27 листопада кар’єрні консультанти проекту DniproCareerHub та “RihtChoice” знову завітали до УМСФ.
 
Цього разу вони зустрілись зі студентами 2 курсу факультету управління, які навчаються за спеціальністю «Менеджмент» для проведення воркшопів «Мій кар’єрний план» та «Калейдоскоп професій».
 
Студенти працювали в групах за методом брейншторму, змагалися в конкурсах, досліджували можливості щодо обраної спеціальностідля розширення кругозору та формування професійної обізнаності, знайомились з інструментами плануваня кар’єри, аналізу професійних навичок та особистісних якостей, навчалися ставили особисті цілі професійного розвитку.
 
Зустріч пройшла цікаво, активно і корисно, допомогла студентам поглибити розуміння певних професійних сторін обраної спеціальності, дізнатися про потреби і вимоги сучасного ринку праці.
21 листопада відбулася зустріч студентів факультету управління УМСФ з представниками Інформаційного агентства «MetalExpert».
 
Під час зустрічі керівник міжнародного департаменту сталі та сировини ІА «Metal Expert» Андрій Пупченко ознайомив студентів-старшокурсників спеціальності «Менеджмент» з роботою його департаменту, а HR-директор Ірина Мішкова розповіла про можливості стажування в агентстві, працевлаштування та перспективи професійного і кар’єрного зростання.
 
Вже є відгуки студентiв, з ними проводяться співбесіди та обираються найбільш цікаві напрямки для стажування та подальшого працевлаштування в агентстві.
 
Хто ще не встиг записатися на співбесіду, може це зробити зараз!
Дякуємо нашому партнеру ІА «MetalExpert» за співробітництво у підготовці студентів та працевлаштуванні випускників!
У межах взаємодії між Університетом митної справи та фінансів та потенційними роботодавцями 19 листопада 2019 року кафедрою правоохоронної діяльності та кримінально-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права та міжнародно-правових відносин, спільно з Головним управлінням кадрового забезпечення Національної поліції в Дніпропетровській області проведено профорієнтаційний захід зі студентами 1 та 5 курсів Інституту щодо умов прийому та проходження служби у підрозділах Національної поліції.
Перед студентами виступила старший інспектор з особливих доручень з рекрутингу відділу кадрового забезпечення Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області, старший лейтенант поліції Пелех Марія Анатоліївна.
 
Цікава та змістовна розповідь поліцейської про особливості праці правоохоронців, вимоги до кандидатів на службу, можливості та перспективи професійного росту викликала неабияке зацікавлення аудиторії. Студентами були задані численні запитання до потенційного роботодавця.
 
У жовтні та на початку листопада для студентів 1 та 2 курсів спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа», 275 «Транспортні технології», 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 122 «Комп’ютерні науки» факультету інноваційних технологій були проведені заняття з дисципліни «Введення в професію» за участю команди кар’єрних консультантів з проекту Dnipro Career Hub та Rigth Choice.
 
Студенти працювали в групах за методом брейншторму, змагалися в конкурсах, досліджували професійні можливості щодо обраних спеціальностей зараз та в майбутньому, ставили особисті цілі професійного розвитку. Консультанти Dnipro Career Hub, Rigth Choice та викладачі університету були менторами, допомагали студентам поглибити розуміння певних професійних сторін, актуальності ситуації та трендів на ринку праці.
Заняття пройшли цікаво, активно та корисно!
28 жовтня відбулася зустріч студентів факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин УМСФ з представниками Інформаційного агентства«Metal Expert».
 
Під час зустрічі керівник міжнародного департаменту сталі та сировини ІА «Metal Expert» Андрій Пупченко ознайомив майбутнiх економiстiв та фiнансистiв з роботою його департаменту, а HR-директор Ірина Мішкова розповіла про можливості стажування та перспективи довгострокової співпраці.
 
Вже є відгуки студентiв, з ними проводяться співбесіди та обираються найбільш цікаві напрямки для стажування в агентстві.
 
Хто ще не встиг записатися на співбесіду, може це зробити зараз!
30 жовтня 2019 року керівництво Східного офісу Держаудитслужби зустрілось зі студентами 2 курсу освітнього ступеню «магістр» та професорами Університету митної справи та фінансів.
 
Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» протягом листопада 2019 року будуть проходити переддипломну практику у галузевих підрозділах офісу.
 
Досвідчені аудитори познайомили практикантів з особливостями та видами державного фінансового контролю, узгодили теми майбутніх магістерських робіт та обговорили індивідуальні плани практики.
30 жовтня 2019 р. відбулася зустріч студентів 1 курсу магістратури зі спеціальності «Облік і оподаткування» зі співробітниками АТ КБ ПРИВАТБАНК з рекрутингу, яку було організовано кафедрою банківської справи та фінансових послуг фінансового факультету університету. Фахівці банківської структури ознайомили студентів з особливостями становлення кар’єри в сфері внутрішнього аудиту в банках, з основними вимогами до кандидатів на посади внутрішніх аудиторів, серед яких особливого значення надається знанню англійської мови на рівні не нижче «intermediate», комп’ютерних технологій та методології обліку в банках.
 
Представники банку зупинилися на питаннях умов та графіку роботи, соціальної захищеності та толерантних взаємовідносинах в колективі банку.
 
Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» взяли активну участь у вікторині, показали високий рівень знань та отримали заохочувальні призи та подарунки.
 
Майбутніх випускників УМСФ зацікавила можливість працевлаштування в сфері банківського сектору, то ж вони зареєструвалися для подальшого проходження тестувань та співбесід з керівниками і фахівцями відповідних департаментів.
 
Хочеться побажати їм успіху, наснаги та кар’єрного зростання! Щасти Вам!
29 жовтня 2019 року в межах вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» студенти 1-го курсу, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», зустрілися з Гезь Оленою Володимирівною, директором регіонального офісу у м. Дніпро ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна».
ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна» входить до Групи PZU. Група PZU є однією з найстаріших і найбільших страхових груп в Польщі з погляду премій, з широким спектром страхових і фінансових продуктів та 200-річними традиціями страхування.
 
Страхова Група PZU об’єднує понад 600 страхових відділень Польщі, Литві та України, понад 16 тис. співробітників та понад 200 видів страхових продуктів.
Представник ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна» говорила із студентами про сутність страхування як особливої сфери фінансової системи держави, перспективи розвитку національного страхового ринку та можливості випускників вищого навчального закладу щодо побудови кар’єри у страховому бізнесі.
 
Із студентами було проведено анкетування, за підсумками якого бажаючи будуть зараховані до Академії кадрового резерву Страхової компанії «ПЗУ Україна».
 
Висловлюємо щиру вдячність нашим партнерам та потенційним роботодавцям за успішну співпрацю з підготовки висококваліфікованих фахівців!
30 жовтня 2019 року ПриватБанк завітав до магістрів фінансового факультету та факультету управління із презентацією вакансії внутрішнього аудитора. Більше 30 студентів познайомились з основними вимогами професії, дізнались про умови роботи у банку та заповнили анкету для участі у конкурсному відборі. У кінці презентації студентів очікував приємний сюрприз: можливість перевірити свої знання у сфері аудиту та отримати фірмові подарунки.
 
ПриватБанк активно впроваджує концепцію дуальної освіти, яка поєднує теоретичне навчання та практику роботи магістрів у банку з наступним працевлаштуванням за фахом. Взаємодія викладачів та банківських фахівців забезпечує системний підхід у підготовці студентів. Переддипломна практика та підготовка дипломної роботи спрямовуються на розв’язок конкретних задач із спрямуванням на обрану банківську спеціальність.
 
Дякуємо ПриватБанку за співробітництво у підготовці студентів та працевлаштуванні випускників!
Для студентів факультету інноваційних технологій було проведено зустріч з представниками компанії Webinse.
Компанія Webinse понад 8 років займається розробкою та підтримкою eCommerce сайтів на платформі Magento и Magento 2. Компанія взаємодіє з міжнародними партнерами з Швейцарії, Німеччини, Італії, Нідерландів, США та Канади. Компанія націлена на розробку web-продуктів.
Представники компанії говорили про створення eCommerce сайтів на платформі Magento 2 (frontend & backend), принципи веб-розробки, роботу з web-сервером, систему контроля версій (Git).
Студентам факультету інноваційних технолгій було запропоновано приєднатись до команди спеціалістів Webinse.
Page 1 of 5

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    You are here: Головна FOR ALUMNI Meetings with employers