Центр журналістики та медіакомунікацій

 

Директор центру - Павленко Микола Іванович, заслужений журналіст України

Положення про Центр

 

Партнерами Центру журналістики та медіакомунікацій є:

 • Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів України; 
 • Центр інформаційних дослідженьта ресурсних послуг «Меридіан» (Львів); 
 • Редакція газети «Вісті Придніпров’я»;
 • Редакція газети «Днепр вечерний»;
 • Інформаційне агентство «МОСТ-Днепр»;
 • Телерадіокомпанія «Нова» (канал ОТВ);
 • Телерадіокомпанія «Регіон» (канал D1).


Основні напрями діяльності:

 1. Сприяння розвитку та підвищення якості професійних навичок як працюючих фахівців у галузі соціальних комунікацій та журналістики, так і студентів, зацікавлених в отриманні та підтримці знань у галузі медіа, з метою консолідації медіаініціатив, поширення ідей медіакритики, фактчекінгу, протистояння інформаційними впливам.
 2. Участь в освітніх та медіа програмах і проектах, у тому числі, у разі наявності програм і можливостей, обмін студентами, аспірантами і викладачами.
 3. Сприяння в отриманні місць практик у різних компаніях, пов’язаних із журналістикою та медіакомунікаціями в Україні для студентів Університету.
 4. Організація регіональних, національних та міжнародних заходів на базі Університету (конференції, семінари, тренінги).
 5. Створення спільноти професійних журналістів, які б на паритетних основах обмінювалися досвідом, обговорювали дискусійні питання професійного спрямування, працювали над удосконаленням професійних навичок та дотриманням високих стандартів журналістики.
 6. Сприяння розвитку співробітництва у сфері журналістики, медіакомунікацій, вищої освіти і культури, науково-технічного співробітництва, створення платформи для взаємодії у галузі соціальних комунікацій.
 7. Співпраця з донорськими організаціями з метою залучення грантів та технічної допомоги, залучення студентів до участі у грантових програмах.
 

Сторінка Центру журналістики та медіакомунікацій у мережі Facebook

Координатор програм Центру журналістики та медіакомунікацій Дрешпак Валерій Михайлович: dreshpak.ucf@gmail.com, узвіз Крутогірний, 8, к. 505

 

 журн

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Вы здесь: Головна Про нас Центри освіти Центр журналістики та медіакомунікацій Українська мова Факультети Центр митної справи