Ренкас Віта Василівна

DerbalTetiana

Ренкас Віта Василівна, випускниця Академії митної служби України 2011 р. (група ЕО06-3). На сьогоднішній день працює на Львівскій митниці ДФС.

Спогади Віти про студентські роки:

«Бажання стати державним службовцем, працювати з людьми та носити формений одяг стали основними чинниками при виборі вищого навчального закладу. Моя мама порадила мені Академію митної служби України, сама ж почула про неї від колег по роботі. Почувши про цей вищий навчальний заклад, я впевнено вирішила вступати саме туди.

І ось в 2006 році я стала студентом АМСУ, про що жодного разу не пошкодувала.

Минуло вже шість з половиною років, як я закінчила академію, але до сих пір з теплотою згадую роки, проведені в її стінах. Невдачі і успіхи, заліки та іспити, захист дипломних робіт.... було не легко, але завдяки підтримці та любові викладачів, все вдалося. Академія забезпечила платформу для всебічного саморозвитку та професійних навиків. За період навчання АМСУ стала домом, а викладачі та одногрупники - сім`єю.

Окрім навчання, в академії дуже насичене і цікаве студентське життя. Тут студенти мають можливість проявити свої творчі, організаторські та спортивні здібності. Завжди проводяться культурно-масові заходи: концерти, конкурси, виступи ансамблю фольклорного танцю «Веселка», з приємністю згадується новорічний карнавал з викладачами, варто вчитися там лише для того, щоб побачити це все. Згадую з посмішкою і теплотою на душі. Якби прийшлося пройти все з початку, я б без сумніву обрала знову Академію митної служби України, адже вона НАЙКРАЩА!!! Велика вдячність викладачам кафедри обліку та аудиту ( нині кафедра обліку, аудиту, аналізу і оподаткування), які піклувалися про нас як піклуються батьки про дітей, які переживали все разом з нами, які ділилися з нами професійним досвідом та знаннями, які вклали в нас душу. Окрему вдячність і любов висловлюю керівнику мого дипломного проекту доценту кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування - Бабенко Людмилі Володимирівні! Наші викладачі, навчали нас завжди лишатися людьми та бути професіоналами своєї справи. Безмежно вдячні Вам за все!!!»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Наші випускники Главная(новости) Кафедра обліку, аудиту, аналізу і оподаткування/Наші випускники/Дербаль Тетяна