Наукова діяльність

✔ Матеріали круглого столу "Права людини ХХІ століття: міжнародні та національні аспекти"

 

 

У вересні 2018 року відбулася важлива подія для студентів юридичного факультету УМСФ - відкриття спеціалізованого наукового гуртка з міжнародного права, керівником якого стала викладач УМСФ, фахівець з міжнародного права Кохан Ґанна Леонідівна. Протягом навчального року 2018-2019 в рамках гуртка проходила не тільки плідна наукова діяльність, а й розширення фахофих знань, відвідування цікавих спеціалізованих установ. Близько 30 студентів щомісяця разом з викладачем Кохан Ганною Леонідівною відвідували адміністративні заклади рідного міста, розробляли плани науково дослідницьких робіт, обмінювались досвідом зі студентами інших вузів.
Студенти впевнені, що на них чекає ще багато нових можливостей та знань.
Отже, докладніше про заходи в рамках наукового гуртка з міжнародного права.

image001

 

10 жовтня 2018 року відбулося засідання наукового гуртка з міжнародного права, але не в аудиторії університету. Студентів вітали у Головному територіальному управлінні міністерства юстицій у Дніпропетровській області. Учасники гуртка відвідали музей, де дізнались етапи становлення органів юстиції, визначні події, побачили унікальні експонати, деякі з яких збереглися ще з ХVIII століття, а також сучасні стенди, зокрема з найбільшою вишиванкою – все це захопило молодих правників, тож співробітники органів юстиції мали активну бесіду про життя юстиції та відповіли на усі питання студентів.
Активна студентська молодь мала можливість не тільки пірнути до історичної скарбнички органів юстиції Дніпропетровщини, а й завітати до громадської приймальні та познайомитись із її сучасною діяльністю. Майбутні фахівці дізналися про відділи та департаменти юстицій, напрями діяльності міністерства юстицій. Студентам було цікаво поспілкуватися з фахівцями відділу судової роботи і міжнародного співробітництва та сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, дізнатися про їх практичну діяльність та судову практику.

image005      image003

 

10 листопада 2018 року учасники гуртка з міжнародного права знов вирушають до важливих державних установ нашого міста. Цього разу відвідали Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Зокрема, студенти ознайомилися з експонатами музею, документами, фотографіями, присвяченими роботі правоохоронців Катеринославщини - Дніпропетровщини за останні століття. Також було цікаво порівняти приклади зброї, форми правоохоронців різних історичних періодів. Увагу студентів привернули і сучасні експонати, присвячені службі в зоні АТО. Загалом молодь була вражена многолітньою історією правоохоронних органів, експонатами спеціальних пристроїв (зв'язку, зброї) та взагалі могутністю, серйозністю і масштабністю Головного управління Національної поліції.

image008    image010   image012

 

Активна молодь невпинно шукає нові можливості розширити свої знання. Завдяки гуртку студенти дізнаються про важливі заходи нашого міста. Так, у грудні 2018 року студенти прийняли участь у проекті Молодіжний правовий табір Legal camp "Four seasons" за ініціативою Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області. Метою заходу є об'єднання активної молоді у сфері захисту прав людини. Відкриття відбулося 12 грудня 2018 року на базі Головного територіального управління юстицій, темою якого було "Все про права і не тільки". Молодіжний правовий табір Legal Camp «Four seasons» складається з 4 секцій. Орієнтовні теми Зимової секції:
• Грудень: «Все про права і не тільки»;
• Січень: «Медичні права пацієнтів»;
• Лютий: «Маєш право вибору».
Спікерами секцій були як представники органів юстиції, так і практикуючі юристи (судді, адвокати, представники правоохоронних органів, тощо). Студенти УМСФ відвідали ці заходи, де мали змогу поповнити свої професійні знання, перейняти досвід досвідчених спеціалістів в юридичній сфері. Активна молодь завжди відкрита до нових можливостей!

image014

 

У березні й квітні 2019 року учасники гуртка приступають до початку написання наукових робіт. Але перед цим студенти ділилися своїми враженнями, досвідом участі у різних проектах під час канікул, таких як науково-практична конференція "Модель ООН", Legal camp.
Отже, у перші весняні місяці студенти затверджували з викладачем Кохан Ґанною Леонідівною теми наукових робіт, працювали над планом і методами для написання гідної наукової роботи. Студенти цікавляться різними галузями міжнародного права, тому буде дуже цікаво презентувати свої роботи, але перед цим на учасників гуртку чекає плідна робота.
 
Наприкінці року учасники гуртку з міжнародного права не розслабляються, а готуються до дискусії з теми "Гуманітарне міжнародне право", яка відбулася 22 травня 2019 року між студентами УМСФ і Медичної академії. Цей захід був дуже пізнавальним. Важливо було поглянути на засади, принципи, організації міжнародного гуманітарного права з різних боків: медичного (що стосується захисту власного здоров'я, стану військових, історії міжнародних гуманітарних організацій) і юридичного (способи функціонування міжнародних гуманітарних організацій, їх види, способи захисту своїх прав у надзвичайних ситуаціях). Студентам УМСФ пощастило відвідати куточки присвячені гуманітарному праву і захисту в надзвичайних ситуаціях у Медичній академії, також побачили як надавати першу допомогу при різних обставинах.
Діяльність гуртка продовжується, тому чекаємо нових зустрічей і заходів! Запрошуємо до участі у науковому гуртку з міжнародного права першокурсників і всіх бажаючих!

 

image016  image018

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна Наукова діяльність Все Українська мова Дні народження Кучугурна Тетяна Олександрівна