Цьома Катерина Юріївна

DerbalTetiana

Цьома Катерина Юріївна, випускниця Університету митної справи та фінансів 2017 р. (група ЕО 11-1м), співробітник служби безпеки ТОВ «Синтез Трейд».

Спогади Катерини про студентські роки:

«Ще з 9-го класу я мріяла навчатись на той час ще в Академії митної служби України. Мене приваблювала можливість носіння форми, почесне звання курсанта і робота в органах митної служби. Але я вагалась у виборі спеціальності. Пам’ятаю, жінка з приймальної комісії порадила піти на спеціальність «Бухгалтерський облік та аудит», щоб здобути ґрунтовні знання не тільки з обліку і аудиту, а й в інших сферах економічної діяльності, банках, бюджетних установах, зарубіжних країнах.

Я цілком задоволена тим, що вступила саме на цю спеціальність, адже навчаючись тут отримала багатогранні знання не тільки економіста, а й фінансиста, аналітика, аудитора, менеджера і наукового працівника. Викладачі Університету зробили мене кваліфікованим фахівцем, надавши знання, необхідні для подальшого застосування в професійній діяльності.

Минув тільки рік після закінчення Університету, а я вже сумую за кращими роками свого життя. Тут я не тільки навчалась, а й змогла проявити себе як науковий діяч, приймала участь в олімпіадах, в творчому житті Університету, знайшла вірних друзів. Любов до Університету залишиться в моєму серці назавжди. Я із задоволенням буду приходити сюди на зустрічі випускників і рекомендувати цей заклад до вступу своїм знайомим».

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Наші випускники Главная(новости) Кафедра обліку, аудиту, аналізу і оподаткування/Наші випускники/Дербаль Тетяна