Центр правової освіти

 

правово

 

Центр правової освіти Університету митної справи та фінансів співпрацює з Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області, з Радою адвокатів Дніпропетровської області, з Дніпропетровським обласним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» з Регіональним центром надання безоплатної вторинної правової допомоги в Дніпропетровській області, з Департаментом з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради та з Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України. В знак тісної співпраці університет підписав меморандум з цими організаціями.

 

Положення Центру

Діяльність Центру правової освіти здійснюється у наступних напрямах: підвищення правової обізнаності населення, надання безоплатної первинної правової допомоги, правопросвітницька діяльність для учнів загальноосвітніх закладів освіти, на базі Університету працює юридична клініка, яка регулярно проводить тренінги та семінари для консультантів з різноманітних тем за участі адвокатів, нотаріусів та інших фахівців у сфері права.

Пріоритетними формами діяльності Центру є підвищення рівня правової обізнаності населення, насамперед учнівської та студентської молоді, забезпечення вільного доступу громадян до джерел правової інформації, удосконалення системи правової освіти населення, роз’яснення механізмів надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги та безпосереднє надання безоплатної первинної допомоги окремим категоріям громадян, соціально незахищеним верствам населення, складання процесуальних документів. Також однією з форм співпраці є проходження навчальної практики на базі зазначених вище організацій.


Контакти: 49000, м.Дніпро, вул. Володимира Вернадського, 2/4

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Про нас Центри освіти Центр правової освіти Українська мова Інститут "Фінансова академія" Центр заочного навчання