ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ ТА ОСІБ З НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ, РОЗТАШОВАНИХ НА ЛІНІЇ ЗІТКНЕННЯ

 
10 серпня 2020 року на базі Університету митної справи та фінансів та Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс №100 «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-ліцей» Дніпровської ради розпочали роботу освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», в яких абітурієнти з тимчасово окупованих територій можуть вступати до Університету в тому числі без ЗНО.
Освітні центри забезпечують консультування та допомогу в оформленні освітньої декларації, організовують проведення вступних випробувань в Університеті.
 
Вступники, які бажають вступати на місця державного замовлення, мають подати заяву та заповнити необхідні документи в освітніх центрах не пізніше 20 серпня (для вступників з Криму) та не пізніше 22 серпня (для вступників з Донбасу). Для вступу на контрактні місця термін подання документів – до 23 жовтня 2020 року.
 
Освітні центри в Університеті митної справи та фінансів працюють відповідно до термінів, визначених Умовами прийому на навчання у 2020 році та Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей» від 03.07.2020 №744-IX з 10 серпня до 23 жовтня 2020 року.
 
 
Контакти структурних підрозділів Освітніх центрів:
Університет митної справи та фінансів

Тараненко Вікторія Євгенівна,
заступник відповідального секретаря зі вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти
+38 095 824 19 32
umsf.oc@gmail.com

КЗО «Навчально-виховний комплекс № 100 «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-ліцей»

Маджбур Олена Абрамівна,
заступник директора з навчальної роботи
+38 093 801 32 33
nvklycey100@gmail.com

 

protsedura vstupu 01

 

TOT Osv cen

 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами