Шумік Ірина

Шумік Ірина Випускниця 2003 року

Додаткова інформація

- в 2003 році закінчила Дніпропетровський державний фінансово-економічний інститут (нині - УМСФ) за спеціальністю «Фінанси». У роки навчання була лідером студентського самоврядування інституту. 

- заступник начальника управління науки, вищої та професійно-технічної освіти – начальник відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації

- у 2014 році захистити кандидатську дисертацію з державного управління, присвячену корпоративному управлінню соціальним розвитком територіальних громад.

- Наприкінці 2017 року перемогла у конкурсі на зайняття вакантних посад фахівців з питань реформ МОН та стала державним експертом з питань європейської інтеграції та координації міжнародних зв’язків директорату стратегічного планування та європейської інтеграції, а також генеральним директором директорату професійної освіти.

Побажання від Ірини студентам: «Шановні друзі, опановуйте вищу економічну освіту, вона є запорукою успіху!»

 

 

Олексій Федина

Олексій ФединаВипускник 2017 року

Додаткова інформація:

У 2017 році закінчив Університет митної справи та фінансів за спеціальністю фінанси і кредит

- український плавець, п'ятиразовий чемпіон та восьмиразовий призер літніх Паралімпійських ігор. Заслужений майстер спорту України.

Орден «За заслуги» I ст. (4 жовтня 2016) — За досягнення високих спортивних результатів на XV літніх Паралімпійських іграх 2016 року в місті Ріо-де-Жанейро (Федеративна Республіка Бразилія).

Орден «За заслуги» II ст. (17 вересня 2012) — за досягнення високих спортивних результатів на XIV літніх Паралімпійських іграх у Лондоні.

Орден «За заслуги» III ст. (7 жовтня 2008) — за досягнення високих спортивних результатів на XIII літніх Паралімпійських іграх в Пекіні (Китайська Народна Республіка).

  

 

Нароваткіна Тетяна Олександрівна

Нароваткина
 • Випускниця 1995 року
 • Заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області

Додатково:

 • У 1995 році закінчила Дніпропетровський фінансово-економічний коледж (нині - УМСФ) за спеціальністю «Фінанси»;
 • у 2013 році - Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», кваліфікація - магістр державного управління

Трудова діяльність:

 • з 09.1992 - студентка Дніпропетровського фінансово-економічного коледжу
 • з 09.1995 - студентка Дніпропетровського державного університету
 • з 08.1997 - економіст І категорії, головний економіст відділу розмежування та оперативно-аналітичного обліку державних доходів, головний економіст, провідний казначей, заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності відділення Державного казначейства у Кіровському районі м. Дніпропетровська
 • з 09.2001 - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, начальник відділу звітності - головний бухгалтер відділення Державного казначейства у Жовтневому районі м.Дніпропетровська
 • з 11.2006 - начальник відділу фінансової звітності та бухгалтерського обліку операцій бюджету - головний бухгалтер Управління Державного казначейства у Жовтневому районі м.Дніпропетровська Головного управління Державного казначейства України у Дніпропетровській області
 • з 05.2009 - заступник начальника управління консолідованої фінансової звітності - начальник відділу фінансової звітності про виконання державного бюджету, начальник управління консолідованої фінансової звітності Головного управління Державного казначейства України у Дніпропетровській області
 • з 12.2011 - начальник управління консолідованої звітності Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області
 • з 03.2013 - заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області
 

Каліногорська Вікторія Олексіївна

Калиногорська
 • Випускниця 2004 року
 • Перший заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області
Додаткова інформація

Радник податкової та митної справи І рангу

У 2004 році закінчила Дніпропетровський державний фінансово-економічний інститут, спеціальність – фінанси, кваліфікація – спеціаліст з фінансів.

Загальний стаж роботи з 1991 року. Стаж державної служби з 1996 року.

 • З вересня 1991 року по червень 1996 року - бухгалтер Українського комерційно-виробничого підприємства Укооппромторгу у м.Дніпропетровську.
 • З червня 1996 року по січень 1997 року - державний податковий інспектор інформаційно-аналітичного сектору відділу податкових розслідувань ДПІ у Амур-Нижньодніпровському районі м.Дніпропетровська.
 • З січня 1997 року по лютий 1998 року - державний податковий інспектор відділу податкової поліції відділення податкових розслідувань ДПА у Амур-Нижньодніпровському районі м.Дніпропетровська.
 • З лютого 1998 року по квітень 2000 року - державний податковий інспектор відділення податкових розслідувань районного відділу податкової міліції ДПІ у Амур-Нижньодніпровському районі м.Дніпропетровська.
 • З квітня 2000 по серпень 2004 - старший державний податковий ревізор- інспектор відділення податкових розслідувань районного відділу податкової міліції ДПІ у Амур-Нижньодніпровському районі м.Дніпропетровська.
 • З серпня 2004 року– по жовтень 2005 року - головний державний податковий ревізор- інспектор відділення дослідчих перевірок районного відділу податкової міліції ДПІ у Амур-Нижньодніпровському районі м.Дніпропетровська .
 • З жовтня 2005 року по березень 2007 року - головний державний податковий ревізор-інспектор відділу організації перевірок відшкодування податку на додану вартість управління контрольно-перевірочної роботи ДПА у Дніпропетровській області.
 • З березня 2007 року по травень 2008 року - головний державний податковий ревізор-інспектор відділу супроводження окремих перевірок управління аудиту юридичних осіб ДПА у Дніпропетровській області.
 • З травня 2008 року по вересень 2009 року - начальник відділу контролю за відшкодування податку на додану вартість управління податкового контролю юридичних осіб ДПА у Дніпропетровській області.
 • З вересня 2009 року по жовтень 2009 року - начальник відділу виявлення схем мінімізації сплати податків управління податкового контролю юридичних осіб ДПА у Дніпропетровській області.
 • З жовтня 2009 року по січень 2012 року - начальник відділу організації перевірок ризикових операцій управління податкового контролю юридичних осіб ДПА у Дніпропетровській області.
 • З лютого 2012 року по травень 2013 року - начальник відділу супроводження особливо важливих перевірок управління податкового контролю ДПС у Дніпропетровській області.
 • З травня 2013 року по липень 2013 року - заступник начальника відділу супроводження особливо важливих перевірок управління податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області.
 • З липня 2013 року по травень 2014 року - завідувач сектору реалізації інновацій Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області.
 • З травня 2014 року по жовтень 2014 року - заступник начальника координаційно-монітоингового управління Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області.
 • З жовтня 2014 року по липень 2015 року - заступник начальника координаційно-монітоингового управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області.
 • З 24 липня 2015 року - заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області.
 • З березня 2016 року - перший заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області.

 

  

Віталій Дубіль

 

Випускник 2004 року

Додаткова інформація

у 2004 році закінчив з відзнакою Дніпропетровський Державний Фінансово-Економічний Інститут (нині - УМСФ) за спеціальністю «Фінанси».

В 2016 році Віталій закінчив Executive MBA в IE Busines School (Мадрид, Іспанія).

Працює в Світовому Банку у місті Вашингтон, Округ Колумбія (США) де займається

розвитком стосунків з фінансовими донорами - урядами розвинутих країн та великими корпораціями. Є засновником та головою Асоціації Українців Групи Світового Банку та Міжнародного Валютного Фонду, яка була створена з метою популяризації культури України та просування інтересів країни в установах Групи та МВФ.

приділяє велику увагу волонтерській діяльності. Влітку 2014, на початку війни на Донбасі, він заснував міжнародний гуманітарний проекту "Support Hospitals in Ukraine" ("Підтримка Лікарень України"), метою якого є доставка з США в лікарні України коштовного медичного обладнання безкоштовно для українських лікарень. В середині березня 2018 у Дніпро буде доставлений четвертий контейнер з коштовним медичним вантажем. Більше про проект можна дізнатися на сайті www.uahospitals.org

На визнання гуманітарної дільності, отримав кілька нагород. Зокрема, за особисті заслуги та значний внесок в розбудову Дніпропетровської області, у вересні 2016 року він отримав нагороду "25 Років Незалежності України" від Дніпропетровської Обласної Ради та Дніпропетровської ОДА.

В липні 2017 в Мадриді отримав престижну нагороду IE EPIC Award, якою IE Business School нагороджує випускників за виняткові досягнення на міжнародній арені в бізнесі, політиці, громадській дільності та міжнародних відносинах.

 

  

Анна Григораш

 

Анна ГригорашВипускниця 2002 року

Додаткова інформація:

закінчила у 2002 році Дніпропетровську державну фінансову академію за спеціальністю «Фінанси».

- Сьогодні Анна працює тренером-консультантом, обіймає посаду менеджера в Академії бізнесу EY Ukraine, спеціалізується в напрямках розробки стратегії бізнесу та її впровадження за допомогою процесного і проектного управління.

За цей час Анна працювала викладачем та перекладачем з англійської мови, викладачем кафедри фінансів ДГФА, головним бухгалтером, консультантом з питань фінансового аналізу й оцінки інвестиційних проектів, науковим редактором у видавництві.

Спогади Анни про студентські роки:

«Академія була прекрасною школою як професійного, так і психологічного характеру. Навчання – це не лише вивчення матеріалів дисциплін, це засвоєння життєвих уроків. Саме вони стають базисом для подальшого прийняття рішень як у робочій сфері, так і в повсякденному житті.

Я вдячна своїм викладачам і одногрупникам за нашу співпрацю!»

 

Владислав Алексєєв

АлексеевВипускник 2011 року

- Заступником голови Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради.

Додаткова інформація

- у 2011 році закінчив Дніпропетровський Державний фінансово-економічний Інститут (нині - УМСФДніпропетровську державну фінансову академію  за спеціальністю «Фінанси».
- у  2010 році був обраний депутатом VI скликання Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради, з 2015 року і по теперішній час є депутатом VIІ скликання Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпрі ради.

Спогади Владислава про студентські роки:

"Роки навчання назавжди залишаться для мене одним з найщасливіших танайяскравіших періодів у житті. Університет - це отриманні знання, це друзі, це найкращі спогади, це відправна точка у моїй кар’єрі. Я вдячний університету за путівку у життя.

Отриманні знання та практичні навички стали міцною основою мого особистого та професійного зростання.

Навчання в Університеті дало мені не тільки широкі базові знання, а і розвило лідерські якості, аналітичне та стратегічне мислення. Професійна, насичена організація навчального процесу і постійна підтримка викладачів дозволили отримати той безцінний досвід, що допомагає мені сьогодні вирішувати складні проблеми району та приймати правильні рішення.

Я щиро вдячний професорсько-викладацькому колективу та керівництву Університету за доступну та якісну освіту, за мудрі поради та настанови що вселяли віру в свої сили".

 

Анастасія Крістіна

КристинаВипускниця 2010 року
- завідувач відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи-головний бухгалтер в Центральній районній у місті Дніпрі раді
Додаткова інформація:

закінчила у 2010 році Дніпропетровську державну фінансову академію за спеціальністю «Фінанси».

Спогади Анастасії про студентські роки:

"Із задоволення згадую свої студентські роки! Мені пощастило навчатися на той час ще у Дніпропетровскій державній фінансовій академії! Цікаві лекції, активні семінари, вимогливі, але одночасно чуйні та турботливі викладачі! Навчання в академії навчило мене самоорганізації, наполегливості та вмінню завжди йти вперед, незважаючи на труднощі!"

 

Яна Марійченко

МарийченкоВипускниця 2011 року
- Головний спеціаліст відділу розподілу та приватизації житлового фонду та гуртожитків Управління з реформування житлового господарства Департамент житлового господарства Дніпровської міської ради.

Спогади Яни про студентські роки:

"Я із задоволенням згадую студентські роки. У нас була прекрасна дружня група, з якою ми не тільки навчалися, але і відпочивали, брали участь у розважальних заходах, змаганнях між факультетами. Ми навчалися допомагати один одному, навіть зараз підтримуємо контакт з одногрупниками і  викладачами.

Згадую цікаві заняття, особливо практичні, хоча на лекціях ми також ніколи не сумували. Я отримала багато знань ще на студентській лаві, що допомогло мені адаптуватися на першому робочому місці.

Бажаю студентам, щоб час їх навчання в університеті вони згадували з теплом і захватом".

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  You are here: Головна Випускники