Наукова діяльність

Напрями наукових досліджень кафедри:

  1. «Вдосконалення мотивації праці як фактору підвищення темпів соціально-економічного розвитку суспільства» (2007-2009);
  2. «Формування дієвого механізму соціально-трудового захисту населення Дніпропетровської області в сучасних умовах» (2010);
  3. «Фінансове забезпечення механізму реалізації соціальної політики в регіоні» (2011-2012);
  4. «Підвищення ефективності використання кадрового потенціалу в системі державної служби» (2011-2013).
  5. «Іноваційні підходи до формування ефективної ринково-освітньої моделі» (2014-2016)

Аспірантура

Кафедра здійснює підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів з відривом та без відриву від виробництва за спеціальністю: 08.00.05 «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка» (економічні науки) (Паспорт спеціальності)

Аспіранти кафедри економіки та соціально-трудових відносин

1. Цибулько Анастасія Ігорівна (навчання без відриву від виробництва) Спеціальність: 08.00.05 – Розвиток продуктивних сил та регіональна економіка Тема дисертаційного дослідження: «Створення HR-бренду Дніпропетровського регіону» Науковий керівник: д.е.н., професор Бабенко А.Г.

2. Колєснік Олександра Сергіївна (навчання з відривом від виробництва) Спеціальність: 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит Тема дисертаційного дослідження: «Фінансове регулювання міграційних процесів» Науковий керівник: к.е.н., доцент Гетьман О.О.

3. Яновська Альона Сергіївна (навчання з відривом від виробництва) Спеціальність – Економіка (соціальні та поведінкові науки) Тема дисертаційного дослідження: «Інституціоналізація інноваційного підприємництва» Науковий керівник: д.е.н., професор Івашина О.Ф.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Наукова діяльність