Щорічно 15 грудня в Україні відзначається День працівників суду. Враховуючи роль судів у забезпеченні захисту прав і свобод людини і громадянина, в утвердженні принципу верховенства права та розвитку і зміцненні України як демократичної, правової держави, це свято започатковано Указом Президента України «Про День працівників суду» від 8 грудня 2000 року.
 
Університет митної справи та фінансів вже більше ніж 23 роки забезпечує підготовку юристів, в тому числі, які працюють в судах України. Деякі наші випускники обіймають посади в судах Дніпра та Дніпропетровської області. Важливо, що отримавши дипломи бакалаврів, наші випускники вже успішно проходять конкурси на посади в судах різних рівнів, продовжуючи навчатися в магістратурі ННІ права та міжнародно-правових відносин Університету митної справи та фінансів.
 
Так, вже більше року в Дніпровському апеляційному суді успішно працюють наші випускники і слухачі магістратури одночасно. Газнюк Данило та Самонова Вікторія (група П 19-1м) працюють секретарями судового засідання, Свистун Гліб (група ПО 19-1м) – судовим розпорядником.
 
Вітаємо наших колег та всіх причетних до професійного свята – Дня працівників суду!
1 грудня 2020 року доцентом кафедри цивільного, господарського та екологічного права Зуєвою О.А., при проведенні лекційного заняття з навчальної дисципліни «Господарське право», було організовано для студентів 4 курсу ННІ права та міжнародно-правових відносин зустріч з заступником директора Департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України Сурженко Ольгою Володимирівною.
 
Пані Ольга розповіла студентам про повноваження Міністерства юстиції України як центрального органу виконавчої влади з питань банкрутства та конкретно про функціонування Департаменту з питань банкрутства. Наші студенти дізнались як проводилась розробка Кодексу України про процедури банкрутства, проблемні питання його застосування та пропозиції з його доповнення та удосконалення. Особливу увагу було приділено підготовці арбітражних керуючих, яка здійснюється вказаним Департаментом та особливостям їх діяльності. Також гостя окремо висвітлила актуальність такої новели Кодексу України про процедури банкрутства як банкрутство фізичної особи, позитивно оцінивши її впровадження в національне законодавство.
 
Студенти зі вдячністю пані Ользі сподіваються на продовження таких цікавих зустрічей!
20 листопада 2020 р., доцент кафедри цивільного, господарського та екологічного права Університету митної справи та фінансів Зуєва О.А. взяла участь в Науково–практичній конференції «Актуальні правові проблеми інноваційного розвитку агросфери», яка була організована кафедрою земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків).
Представники різних наукових юридичних спеціальностей зі всієї України обговорювали як теоретико-правові проблеми застосування інновацій в сфері сільського господарства так і практичне впровадження інноваційних надбань в діяльність та розвиток агросфери.
24 листопада 2020 року, заступник голови відділення нотаріальної палати України в Дніпропетровській області, член комісії НПУ з міжнародного співробітництва, та комісії НПУ з питань запобігання та протидії кіберзлочинності Ігор Миколайович Наявка, в межах лекційних занять з навчальних дисциплін «Міжнародне приватне право» і «Порівняльне цивільне право та процес» зустрівся із студентами груп МП 17-1, МП 19-1,2 спеціальності 293 «Міжнародне право».

Під час зустрічі Ігор Миколайович охарактеризував особливості Англосаксонської системи нотаріату та її відмінності від нотаріату Латинського типу, зосередив увагу на правових засадах діяльності нотаріусів в Україні, а також відповів на запитання, поставлені учасниками зустрічі.

Завідуючий кафедрою міжнародного права С.М. Перепьолкін і завідуючий кафедрою цивільного, господарського та екологічного права А. О. Мінченко, під час занять яких відбулася зустріч, висловлюють слова великої вдячності Ігорю Миколайовичу за приділений час, цікаву лекцію та за можливість студентів спеціальності 293 «Міжнародне право» долучатися до вивчення не лише теоретичних, а й практичних аспектів діяльності нотаріуса.
12 листопада 2020 року представники кафедри цивільного, господарського та екологічного права Університету митної справи та фінансів Філатов В.В. та Мінченко А.О. відвідали Юридичний ліцей УМСФ з лекцією "Констатація істини як основний напрямок перехідного правосуддя". В.В.Філатов розповів про окремі аспекти міжнародного гуманітарного права, компенсаційні, правовідновлювальні, забезпечувальні, гарантійні заходи перехідного правосуддя, які є одними із найактуальніших питань порядку денного як міжнародних інституцій, так і національних органів державної влади в рамках формування громадянського суспільства. Питання удосконалення судочинства, інституційних реформ викликали жваві обговорення та зацікавленість учнів.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Новини кафедри