Підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування

 1 html 96e12ec6

Шановні фахівці органів державної влади, ви здійснюєте фактичний зв’язок народу з владою країни. Ви забезпечуєте реалізацію норм законодавчих та підзаконних актів в повсякденному житті України. Ваша важлива та подекуди нервова діяльність вимагає від вас постійного вдосконалення своїх професійних знань і навичок.
 
Ми поважаємо вашу роботу та цінуємо зусилля, спрямовані на розвиток нашої країни, тож із задоволенням заощадимо вам час на пошук і систематизацію необхідної інформації та допоможемо підвищити кваліфікацію.
 
Наші викладачі мають багаторічний особистий досвід роботи в органах державної влади та розуміють ваші проблеми і потреби. Вони спроможні забезпечити всебічний та професійний аналіз актуальних для вас тем, своєчасно відстежуючи зміни в економічній, правовій та соціальній сферах життя України і іноземних країн.
 
Ми поділимося своїми знаннями, відповімо на запитання та подаруємо вам хороший настрій під час занять! Разом ми подолаємо всі негаразди!
Заняття проводяться дистанційно з використанням інтернет-платформ Zoom, Moodle, Googleclassroom, Skype шляхом надання теоретичних лекційних та/або презентаційних матеріалів, он-лайн спілкування з викладачами, ділових ігор тощо.
Можливі аудиторні заняття на базі Університету митної справи та фінансів (лише по закінченні карантину).
Запис на навчання до Центра профільної освіти УМСФ за телефоном:
099-207-45-28 – Орел Вікторія Ігорівна

 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами