Міжкафедральна навчальна лабораторія ННІ права та міжнародно-правових відносин

Соболь Любов Василівна

Завідувач лабораторії

 

 • Зайченко Олексій Лукич
 • магістр педагогіки, викладач університетів та ВНЗ
 • 756-05-55

Положення про навчальну лабораторію

 

 Навчальну лабораторію технічних засобів протидії контрабанді у складі кафедри кримінально-правових дисциплін створено у грудні 2017 року, як правонаступницю лабораторії дізнання в митних органах, яка функціонувала у попередні роки.

Метою діяльності лабораторії є здобуття студентами юридичного факультету Університету митної справи та фінансів практичних навичок щодо розкриття контрабанди та інших злочинів під час вивчення навчальних дисципліни «Криміналістика»,«Судова експертиза», «Організаційно-правові основи боротьби з контрабандою», «Практикум зі складання процесуальних документів» та інших спеціальних дисциплін, що викладаються на кафедрі, виявлення слідів злочинної діяльності, поводження з пошуковою, криміналістичною технікою та науково-криміналістичними засобами, які застосовуються при проведенні оперативно-розшукових і слідчих (розшукових) дій.

Навчальна лабораторія допомагає навчитися використовувати фото і відеотехніку, технічні засоби фіксації різних видів матеріальних об’єктів, що мають значення речових доказів для розкриття контрабанди та інших злочинів,оволодіти навичками використання комп’ютерних програм при складанні субєктивного портрету за зовнішніми ознаками опису людини, надає консультації і практичну допомогу студентам по вивченню теоретичних та відпрацюванню практичних завдань по навчальним програмам дисциплін кафедри.

 image003

Основними функціями навчальної лабораторії технічного забезпечення протидії контрабанді є:

 • забезпечення проведення усіх видів занять та консультацій відповідно навчальним програмам дисциплін кафедри;
 • формування у студентів уяви про значення і місце криміналістики та судової експертизи в системі юридичних наук;
 • використання технічних засобів під час проведення лабораторних робіт;
 • вивчення та впровадження в освітню діяльність новітніх технологій навчання.
 • Забезпечення практичних та лабораторних занять з дисциплін «Основи мистецтвознавчої експертизи та вартісної оцінки культурних цінностей», «Історія української культури».
 • Забезпечення проведення лекцій за допомогою сучасного мультимедійного обладнання.
 • Підбір матеріалів для тестування та практичних занять.
 • Участь у науково-дослідній роботі кафедри – «Єдиний стандарт каталогізації артефактів як засіб збереження культурної спадщини в умовах збройного конфлікту» - керівник д.філол.н., професор, завідувач кафедри гуманітарної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей Калашникова О.Л.
 • Оформлення експозицій Художньої галереї в 3 корпусі УМСФ.
 • Реставраційні роботи.
 • Матеріально-технічна база лабораторії
 • До складу лабораторії входить: Дві лекційні аудиторії зі стаціонарним мультимедійним комплексом (проектор, ноутбук, плазмовий екран та акустична система). Два комп’ютера, один з них з програмним забезпеченням «Тестинг», та ознайомчими програмами різних пристроїв для ідентифікації культурних цінностей (ікони, картини, стародруки, цінні папери, грошові знаки, ювелірні вироби, предмети археології та ін.). Науково-довідкова література. Постійнодіюча галерейная експозиція творів живопису різних технік і основ.
  Навчальна лабораторія технічних засобів протидії контрабанді має у своєму розпорядженні спеціалізоване приміщення для проведення практичних і лабораторних занять, яке відповідно обладнане (криміналістичною, оперативно-розшуковою, фото, аудіо та відеотехнікою, техніко-криміналістичними засобами для виявлення, фіксації, вилучення та дослідження речових доказів), що дозволяє студентам оволодіти сучасними методами, способами та прийомами боротьби зі злочинністю у митній та інших сферах.

   

   

   

  Контакти: м. Дніпро, узвіз Крутогірний  8а , н.к. №3, каб. № 307/5, тел. 756-05-55.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Ви тут: Головна Про нас Центр профільної освіти ННІ права та міжнародно-правових відносин