Типові питання на співбесіді

img rupor1.Розкажіть трохи про себе
Насправді, рекрутер перевіряє вашу здатність презентувати себе в професійному плані і, таким чином, взаємодіяти з людьми в рамках компанії і за її межами.
Подумайте, які особистісні якості ви цінуєте в собі найбільше, додайте трохи фактів з минулого (де навчалися, чому обрали цю професію, чи було у вас хобі) і прохопіться  про життєві цілі, не заглиблюючись в інтимні подробиці. 

2. У чому ваша головна слабкість?
Це питання допомагає рекрутеру визначити, наскільки чесна сидить перед ним людина, а також, чи може вона справлятися з власними недоліками. Відповідайте як можна більш серйозно і обдумано. Наприклад, ви можете зізнатися, що не можете працювати в стресовій ситуації або що відчуваєте страх перед публічними виступами. Але тут же додати, що це ніяк не заважає вашої професійної діяльності, і навести приклади, як ви справлялися з цією слабкістю.

img vektor

3. Ким ви бачите себе через 5 років?
Це питання - ваш шанс розповісти про свої достоїнства: професійні і особисті досягнення, властивості характеру, амбіції і т.п., які, на ваш погляд, допоможуть вам побудувати успішну кар'єру і, відповідно, принести користь компанії-наймачеві.  

4. Чому ви хочете у нас працювати?
Не намагайтеся розхвалити компанію - говоріть більше про свою мотивацію до роботи. Більшість рекрутерів шукають того, хто прагне до самореалізації, розвитку та кар'єрним досягненням - бо це не просто виконавець, а людина,яка здатна просунути компанію вперед.

img pencil5. Продайте мені ось цей олівець…. Це перевірка на Вашу здатність створити попит на продукт. Відповідаючи на питання такого типу, намагайтесь творчо підійти до цього питання. Використовуйте наочні методи демонстрації переваги товару. Це набагато результативніше, ніж просто озвучити ідею.

6. У вас є захоплення?
Сенс цього питання в тому, щоб скласти повну картину про вас, як про особистість, так як хобі і захоплення можуть багато розповісти про ваш характер. Відповідати потрібно відверто. Якщо у вас немає ніяких хобі, просто розкажіть про те, як ви проводите свій вільний час, звичайно, особливо не заглиблюючись у деталі.

img hands7.Як би вас описали ваші друзі?
Якщо ви почнете відкрито розхвалювати себе, це видасть у вас брехуна і не дасть інтерв'юеру очікуваної інформації. Його мета - з'ясувати, чи можете ви оцінювати себе з боку, при потребі коригувати свою професійну поведінку. Постарайтеся плавно перевести розмову на тему «Думаю, найбільше в мені цінують ...» або «Я б хотів продемонструвати себе з такої-то сторони». Це дасть вам можливість не виглядати хвальком і в той же час підкреслити свої достоїнства і кар'єрні устремління.

8.На яку зарплату ви претендуєте?
Якщо ваш дохід складається не тільки з фіксованого окладу, а також з премій, перед інтерв'ю слід підрахувати ваш дохід за місяць. Ще один важливий момент - перед зустріччю найкраще проаналізувати ринок, вивчити рівень зарплати, який пропонують на подібні посади

Пам'ятайте, враження про Вас складається не з відповіді на якесь одне «заковирісте» питання, тут важливо все: Ваш зовнішній вигляд, мова, резюме, рекомендації ... Тому не бійтеся помилитися. Краща зброя в боротьбі за бажане місце в компанії - це чесність і щире бажання влитися в команду.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами