1

 

«Prof-Studio»

2Курси тренінгів від успішнихкоуч-тренерів та фахівців-практиківз психології, спільно із Центром практичної психології«PsyHealth».Тренінгові програми направлені на професійний та особистісний розвиток студентів Університету митної справи та фінансів

«Ярмарок Вакансій»

3Ярмарок вакансій, який проходить щорічно з метою забезпечення студентів та випускників майбутнього місця працевлаштування, або тимчасовою роботою на період зимових канікул та в поза навчальний час. Роботодавці презентують свої вакансії, вакансії на неповний робочий день з гнучким графіком роботи.

 

«Конкурс від роботодавців»

4Дніпропетровська міська організація роботодавців за підтримки Управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради проводить конкурс на кращу науково-практичну розробку серед молодих фахівців, студентів та аспірантів вузів м.Дніпропетровська,з метою виявлення талановитих студентів, сприяння їхньому професійному росту, створення кадрового резерву молодих фахівців.

«Хочу у Вас працювати»

5Курс практичних майстер-класів із працевлаштування для студентів від представників ПАТ «Укрсиббанк» за темами:

  1. Пошук роботи
  2. Усе про резюме
  3. Усе про співбесіду, та техніки телефонних розмов
  4. Зворотній зв'язок .

«Твій День кар’єри»

6Центр конференцій PARLEспільно із «PROFI DAI», проводить «День кар’єри» для студентів і молодих фахівців, з метою сприяння зайнятості молоді та популяризації затребуваних професій.. Під час «PROFI DAY» представники передових компаній влаштовують презентації, проводять семінари, тренінги, майстер-класи, та приймають резюме від кандидатів.Молодь матимуть можливість отримати роботу та поспілкуватись із роботодавцями, взяти участь у тренінгах та майстер-класах.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами