Університет митної справи та фінансів запрошує учнів 11 класів, а також випускників загальноосвітніх закладів минулих років підготуватися до успішного складання ЗНО-2021

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРСИ

 

Головним напрямком роботи Курсів довузівської підготовки – допомогти підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускникам закладів загальної середньої освіти та випускникам попередніх років, а також набути необхідних знань для успішного оволодіння освітніх програм.

 
Навчання на курсах довузівської підготовки допомагає майбутнім абітурієнтам поповнити, систематизувати і упорядкувати знання із загальноосвітніх предметів та вирішити завжди важке питання вибору майбутньої професії.
 
Метою діяльності курсів є не тільки  підготовка до ЗНО та вступу в наш навчальний заклад, але й поступово адаптуватись і швидко подолати проблеми першого року навчання у закладі вищої освіти та формування якісного студентського контингенту Університету.
 
Перевагу, яку мають слухачі курсів, є якісна підготовка та їхня висока конкурентоздатність при вступі. Щороку близько 50 % слухачів курсів довузівської підготовки стають нашими студентами. 
 
Програми занять на курсах довузівської підготовки та методика їх проведення орієнтовані на поглиблення знань з математики, української мови та літератури, історії України та географії з чіткою орієнтацією на вимоги, що пред’являються до випускників під час зовнішнього незалежного оцінювання. 
 
Підготовчі курси тривають 7 місяців, заняття проводяться у суботу та неділю. Підготовка відбувається за програмами ЗНО з математики, української мови та літератури, історії України та географії. 
 
Термін навчання: 7 місяців (з 19 вересня 2020 – по 25 квітня 2021);


Розклад занять

Вартість навчання

Порядок реєстрації

 
Графік прийому заяв:
Понеділок – п’ятниця: з 09.00 до 16.00
субота, неділя – вихідні.
 
Контакти:
Телефон: 756-05-00, 098-451-01-82, 066-510-01-35
Адреса: м. Дніпро, вул. В. Вернадського, 2/4, навчальний корпус № 1, кімн. № 137

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРСИ

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Абітурієнтам Довузівська підготовка