Фемяк Ольга Андріївна

DerbalTetiana

Фемяк Ольга Андріївна, випускниця денної форми навчання Академії митної служби України 2013 р. (група ЕО08-3) та заочної форми навчання 2016 рр. (група П-11-1з), головний спеціаліст відділу з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та ведення реєстру громади Лозівської міської ради Харківської області.

Спогади Ольги про студентські роки:

«Ще зі шкільних років я мріяла про навчання в Академії митної служби України. Моя мрія здійснилася - я стала студентом економічного, а згодом і юридичного факультетів академії. Професійно організований навчальний процес та постійна допомога і увага викладачів допомогли мені здобути глибокі знання з бухгалтерського обліку у поєднанні з правознавством. Дуже вдячна викладацькому складу Академії за весь той досвід, який вони змогли мені передати, і який сьогодні є невід’ємною частиною у моїй професійній діяльності.

Завдяки тим знанням та практичним навичкам, які я отримала під час навчання в АМСУ, я змогла реалізувати себе на посаді бухгалтера по зарплаті та за сумісництвом викладача бухгалтерського обліку і правознавства.

Я пишаюсь, що навчалася саме в Академії митної служби України і раджу всім саме цей навчальний заклад. Моя рідна кафедра обліку і аудиту за роки навчання стала для мене другою сім’єю. Особливу вдячність хочу висловити доценту цієї кафедри – Єдинак Тетяні Сергіївні, яка привила в мене захоплення саме до нарахування заробітної плати, яка в подальшому і стала моєю професією.

Наразі надані викладачами юридичного факультету АМСУ глибокі знання з цивільного, господарського та сімейного права допомагають мені у повсякденній роботі з питань щодо реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

Минуло вже майже 5 років, як я закінчила Академію, та від спогадів про роки навчання в цьому навчальному закладі завжди тепло на душі, адже я здобула не тільки глибокі професійні знання та навички,якими дуже завдячую АМСУ, а й знайшла багато прекрасних друзів, з якими і досі підтримую міцний зв’язок.

Люблю тебе, Академіє!»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Наші випускники Дні народження Бурма Олена Сергіївна