Технічний факультет ННІ «Митна академія»

Мороз

Декан факультету

 

  • Мороз Борис Іванович
  • доктор технічних наук, професор
  • (056) 756-05-19

Положення про технічний факультет

 

Підготовку забезпечують висококваліфіковані науково-педагогічні працівники, серед яких: 7 докторів наук, професори; 24 кандидати наук, доценти; 12 старших викладачів та 1 викладач.

На факультеті здійснюється підготовка за денною та заочною формами навчання за освітніми ступенями «Бакалавр» та «Магістр», освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст» за пеціальностями:

  • Кібербезпека
  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології
  • Транспортні технології (автомобільний транспорт)

Кількість студентів на факультеті нині становить майже 600 осіб, які мають можливість не лише навчатися, але й усебічно розвиватися.

Особлива увага на факультеті приділяється залученню студентів до активної науково-дослідної та пошукової діяльності, реалізації їх творчих здібностей.

Студенти факультету активно беруть участь у науково-дослідній та пошуковій діяльності, різноманітних всеукраїнських конкурсах, олімпіадах; проведенні Міжнародних науково-практичних конференціях, публікують свої статті в наукових виданнях; у роботі Студентського наукового товариства, наукових гуртках, утворених на кафедрах факультету, а також у культурно-масовому та спортивному житті. В Університеті функціонує багато спортивних секцій та гуртків художньої самодіяльності.

Контакти:м. Дніпропетровськ, вул. Володимира Вернадського, 2/4, н.к. №1, каб.138, 148, 149; тел. (056)756-05-97; (056)756-05-33.

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

Адреса приймальної комiсiї:
49000, м.Дніпро,
Узвіз Крутогірний
(вулиця Рогальова) , 8, ауд. 303

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Про нас ННІ «Митна академія» Технічний факультет