У  В  А  Г  А !
Оголошується конкурс для студентів 1 курсу ступеню вищої освіти "Бакалавр" спеціальності 275 Транспортні технології та для студентів I курсу ступеню вищої освіти "Магістр" спеціальності 122 Комп'ютерні науки факультету інноваційних технологій на заміщення вакантних місць за державним замовленням:

 

  • 275 Транспортні технології - 3 місця
  • 122 Комп'ютерні науки - 1 місце

 

Переведення здійснюється згідно з рейтингом (середнього балу навчання) та за наявності заяви студента про участь у конкурсі. 

 

По всім питанням звертатись до деканату факультету інноваційних технологій (к. 149),

тел. (056) 756-05-97

2 листопада 2020 року в рамках навчального процесу з підготовки магістрів за спеціальністю 275 «Транспортні технології» відбулась online-зустріч з Тарасюком Артемом Олеговичем, керівником транспортно-логістичної компанії «Автоцех Україна».
 
Керівник транспортно-логістичної компанії «Автоцех Україна» Тарасюк Артем Олегович виступив перед студентами, розповів про особливості роботи транспортно-логістичного підприємства. Він підкреслив, що основним напрямком діяльності компанії «Автоцех Україна» є надання послуг з організації та виконання міжнародних вантажоперевезень і вантажоперевезень по території України.

 

Під час зустрічі було запропоновано проходження практики на базі компанії «Автоцех Україна» студентам кафедри «Транспортних технологій та міжнародної логістики». Значну увагу під час зустрічі було присвячено питанням організації логістичної діяльності, а також перспективам кар’єрного зросту співробітниками компанії. Зверталася увага на необхідність достатнього рівня знань з технічних дисциплін. Перш за все потрібні знання з конструктивних особливостей транспортних засобів, методів підтримання рівня їх надійності, забезпечення експлуатаційних показників транспортних засобів, а також вміння працювати на ПЕОМ з знанням мов програмування та пакетів програм.
 
Керівник транспортно-логістичної компанії «Автоцех Україна» Тарасюк Артем Олегович відповів на запитання студентів.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Новини кафедри