Пустова ( Шаліманова) Вікторія Олександрівна

DerbalTetiana

Пустова ( Шаліманова) Вікторія Олександрівна в 2010 році закінчила Академію митної служби України за спеціальністю «облік і аудит» .

Старший державний інспектор відділу митного оформлення №3 митного поста "Кривий Ріг" Дніпропетровська митниця ДФС. (на теперішній час – в декретній відпустці).

Спогади Вікторії про студентські роки:

«Згадка про Академію викликає лише теплі спогади. У нас були чудові викладачі. Велика подяка нашому куратору – Бабенко Людмилі Володимирівні, яка завжди відносилась до нас з розумінням і в усьому допомагала нам! Навчаючись на спеціальності «Облік і аудит» зрозуміла, що викладачі, які працюють на випусковій кафедрі, на факультеті, в цілому в Академії дійсно дають знання і думають про кожного студента, нікого і ніколи не залишали без уваги та допомоги. Сміливо можу сказати, що жодного разу не пожалкувала, що стала студенткою саме цього ВИШу.

У нас були прекрасні умови, в яких ми проживали та навчалися. В мене найкращі одногрупники – незважаючи на те, що вже пройшло багато років, як ми закінчили Академію - підтримуємо чудові відносини!!!Академія дала знання та друзів на все життя!»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Наші випускники Главная(новости) Кафедра обліку, аудиту, аналізу і оподаткування/Наші випускники/Пустова Вікторія