10

причин вступати до УМСФ

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

 

1. Освіта майбутнього.

 

Програма навчання відповідає кращим сучасним міжнародним стандартам. Якісну та престижну освіту забезпечують висококваліфіковані викладачі з використанням новітніх методик, актуальних матеріалів та професійних кейсів.

 

2. Затребувані професії.

 

На сьогодні УМСФ готує спеціалістів за 23 престижними та затребуваними спеціальностями на ринку праці. Випускники УМСФ будують кар’єру в органах державної влади та самоврядування різних рівнів, фіскальній та податковій службах, органах юстиції, провідних фінансових установах, IT компаніях, туристичних агенціях, медіа, навчальних закладах, міжнародних компаніях та організаціях різного спрямування тощо.

 

3. Реальна практика.

 

Студенти УМСФ проходять навчальну практику в провідних установах країни, стажування за кордоном, спілкуються з успішними спеціалістами свого фаху в форматі відкритих лекцій та майстер-класів. На базі УМСФ створено Центри правової освіти, Центр фінансової освіти, Центр банківської справи, Центр журналістики та медіа комунікацій, Центр розвитку підприємництва, Українсько-арабський, Українсько-бразильський, Українсько-болгарський центри для формування практичних навичок з обраної спеціальності.

 

4. Посилена мовна підготовка.

 

Сучасний фахівець будь-якої сфери завжди отримує ширші кар’єрні можливості за умови володіння іноземними мовами. Студенти УМСФ мають змогу вивчати та вдосконалювати англійську, німецьку, французьку, корейську, арабську та інші мови.

 

5. Сучасна матеріально-технічна база та зручна інфраструктура

 

Навчання в УМСФ проводиться в мультимедійних аудиторіях з покриттям Wi-Fi, комп’ютерних класах, обладнаних лабораторіях. Територія УМСФ – це 4 сучасні навчальні корпуси, три комфортабельні гуртожитки, 2 їдальні та буфет, спортивний комплекс з басейном, тренажерна зала, актові й хореографічні зали, стрілецький тир, Музей митної справи.

 

6. Наукові здобутки.

 

Студенти УМСФ мають широкі можливості займатися науковою діяльністю, адже завжди знаходять підтримку викладачів – кандидатів та докторів наук, перемагають у предметних олімпіадах та конкурсах наукових проектів, є членами наукових гуртків, мають доступ до спеціалізованої літератури та світових наукових інтернет-ресурсів у бібліотеці університету. Кращі вступають до аспірантури та здобувають науковий ступінь доктора філософії.

 

7. Активний саморозвиток та дозвілля.

 

Щоб стати успішним фахівцем будь-якої сфери потрібно розвиватися не лише в навчанні. В УМСФ активно функціонують органи студентського самоврядування, творчі колективи та спортивні секції, проводяться зустрічі із відомими людьми.

 

8. Академічна мобільність.

 

Студенти УМСФ мають доступ до міжнародних програм академічної мобільності – навчання за обміном в університетах Польщі, Угорщини, Болграії та Південної Кореї.

 

9. Унікальність.

 

УМСФ – це державний вищий навчальний заклад у м. Дніпрі, що готує професійні кадри для митних органів. Один з двох в Україні спеціалізованих закладів вищої освіти, що займається підготовкою та перепідготовкою фахівців у галузі митної справи. Регіональний навчальний центр Всесвітньої митної організації.

 

10. Місто твоїх можливостей.

 

Дніпро – одне з найкрасивіших і найкомфортніших міст України. Місто-мільйонник, назване на честь річки Дніпро, з найдовшою в Європі набережною та залізобетонним арочним мостом. УМСФ знаходиться у центрі міста, а один із гуртожитків на мальовничій набережній Дніпра. Дніпро – це серце України, а УМСФ – серце Дніпра.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Вы здесь: Головна Абітурієнтам Українська мова Главная(новости) Вступна кампанія - Бакалавр