Шановні студенти та абітурієнти!

join programm picІнформуємо Вас про нові можливості гарантовано отримати робоче місце після закінчення Академії.
Академія пропонує перспективну програму співпраці з провідними банками України. Академія заключає договори, якими передбачено адаптацію навчальних програм, бакалаврських та магістерських робіт під майбутніх замовників; проходження практики та стажування, працевлаштування в банківських установах.
Інформуємо Вас, що перший договір почав реалізацію з ПриватБанком – найкрупнішим комерційним банком України.
Вже в січні більше ніж сто студентів четвертого курсу проходять практику в різних регіональних відділеннях ПриватБанку. Шановні студенти, тепер у Вас є право вибору між службою в державних інституціях та роботою в банківській сфері. Ми гарантуємо Вам перспективну кар’єру!

hand-cardЗ метою виконання вимог статті 5 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» у частині реалізації права окремих категорій громадян на отримання стипендій у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого законодавством України для працездатних осіб, Міністерство освіти і науки України розробило і направило на погодження до зацікавлених центральних органів виконавчої влади проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати стипендій».

Після отримання погодження та здійснення правової експертизи Міністерством юстиції, проект урядового рішення у встановленому порядку буде подано до Кабінету Міністрів України.

Top10Відповідно до останніх результатів оцінювання Академія митної служби України посіла 8 місце в топі рейтингу Міністерства освіти і науки України серед вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації групи «Право, правоохоронна діяльність, цивільний захист, безпека життєдіяльності». Оцінювання здійснювалося з урахуванням міжнародної активності, якості контингенту студентів і науково-педагогічного потенціалу, якості наукової та науково-технічної діяльності й ресурсного забезпечення навчальних закладів. Кількість вищих навчальних закладів у системі рейтингового оцінювання – 304. Відповідно до кластерів шкали оцінювання успішності, досконалості та конкурентоспроможності Академія митної служби належить до категорії «успішних», проблемних кластерів – немає. 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами