Дербаль Тетяна Юріївна

DerbalTetiana

Дербаль Тетяна Юріївна, випускниця Академії митної служби України 2002 року (група Е 97-1), головний державний інспектор відділу організації митного контролю управління організації митного контролю Закарпатської митниці ДФС.

Спогади Тетяни:

«Ставши курсантом, і одягнувши новеньку форму, я відчувала велику гордість і відповідальність – адже ми були перші. Академія з перших днів відрізнялася від інших закладів міста. Де ще можна було знайти на одному курсі представників майже з кожної області нашої великої України? Тільки тут! Викладачі з перших днів оточили нас майже батьківською турботою і професійним підходом до навчання. А комфортні та безпечні умови проживання з покоївками та цілодобовою охороною, дозволяли почувати себе безпечно у новому великому місті. А цільове направлення на роботу – стало неабияким бонусом для початку дорослого життя.

Протягом своєї професійної діяльності, займаючи посади від інспектора до начальника відділу, я завжди з теплотою і вдячністю згадую свій навчальний заклад, адже ті знання і навички, які я там отримала, не раз допомагали в роботі і дозволяли бути кращою серед інших.

Приємно, що і з плином стількох років Університет митної справи та фінансів завжди присутній у житті тих, хто там навчався – зустрічі випускників, конференції, концерти та день відкритих дверей. Тут завжди нам раді!

На даний час, маючи 15 років роботи на державній службі я продовжую працювати у ДФС України і мені приємно від того, що несу по професійному життю горде звання «Академик»!»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Наші випускники Главная(новости) Кафедра обліку, аудиту, аналізу і оподаткування/Наші випускники/Шкляр Віталій