Наукова діяльність

На кафедрі проводиться дослідження за науковою темою “Запобігання та протидія кримінальним правопорушенням у митній сфері” на 2016-2020 роки. Державний реєстраційний номер № 0116U003914 – Керівник – доктор юридичних наук, професор Тертишник Володимир Митрофанович. Головна мета дослідження – розробка наукових рекомендацій з питань удосконалення діяльності щодо запобігання та протидії кримінальним правопорушенням у митній сфері; покращення взаємодії митниць Державної фіскальної служби України із правоохоронними і контролюючими державними органами та ін.

У Урозробці цієї теми беруть участь як співробітники кафедри (відповідальні виконавці), так і студенти Університету – члени студентського наукового гуртка.

Студентський науковий гурток

На кафедрі кримінально-правових дисциплін працює студентський науковий гурток. Керівником наукового гуртка з червня 2018 року є доцент кафедри, к.ю.н., доцент Давлатов Шавкат Бобоєвич. Керівниками проблемних груп студентського наукового гуртка за напрямками наукових досліджень є всі науково-педагогічні працівники кафедри.

 

На засіданнях гуртка підіймаються актуальні питання кримінального права та процесу, які обговорюються в формах круглого столу і дискусійного клубу. На зустрічі запрошуються практикуючі адвокати, юристи, в тому числі співробітники правоохоронних органів, інші фахівці-правиники.

 

Діяльність студентського наукового гуртка кафедри в 2017-2018 навчальному році проводилась згідно з вимогами Міністерства освіти і науки України.

 

За цей період було проведено 9 засідань гуртка, 2 спільних засідання. Крім того, члени студентського аукового гуртка активно брали участь в Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах, конкурсах та брейн рингах.

 

1 червня 2018 р. випусковою кафедрою кримінально-правових дисциплін проведено щорічну студентську науково-практичну конференцію «AКТУAЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЮРИДИЧНОЇ НAУКИ І ПРAКТИКИ». У роботі даного заходу взяли активну участь члени студентського наукового гуртка кафедри, інші студенти юридичного факультету УМСФ, а також курсанти ДДУВС. Членами студентського наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін у 2018-2019 навчальному році є 36 студентів юридичного факультету УМСФ.

 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Наукова діяльність Українська мова Інститут "Фінансова академія"