рік була запроваджена в академії.

Перший рік навчання був дуже цікавий, насичений новими знайомствами та подіями. Але в той же час складний в плані навчання. Адже дисципліни, які в нас викладали були на порядок складнішими, ніж в школі. Проте, не зважаючи на це, мені вдалося закінчити його з високими успіхами у навчанні, за результатами яких мене було переведено у бюджетну групу ЕО 04-1. Тоді я зрозуміла, що цей складний шлях було пройдено не марно і мрія носити форму тепер вже стане реальністю.

З викладацького составу академії перш за все хочеться згадати нашого куратора Тетяну Сергіївну Єдинпк. Незважаючи на молодий вік та перше кураторство групи, вимоги до нас були такі ж самі, як і до інших груп. Але в той же час, вона намагалася згуртувати нас та частенько балувала маленькими подаруночками, які я й досі зберігаю. Також хочеться відмітити інших викладачів нашої кафедри бухгалтерського обліку та аудиту. Кожен з них намагався передати якомога більше знань та досвіду.

Академію я закінчила в червні 2009 року за спеціальністю "облік і аудит". В серпні цього ж року вже працювала. Перший досвід на роботі був отриманий мною саме у напрямку митного аудиту, а точніше постмитного аудиту. Це був дуже цікавий досвід і мені точно було зрозуміло, що академічні знання дисциплін митного спрямування надають широкі можливості для вибору митної спеціалізації та знайомств з новими цікавими людьми.

На сьогоднішній день, пропрацювавши майже 10 років в митній службі, я розумію, що також дуже знадобились знання іноземних мов. Крім того, що за знання англійської мови я отримую надбавку, так ще й це дає багато можливостей для участі у міжнародних семінарах та відрядженнях з обміну досвідом із зарубіжними колегами. Одже, на кінець хочеться зробити висновок, що студентські роки не пройшли даремно. Крім того, що академія дала нам можливість отримати неабиякий багаж знань, а викладачі виховали в нас старанність, наполегливість та цілеспрямованість, так ще й це приємні спогади на все життя».

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Наші випускники Главная(новости) Кафедра обліку, аудиту, аналізу і оподаткування/Наші випускники/Шкляр Віталій