Адреса:

49000, м. Дніпро, 

вул. В.Вернадського, 2/4

к.151

Директор:

Заруцька Олена Павлівна 

доктор економічний наук, 

професор кафедри грошового обігу

і кредиту

тел: 0679118426 

Виконавчий директор:

Губа Марія Олександрівна

кандидат економічних наук, 

доцент кафедри грошового обігу 

і кредиту 

тел: 0675214545

  

Основні завдання Центру:

2

¤ Забезпечення надання консультаційних послуг клієнтам банків – юридичним та фізичним особам у межах програм, визначених Сторонами.

¤ Поєднання зусиль Університету і банківських установ, їх об’єднань для економіко-юридичного обґрунтування та організаційного просування законодавчих ініціатив, спрямованих на модернізацію банківської системи і підвищення ефективності здійснення банківської справи

¤  Організація координації дій сторін договору щодо розробки тематики і реалізації актуальних наукових програм в сфері зовнішньоекономічної діяльності.

¤  Встановлення комунікацій із банківськими установами задля створення спільних авторських колективів для написання підручників та навчальних посібників з банківської справи.

¤  Залучення представників менеджменту банківських установ регіону до розробки програм підготовки фахівців-фінансистів за освітніми ступенями бакалавра та магістра, проведенні державної атестації випускників Університету.

¤  Сприяння організації проведення на базі банків регіону на договірних засадах виробничої та переддипломної практик студентів.

¤  Організація заходів щодо можливості організації безкоштовного стажування та прийняття на роботу на умовах неповної зайнятості студентів випускних курсів.

¤  Координація із банківськими установами дій з метою проведення на базі Університету щорічного ярмарку вакансій для випускників, реалізації інших освітніх, наукових, спортивних, культурних, соціальних проектів.


3Центр організовує й забезпечує:

          проведення освітніх, роз'яснювальних та інших навчально-практичних заходів;

             підготовку і поширення публікацій з актуальних питань у банківській сфері;

             співпрацю з представниками державних і недержавних органів та організацій;

             підготовку та проведення конференцій, круглих столів та інших заходів з актуальних питань у    банківській сфері, у тому числі із залученням фахівців банківських установ;

             співробітництво з банківськими установами, їх об’єднаннями, іншими юридичними  особами, органами державної влади та місцевого самоврядування.

 
 
 
 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Про нас Регіональний центр інноваційного розвитку банківської системи України