Нестерова Яна Олександрівна

DerbalTetiana

Нестерова Яна Олександрівна в 2010 році закінчила Академію митної служби України за спеціальністю «Облік і аудит» .

Спогади Яни про студентські роки

«Після закінчення Академії за направленням працювала в управлінні фінансів та бухгалтерського обліку Миколаївської митниці ДФС, на даний час займаю посаду головного державного інспектора відділу контролю митної вартості та адміністрування митних платежів Управління адміністрування митних платежів Миколаївської митниці ДФС.

Академія - один з найкращих навчальних профільних вищих закладів України. Я мала змогу навчатися на економічному факультеті за спеціальністю «Облік і аудит». Закінчила академію у 2010 році. Про неї залишилися дуже добрі згадки, наше студентське життя було різноманітним та цікавим. Переважна більшість викладачів в Академії справжні професіонали, які насправді хочуть дати студентам хороші базові знання.

Кафедра обліку і аудиту – найкраща – на ній працюють розумні, толерантні, досвідчені викладачі, справжні професіонали, які йдуть у "ногу з часом" та створюють максимальні умови для навчання, для творчої та наукової реалізації студента. Ніхто не відмовив жодного разу в наданні консультації, навіть якщо вона була не за регламентом.

З корупцією у ВНЗ взагалі не стикалася. Ніякого навмисного "витягування" коштів. Враження від навчання цілком приємні та позитивні. "Учітесь, братии мої", одним словом, для цього є всі можливості в цьому чудовому навчальному закладі. "Корупція", "некомпетентність", "застарілість" - жодної із цих дефініцій не використала б, говорячи про кафедру, факультет та й ВИШ в цілому.»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Наші випускники Главная(новости) Кафедра обліку, аудиту, аналізу і оподаткування/Наші випускники/Шкляр Віталій