Кафедра обліку, аудиту, аналізу і оподаткування
Університету митної справи та фінансів
запрошує абітурієнтів провести свій вільний час весело і з користю та взяти участь у
профорієнтаційному тренінгу
«ІГРИ АУДИТОРІВ»


з метою більш детального знайомства з Університетом, кафедрою та перспективністю професій аудитора, бухгалтера, аналітика, податківця.

Метою тренінгу є популяризація та поглиблення знань про професію аудитора та необхідну для неї освіту, основ бухгалтерського обліку, звітності підприємств, фінансового аналізу, оподаткування та ін.

Захід відбудеться 28 жовтня 2017 року о 12.00 за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Вернадського 2/4, ауд. 404.

Учасників тренінгу чекає цікава та насичена програма, яка включатиме зустріч з викладачами кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування; знайомство з діяльністю кафедри та Університету; екскурсію по Університету; веселі ігри «Брейн-ринг» та «Поле чудес» за тематикою заходу, призи, сувеніри та багато іншого.

Для участі у тренінгу необхідно до 27 жовтня 2017 року заповнити реєстраційну форму або звернутися за контактним телефоном (067) 928-45-90 – Єдинак Тетяна Сергіївна.

Будемо раді зустрічі. Чекаємо на Вас!!!
На базі Університету митної справи та фінансів Освітній центр «Елькон» проводить професійні курси підвищення кваліфікації за програмою міжнародної сертифікації професійних бухгалтерів і аудиторів.
 
У рамках співпраці кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування з Освітнім центром «Елькон» та Українською асоціацією сертифікованих бухгалтерів та аудиторів реалізуються спільні професійно-орієнтовані тренінги і семінари, проходять бізнес-курси за програмами підготовки професійних бухгалтерів CAP/CIPA, фінансових менеджерів CIMA, спеціалістів з міжнародної фінансової  звітності  ACCA ДипИФР.


Кафедра обліку, аудиту, аналізу і оподаткування та декан факультету управління Губа О.І. щиро вітають старшого викладача кафедри Книшек Оксану Олексіївну та її керівника, завідувача кафедри, доктора економічних наук, професора Вакульчик Олену Михайлівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».
Професійно-орієнтований семінар «Кар’єра аудитора» для студентів 4-5 курсів спеціальності «Облік і аудит», організований кафедрою обліку, аудиту, аналізу і оподаткування, був успішно проведений 26 квітня 2017 р. в Університеті митної справи та фінансів.
 
Практикуючі аудитори національних та міжнародних аудиторських компаній розповіли студентам про особливості праці бухгалтера в сучасних економічних умовах та основні аудиторські завдання, що постають перед фахівцями спеціальності «Облік і аудит».
 
Практикуючий сертифікований аудитор Аудиторської фірми «Конкорд-профіт» Воронська Олена розповіла студентам про сферу аудиторської діяльності, сучасні замовлення, які виконують аудиторські компанії, розкрила можливі шляхи розвитку у професії. Представники міжнародної аудиторської компанії «PWC» навели приклад стандартного робочого дня практикуючого аудитора, етапи проведення співбесіди у «PWC», запропонували вакансії для працевлаштування. Представник Української асоціації бухгалтерів та аудиторів Анненков Кирило зробив доповідь про міжнародні та національні види сертифікації професійних бухгалтерів та аудиторів, які допоможуть молодим спеціалістам успішно позиціонувати себе на ринку праці та отримувати високу заробітну плату. Представник аудиторської фірми «Інсайдер», аспірант кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування Катерина Пасічник зробила корисну доповідь про складання іспиту на отримання сертифікату міжнародної кваліфікації АССА з міжнародних стандартів фінансової звітності та професійні переваги, які надає такий сертифікат.
 
Для шановних гостей була проведена екскурсія до музею  Університету митної справи та фінансів, що стало приємним закінченням заходу.


З 19 по 21 квітня 2017 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля.
 
Переможці першого етапу олімпіади, що проводилась в Університеті митної справи та фінансів, магістри 5 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Ніколенко Вікторія та Рябко Юлія  здобули перемогу у номінації «Знавець Фінансового обліку» та отримали подяку від організаційного комітету Всеукраїнської олімпіади.
 
Завідуюча кафедрою обліку, аналізу, аудиту і оподаткування доктор економічних наук професор Вакульчик Олена Михайлівна приймала участь у роботі Всеукраїнської олімпіади у складі журі та отримала подяку від організаційного комітету. 
22 квітня 2017 року кафедрою обліку, аудиту, аналізу і оподаткування було проведено профорієнтаційний тренінг «ІГРИ АУДИТОРІВ» для випускників шкіл та коледжів з метою більш детального знайомства з Університетом, кафедрою та перспективністю професії аудитора, бухгалтера, аналітика, податківця.
 
Навіть квітнева заметіль та холодний вітер не змогли порушити теплої та веселої атмосфери, що склалася в аудиторії 404. Учасників тренінгу чекала насичена програма, яка включила зустріч з викладачами кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування; знайомство з діяльністю кафедри та Університету; веселі та пізнавальні ігри «Брейн-ринг», «Поле чудес» за тематикою заходу. Ніхто з учасників не залишився без призів та заохочувальних сувенірів. Цікавою для майбутніх абітурієнтів стала екскурсія до музею Університету митної справи та фінансів, яка дозволила отримати уяву про роботу митних органів та славну історію створення та діяльності нашого навчального закладу.
Кафедрою обліку, аудиту, аналізу і оподаткування у  2016 році успішно проведено ліцензування щодо розширення провадження освітньої діяльності підготовки фахівців за другим (магістерським) освітнім рівнем зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування»  (галузі знань 07 «Управління та адміністрування»)зліцензованим обсягом 50 осіб.
Наприкінці навчального року відбулася зустріч працівників міжнародної аудиторської компанії великої четвірки «Pricewaterhousecoopers» (PWC) зі студентами 4 курсу і випускниками Університету за спеціальністю «Облік і аудит».
На зустрічі студенти мали змогу ознайомитись із можливостями роботи у міжнародній аудиторській компанії, визначити для себе перспективні напрямки підвищення своїх професійних компетенцій.
Представник компанії Євгенія Мурадова, яка є випускницею Університету за спеціальністю «Облік і аудит», поділилась своїм власним досвідом проходження співбесіди у компанії та розкрила всі переваги і перспективи, які існують для співробітників компанії.
Наприкінці зустрічі була проведена вікторина із професійними запитаннями з обліку та аудиту, де студенти проявили свої знання і отримали подарунки від компанії PWC.
Такий мотиваційний захід став для студентів поштовхом для подальшого удосконалення своїх знань та надихнув на розширення тем дипломних робіт і здійснення науково-практичних досліджень.
Сторінка 1 із 2

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

Адреса приймальної комiсiї:
49000, м.Дніпро,
Узвіз Крутогірний
(вулиця Рогальова) , 8, ауд. 303

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Новини кафедри