Ірина Голік (Григор'єва) 

Ірина Голік Григорєвавипускниця 2010 року

спеціаліст відділу розробки профілів ризику Департаменту таргетингу та управління митними ризиками Державної фіскальної служби України. Радник податкової та митної справи ІІІ рангу.

Додаткова інформація:

у 2010 році закінчила Академію митної служби України за спеціальністю «Облік і аудит».

Працювала в митницях, центральному апараті Державної митної служби України, Міністерства доходів і зборів України, Державної фіскальної служби України.

На сьогодні є спеціалістом відділу розробки профілів ризику Департаменту таргетингу та управління митними ризиками Державної фіскальної служби України. Працюючи за напрямом управління ризиками, мала змогу вивчати досвід іноземних колег за кордоном, зокрема в США, Німеччині, Польщі, Литві. Брала участь в заходах у рамках залучення зовнішньої допомоги Європейської Комісії за підтримки інструментів інституційн'ої співпраці TWINNING, технічної допомоги ТАІЕХ, ініціативи Східне партнерство та ін. Неодноразово залучалась до проведення тематичних семінарів для посадових осіб митниць в рамках підвищення рівня професійної компетентності.

Нагороди, досягнення: у 2011 році оголошено подяку начальника Енергетичної регіональної митниці, у 2015 році за значний особистий внесок у розвиток фіскальної служби присвоєно позачергове спеціальне звання, у 2018 році нагороджено Почесним сертифікатом Всесвітньої митної організації за досягнення високих результатів у роботі.

Спогади Ірини про студентські роки:

«Свого часу, як і більшість випускників школи, я до останнього вагалась з вибором майбутньої професії. Але навчання в Академії дало змогу реалізувати себе, остаточно визначитись з напрямком руху та стало початком мого професійного шляху.

На сьогодні здійснення митної справи, зокрема аналізу та управління митними ризиками, потребує постійного руху. Маючи певний досвід, вважаю динамічність одним з найцінніших аспектів своєї роботи. Нові виклики дозволяють мені бути сучасною, змінюватись, розвиватись і щодня пізнавати щось нове. 

Дякую Академії за професію, якою я пишаюсь, безцінний досвід та знайомство з чудовими людьми, які стали частиною мого життя та чию підтримку відчуваю до сьогодні.

Бажаю Університету процвітання, талановитих студентів, а майбутнім абітурієнтам – безпомилкових рішень!»

 

 

Желякова Анастасiя

Желякова Анастасiя Вiкторiвна у січні 2017 року закінчила Університет митної справи та фінансів за спеціальністю «Облік і аудит». Після закінчення УМСФ працює начальником вiддiлу витрат Торгової Групи «ВБА», м. Днiпро.

Спогади Анастасії про студентські роки:

«Хочу подякувати нашому Унiверситету та всьому викладацькому складу за той фундамент, який в мене заклали, за те, що пiдготували мене до майбутньої професiйної дiяльностi. Адже база знань i практичних навичок легко дозволила менi увiйти до робочого графiку i швидко стати професіоналом своєї областi!»

 

 

 

 

 

Жеребятьєва Вероніка Валеріївна

Жеребятьєва Вероніка Валеріївна, у 2014 році закінчила Академію митної служби України за спеціальністю «Облік і аудит».

- регіональний менеджер голосового бізнесу Америки, Африки та Середнього Сходу міжнародної телекомунікаційної компанії «BICS».

Спогади Вероніки про студентські роки:

«Академія митної служби України привернула мою увагу, коли виникло питання вступу до вищого навчального закладу, адже вона мала міцну репутацію серед українських Вишів, і я вдячна долі, шо мала змогу навчатися в цьому чудовому закладі на економічному факультеті за спеціальністю «Облік і аудит» на очній формі навчання.

З перших днів навчання Академія відкрила мені цікавий та захоплюючий світ економічних наук, де я здобула ґрунтовні знання з бухгалтерського обліку та митного аудиту, які були скомбіновані з багатьма практичними завданнями, які надалі дуже допомогли в професійному житті. Навчання в Академії дозволяє спробувати себе в різних напрямках майбутньої професії та допомагає оволодіти різними економічними науками.

З перших днів я відчувала підтримку висококваліфікованого колективу професорів, які вкладали в нас свої знання та надавали можливість більш глибшого та детального розгляду тої чи іншої теми.

Всі п’ять років навчання я займала почесний пост старости групи. Цей додатковий досвід, який надала мені академія, дуже допоміг в моїй майбутній професії, адже розвив такі навички, як комунікація та відповідальність.

Нажаль, життя склалося таким чином, шо я не працювала на державній службі і дня (за винятком навчальних практик), адже мене запросили на стажування до Французької столиці, Парижу, а далі я продовжила свій професійний шлях в міжнародній компанії Брюсселя.

Я продовжую з теплотою в серці та великою вдячністю згадувати Академію та мою рідну кафедру обліку і аудиту, яка була для нас другим домом на цьому нелегкому шляху навчання. Академія дала мені не тільки знання, а ще й подарувала вірних друзів, з якими залишився міцний зв'язок на все життя».


 

Людмила Горобей

Людмила Горобей
Додаткова інформація

У 2007 році закінчила Академію митної служби України за спеціальністю

«Облік та аудит».

- заступник начальника управління – начальник відділу фінансового супроводження в рамках міжнародного співробітництва та методології управління супроводження міжнародних проектів та методології Департаменту фінансування, бухгалтерського обліку та звітності Державної фіскальної служби України.

- Має відомчу відзнаку Держмитслужби України «Відмінний митник» 2 ступеня та Подяку Прем’єр-міністра України.

Спогади Людмили про студентські роки:

«Я вдячна долі за те, що мої студентські роки пройшли саме в Академії митної служби. Можу впевнено сказати, що Академія (тепер вже Університет митної справи та фінансів) та митна служба дійсно відкрили для мене двері в світ. Завдяки здобутим знанням я змогла працювати в митниці за різними напрями: як за напрямом бухгалтерського обліку, так і за напрямом митної справи. Хоча моїм основним обов’язком вже довгий час є методологія бухгалтерського обліку, проте митна специфіка в роботі бухгалтерії на митниці була присутня завжди. Це і гарантування сплати митних платежів, і облік та розпорядження конфіскованими цінностями та багато іншого. 

Митна справа – важливий елемент розвитку світової економіки, любов до якої виховала в мені звісно ж Академія. Обмін досвідом із зарубіжними колегами завжди відігравав важливу роль для української митниці, тому знання англійської займає важливе місце в моїй роботі, за що я знову ж таки вдячна Академії та моїй викладачці іноземної мови – Тетяні Володимирівні Чухно.

Спілкування з іноземними колегами та друзями стало невід’ємною частиною мого життя. У 2009 році я пройшла відбір на навчання в Національному інституті політичних досліджень Японії за програмою Всесвітньої митної організації, де отримала диплом магістра державних фінансів. Згодом мала честь представляти країни східноєвропейського регіону у ВМО з фінансових питань та брати участь в інших міжнародних заходах. 

Почавши працювати я зрозуміла, що знання надають широкі можливості для пошуку себе, вибору того, чим хочеш займатись, знайомства з цікавими людьми. І цим знанням я завдячую своїй Академії.

АМСУ для мене - це потяг «Дніпропетровськ – Київ», це безсоні ночі під час сесій, книжки, реферати (які ми ще писали від руки!), перші зірочки на погонах, це місце, де до тебе вперше почнуть звертатись на «Ви», це дискотеки в холі гуртожитку та друзі назавжди! 

Від огляду форми перед 1 Вересня (на якому вже, на жаль покійний, шановний Петро Панфілович Падун, перший ректор Академії, зробив мені зауваження), до чарівного випускного вечора на березі Дніпра пройшло неначе ціле життя – наше незабутнє студентське життя. 

Професійний склад викладачів Академії виховав в нас наполегливість, старанність, вміння не лише вчитись, але й відпочивати. Незабутнім для кожного з випускників залишиться новорічний карнавал економічного факультету, на якому наші любі викладачі ставили цілу театральну постановку для своїх студентів! Не можу не згадати про свого куратора – Надію Михайлівну Тополенко, яка об’єднала нашу групу ЕО02-1 в одну студентську родину. 

Академія поєднала людей з різних куточків України: Дніпро, Київ, Євпаторія, Вінниця, Львів… Всі ми з гордістю говоримо, де навчались. З радістю приїжджаємо в Дніпро та знаємо, що нас тут завжди чекають.

Навчання в Академії – це те, що пам'ятатимеш завжди і звідки починаються твої досягнення та успіхи! 

Пізнавайте, вчіться, насолоджуйтесь життям, будьте розумними і цікавими, обирайте те, що приносить задоволення, ставайте тими, ким мрієте бути!"

 

  

Мар’яна Македон (Пойташ)

 

Маряна Македон

Випускниця 2010 року

Додаткова інформація:

у 2010 році закінчила Академію митної служби України за спеціальністю «Облік і аудит»

- власниця і директор магазину брендового одягу Makmar Dress Studio (м. Київ)

 

 

 

 

 

 

 

Мурадова Євгенія

 

Мурадова Євгенія у 2014 році закінчила Академію митної служби України за спеціальністю «Облік і аудит»

Аудитор компанії Великої четвірки - PwC Ukraine

Спогади Євгенії про студентські роки:

«С первых дней учебы в Академии я погрузилась в интересный мир экономики и финансов и поняла, что хочу развиваться в данном направлении. На одном из занятий я узнала, что в мире существует 4 ведущие аудиторские компании, которые являются лучшими в своём деле, и я решила стать их частью.

Благодаря самостоятельной работе под руководством преподавателей кафедры Учета и Аудита, я написала дипломную работу на тему внутреннего контроля и аудита, которая очень помогла мне при прохождении интервью в PwC.

Я всегда с теплотой в душе вспоминаю время обучения в Академии, ведь здесь я не только получила знания, а также встретила много интересных людей с разных уголков Украины и обрела верный друзей!»

 

 

 

Кравченко Тарас Володимирович

 

Кравченко Тарас Володимирович закінчив у 2004 році Академію митної служби України - - митний брокер ТОВ «Сервісопторг».

Спогади Тараса про студентські роки:

«Минуло майже 14 років з дня випуску з Академії митної служби України, а я все з приємним затамуванням подиху проходжу повз її корпусів у Дніпрі і з вдячністю згадую найкращі моменти юнацького життя, що пройшли в цих стінах. Сказати, що цей заклад дав мені величезний багаж знань та вмінь, - це майже нічого не сказати. Академія подарувала мені щирий квиток у життя, завдяки якому я побачив себе і світ у багатогранному світлі. Це було не просто навчання, це була добра частина серця, в якій і досі живуть мої друзі, мої викладачі, моя творчість. Ми були мов величезна родина, діти якої продовжують дивувати своїми здобутками та успіхами, роз’їхавшись по Україні і світові.

Ці п’ять років навчання зробили з мене сміливого, готового на відверті зміни у житті хлопця, що наступного дня після випуску відправився здобувати досвід за тисячу кілометрів від рідного дому. І все це завдяки впевненості у своїх знаннях, у своїх силах та своїй вдачі, що подарували нам чесні і відверті викладачі Академії. Я точно знав, що мене підтримають у будь-яку хвилину: словом, ділом і порадою, тому-що я випускник Академії митної служби України, нашої Академії… Так і сталося. Я щиро вдячний всім, хто працював в ті часи над тим, щоб зробити з мене і моїх співкурсників людей вартих цієї країни, вартих представляти її на кордоні і в масштабній економічній спільноті держави. Ми і досі залишаємося такими, як ви хотіли: чесними, працьовитими і відкритими до нових звершень!»

 

Курілова Лілія Сергіївна

Курілова Лілія Сергіївна у 2015 році закінчила Академію митної служби України .

начальник планового відділу ТОВ «Фомтек».

Спогади Лілії про студентські роки:

«Академія митної служби України є одним з лідируючих закладів вищої освіти в нашій країні, тому я без сумнівів надала свої документи на вступ саме сюди, на факультет економіки і менеджменту (зараз - факультет управління), і жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Зайдіть в Головну будівлю і зверніть увагу на прізвища тих вчених, які вчилися і працювали тут, неперевершену атмосферу читального залу і аудиторій - сама обстановка в Академії митної служби, налаштовує на серйозну роботу над собою і наукою.

За час навчання в нашому університеті я знайшла не тільки міцні знання і цінні професійні якості, а й отримала по-справжньому університетське виховання, яке вигідно відрізняє випускників АМСУ від випускників інших ВНЗ.

Можливість поєднання навчання з роботою розвинула в мені першокласні комунікаційні та організаційні навички, подарувала вірних друзів і товаришів, зв'язок з якими став міцною основою для перших професійних кроків. Зараз я працюю у сфері бізнесу, і кожного разу, в думках, дякую за неперевершені 5 років навчання та ті глибокі знання що я отримала»

 

Савуляк Ігор Миколайович

Савуляк Ігор Миколайович у 2002 році закінчив Академію митної служби України

власник інтернет-магазина KLONDAYK.

Спогади Ігоря про студентські роки:

«Працювати у Державній митній службі України була мрією мого життя, тому після закінчення у 1997 році загальноосвітньої школи проблем з вибором вищого навчального закладу не було. Одразу приїхав та вступив на перший курс Академії митної служби України, де провчився п'ять чудових років. За ці роки я не тільки здобув освіту, яка стала при нагоді у подальшому житті, а знайшов ще важливіше - справжніх друзів, з якими ми спілкуємось й після закінчення Академії.

Після закінчення у 2002 році Академії доля привела мене у чудовий колектив Київської регіональної митниці, де я пропрацював п'ять наступних років. Київська регіональна митниця з перших днів роботи справила на мене враження міцного та злагодженого механізму. Але митниця не тільки дала мені досвід практичної роботи на державній службі, я там знайшов найголовніше в житті - свою другу половинку.

Здобута в Академії вища освіта та практичний досвід роботи на митниці підштовхнув мене до одного з головних кроків мого життя - заснувати власний бізнес. Так було прийнято рішення про заснування інтернет-магазину техніки та обладнання для дому і саду "KLONDAYK", який за 10 років свого існування довів, що рішення було прийняте абсолютно вірно.

Я з теплими почуттями згадую роки навчання в Академії та життя у гуртожитку. Дуже вдячний всьому колективу університету, а особливо рідній кафедрі обліку і аудиту (тепер - кафедра обліку, аудиту, аналізу і оподаткування) за ті знання та той життєвий досвід, який неможливо отримати в іншому місці»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами