Вітаємо випускників кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування УМСФ з успішним завершенням навчання та отриманням першого бакалаврського рівня вищої освіти за спеціальністю «Облік і оподаткування».
 
24 та 25 червня відбувся атестаційний кваліфікаційний екзамен для студентів 4 курсу денної та заочної прискореної форми навчання.
 
Підсумкова атестація вимагала від студентів відповідей на досить складні фахові питання у сфері обліку, аудиту та оподаткування. Оцінку «відмінно» отримали 8 студентів, які протягом чотирьох років старанно навчались та здавали переважну кількість екзаменів та заліків на високі оцінки. Значну допомогу в успішному навчанні деяким студентам також надав досвід практичної роботи за фахом, яку вони вдало поєднували з навчанням.
 
Бажаємо вам творчої наснаги, вдачі у рішенні задач будь-якої складності, успіхів у реалізації найсміливіших бажань.
 
 
Сподіваємося на наше подальше плідне співробітництво і можливість привітати вас ще й з отриманням диплома магістра за найкращою спеціальністю у сфері економіки та управління – «Облік і оподаткування».
 
З подякою за успішне навчання та найкращими побажаннями:
-         завідувачка кафедрою обліку, аудиту, аналізу і оподаткування, д.е.н., професор Вакульчик Олена Михайлівна;
-         кураторка групи, к.е.н., доцент Бабенко Людмила Володимирівна.
14-15 січня 2020 року на кафедрі обліку, аудиту, аналізу і оподаткування відбувся успішний захист дипломних робіт магістрів спеціальності 071 «Облік і оподаткування»  денної форми навчання.
 
З 25 магістрів дипломи з відзнакою отримали 4 особи, з яких 2 отримали рекомендації до аспірантури.
 
Під час навчання у магістратурі більшість студентів вже розпочали свою трудову діяльність та випробували на практиці отримані знання.
 
Позитивним є те, що студенти обрали професійний шлях відповідно до обраної спеціальності: на посадах бухгалтера вже працюють 8 осіб, аудитором – 1 особа, економістами – 2 особи, ревізором Державної податкової служби України – 1 особа, економістами у банках – 4 особи. Таким чином, 60% магістрів на момент отримання диплому вже мають робоче місце та працюють за спеціальністю.
 
16-17 січня 2020 року дипломні роботи магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» захистили 19 студентів заочної форми навчання, серед яких переважна більшість – це фахівці, які вже працюють за обраною чи суміжними спеціальностями та мають практичний досвід роботи. Навчання в магістратурі дозволило їм підвищити рівень своєї кваліфікації та розширити можливості свого подальшого кар`єрного зростання.
 
Вітаємо магістрів із такою значною подією у їх житті та бажаємо, щоб знання і досвід, отримані під час навчання та написання дипломної роботи, допомогли вибрати правильний і перспективний професійний шлях та реалізувати себе як висококваліфіковані фахівці.

30 жовтня 2019 р. відбулася зустріч студентів 1 курсу магістратури зі спеціальності «Облік і оподаткування» зі співробітниками АТ КБ ПРИВАТБАНК з рекрутингу, яку було організовано кафедрою банківської справи та фінансових послуг фінансового факультету університету. Фахівці банківської структури ознайомили студентів з особливостями становлення кар’єри в сфері внутрішнього аудиту в банках, з основними вимогами до кандидатів на посади внутрішніх аудиторів, серед яких особливого значення надається знанню англійської мови на рівні не нижче «intermediate», комп’ютерних технологій та методології обліку в банках.
 
Представники банку зупинилися на питаннях умов та графіку роботи, соціальної захищеності та толерантних взаємовідносинах в колективі банку.
 
Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» взяли активну участь у вікторині, показали високий рівень знань та отримали заохочувальні призи та подарунки.
 
Майбутніх випускників УМСФ зацікавила можливість працевлаштування в сфері банківського сектору, то ж вони зареєструвалися для подальшого проходження тестувань та співбесід з керівниками і фахівцями відповідних департаментів.
 
Хочеться побажати їм успіху, наснаги та кар’єрного зростання! Щасти Вам!
18 червня 2019 року в межах профорієнтаційної роботи  кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування була проведена зустріч студентів 4 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» та «Менеджмент» з начальником департаменту з кадрових питань ТОВ «Синергія груп» Іриною Миколаївною Вороновою. Компанія займається багатопрофільною діяльністю та має виробничі, торгівельні підрозділи, веде зовнішньоекономічну діяльність. Студенти отримали привабливі пропозиції проходження практики та стажування у компанії з перспективою наступного працевлаштування у відділах бухгалтерського та управлінського обліку компанії, а також у відділі зовнішньоекономічної діяльності.
15-17 травня 2019 р. у межах впровадження інформаційних технологій у навчальний та науковий процеси Університету митної справи та фінансів представники ТОВ «Техноцентр Маяк» сумісно з розробником одного з найпопулярніших програмних продуктів бухгалтерської та фінансової галузей «M.E.Doc» провели тренінг-навчання для студентів 4 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» та викладачів кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування університету.
 
Під час навчання студенти поглибили свої фінансові, бухгалтерські, аудиторські здібності, а також змоделювали реальні бізнес-процеси, які відбуваються на підприємстві! Учасники тренінгу створювали та відправляли бухгалтерську звітність, а також спробували себе в якості контрагентів, які обмінюються первинними документами.
 
За результатами тренінгу всі слухачі отримали офіційні сертифікати користувача-спеціаліста програмного забезпечення «M.E.Doc».


Вітаємо Фесенко Валерію Валеріївну, доцента кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування, та її наукового консультанта, д.е.н., професора, завідувача кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування Вакульчик Олену Михайлівну із блискучим захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності), який відбувся 07 травня 2019 р. у Тернопільському національному економічному університеті.
 
Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!
Студенти 4 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» Синельник Валентина та Сушко Ганна взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації, яка проходила 17-19 квітня 2019 р. на базі Університету імені Альфреда Нобеля. Дівчата показали високі результати та стали переможцями у номінаціях:
  • «Знавець Управлінського обліку» - Синельник В.С.;
  • «Знавець Аналізу господарської діяльності» - Сушко Г.В.
Вітаємо з перемогою та отриманням дипломів. Бажаємо подальших успіхів і наукових здобутків!
Страница 1 из 4

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Новини кафедри Інше «Зустріч з керівником бізнес-структури»