Для здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Туризм» було проведено онлайн-зустріч з директором туристичної компанії «Oldi Travel» Олесею Володимировною Бровкіною. У своїй презентаційній доповіді з численними наочними ілюстраціями доповідачка ознайомила здобувачів вищої освіти з основними сучасними особливостями турагентської діяльності, зі співпрацею з туроператорами та споживачами туристичних послуг, з методами використання програмного забезпечення роботи туристичного агентства для просування на ринок туристичних продуктів. Доповідь викликала численні запитання здобувачів вищої освіти та спонукала до дискусії.
 
Також Олеся Володимирівна запросила наших здобувачів вищої освіти до міжнародних професійних стажувань в період 2021-2022 рр. (на приморських курортах у літній сезон, на гірськолижних курортах у наступний зимовий сезон). З використанням презентаційно-ілюстраційних матеріалів здобувачів вищої освіти було ознайомлено з умовами та особливостями роботи, зі значенням її у побудові кар'єри у вітчизняному туристичному бізнесі. 
 
Дякуємо Олесі Володимирівні за змістовну та корисну презентацію і пропозиції.
Змістовний модуль "Вступ до фаху" навчальної практики здобувачів вищої освіти 1 курсу освітньо-професійної програми "Туризм" є важливою вступною частиною загальної навчальної практики, що проводиться після кожного семестру на перших двох курсах навчання. Під час установчих зборів студенти груп МТ-20-1 та МТ-20-2, попередньо ознайомившись із програмою практики, отримали детальні роз'яснення щодо завдань практики та способів їх виконання. 
 
Одним із елементів практики є зустрічі та бесіди з представниками туристичної сфери Дніпровського регіону. Перша така зустріч в режимі онлайн відбулась із директором туристичного центру "Риба Андрій" Самойловою Христиною Миколаївною, яка повідала про можливості розвитку туристичного бізнесу на базі туристичних ресурсів міста Дніпра, Дніпропетровської області та України, з багатим ілюстративно-презентаційним супроводом. Зокрема, здобувачі вищої освіти ознайомились із основними напрямами роботи туристичного центру, зі специфікою складання та реалізації місцевих, регіональних та міжрегіональних, одноденних та багатоденних різнопрофільних турів. Також здобувачі вищої освіти були запрошені на навчання та стажування у якості гідів-супроводжувачів туристичних груп від туристичного центру "Риба Андрій".Презентаційна доповідь викликала чимало запитань та спонукала до дискусії. Дякуємо пані Христині за справжнє уведення до туристичного фаху наших студентів-першокурсників.
 
Туроператорський сектор є ключовим серед секторів туристичного бізнесу. У цьому зв'язку у рамках навчальної практики відбулась ознайомча онлайн-зустріч з представником одного зі справжніх флагманів туроператорського бізнесу в Україні - туроператора "Аккорд-тур", а саме з помічником розробника турів угорського напряму Сайгак Єлизаветою Леонідівною. Доповідач у супроводі ілюстрацій ознайомила здобувачів вищої освіти з організаційною структурою компанії, її місією та напрямами діяльності. Особливий інтерес аудиторії викликала інформація про унікальний туристичних хаб - "Термінал А" компанії "Аккорд-тур", аналогів якому немає в Україні. Доповідь безперечно викликала зацікавлення студентів та численні запитання, на які було дано вичерпні відповіді. Студенти були також запрошені на курси супроводжуючих туристичних груп до країн Європи, які проводяться фахівцями компанії Аккорд-тур, в тому числі і в нашому університеті. Дякуємо пані Єлизаветі за чудову можливість ознайомлення наших першокурсників з досвідом та можливостями роботи в туроператорському секторі
 
У рамках навчальної практики відбулась онлайн-зустріч з фахівцями Комунального підприємства «Молодіжний центр міжнародного партнерства, позашкільної та неформальної освіти «Освіторіум» Дніпропетровської обласної ради» : начальником відділу інформаційної роботи Кушніруком Андрієм Сергійовичом, провідним фахівцем відділу інформаційної роботи Варданян Ілоною Арутюнівною та начальником відділу молодіжної роботи Калюжною Альоною Валентинівною. Доповідачі у популярній формі розповіли про основні проєкти молодіжного центру, у тому числі в туристичній сфері: прокладання та реалізація велосипедних маршрутів, у тому числі екскурсійних, по Дніпропетровській області; історичні екскурсійні подорожі рідним краєм, пішохідні походи по рідних місцевостях та туристичне таборування на території області. Також було приділено увагу особливостям використання туристичної інфраструктури самого молодіжного центру: скеледрому, мотузкового парку та хостелу. Наші здобувачі вищої освіти із захопленням сприйняли надану інформацію, задавали численні питання. Їх було запрошено долучатися до проєктів молодіжного центру "Освіторіум". Дякуємо нашим доповідачам та сподіваємось на поглиблення співпраці.
 
Музейний сектор є важливою ланкою туристичного обслуговування, більшість туристичних маршрутів по будь-яких країнах включає відвідування музеїв. Тому в рамках навчальної практики відбулась ознайомча онлайн-зустріч з представником одного з репрезентативних та унікальних музеїв міста Дніпра - музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», що є складовою частиною, з одного боку, найбільшого у світі єврейського центру «Менора», з іншого – інституту вивчення Голокосту «Ткума». Науковий співробітник згаданого інституту, кандидат історичних наук, екскурсовод музею Олена Віталіївна Іщенко популярно розповіла про особливості екскурсійної, експозиційної та фондової роботи музею, співпрацю з туристичними організаціями, а також провела оглядову віртуальну екскурсію основними залами музею, з наголосом на використання інноваційних музейних технологій, які широко представлені в експозиційному комплексі музею. Доповідь викликала безперечну зацікавленість здобувачів, які задавали численні питання та отримували фахові відповіді. Наших здобувачів вищої освіти було запрошено до навчання на курсах екскурсоводів при музеї. Дякуємо Олені Віталіївні за цікаву презентаційну доповідь та сподіваємось на подальшу співпрацю.
Увага! Відкрита зустріч з експертами: ID 32226 Університет митної справи та фінансів, ОП «Туризм», спеціальність 242 Туризм. Чекаємо на всіх зацікавлених!
 
Час: 11 лютого 2021 р. о 13:20 в рамках проведення акредитації освітньої програми Туризм відбудеться відкрита зустріч з експертами Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти. Запрошуються до участі всі бажаючих!
 
Підключитись до конференції Zoom: 
Ідентифікатор конференції: 721 0436 9293
Пароль: 2021
 
Унікальність освітньо-професійної програми «Туризм» Університету митної справи та фінансів полягає у наявності митної складової в процесі підготовки фахівців з туризму. 
 
Для здобувачів освітньо-професійної програми «Туризм» викладаються обов’язкові дисципліни «Митні формальності та процедури», «Основи зовнішньоекономічної діяльності та митної справи». Наявний досвід підготовки фахівців включає відвідування здобувачами вищої освіти спеціальності «Туризм» під час навчальних практик пунктів пропуску через митний кордон в аеропорту Дніпропетровськ у 2020 р. та в морському порту Чорноморськ (Одеська область) у 2019 р. і ознайомлення здобувачів з особливостями їх роботи. 
 
З метою посилення митної складової у процесі підготовки фахівців з туризму в Університеті митної справи та фінансів 13 січня 2021 р. в режимі онлайн-конференції було проведено круглий стіл на тему «Митна складова міжнародного туризму» із залученням представників митних органів України, викладачів кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму (головним чином групи забезпечення спеціальності 242 «Туризм») та здобувачів вищої освіти за освітньо-професійними програмами  «Туризм», «Країнознавство», «Міжнародні економічні відносини», а також представників компаній ТОВ «Олді Тревел» та ТОВ «Аккорд-тур». Спікерами виступили:
 
1) представник Закарпатської митниці Держмитслужби:
  • Татош Василь Васильович, в. о. заступника начальника Закарпатської митниці;
 
2) представники Дніпровської митниці Держмитслужби:
  • Тесленко Андрій Миколайович, головний державний інспектор відділу митного оформлення № 1 митного поста «Спеціалізований» (аеропорт у м. Дніпрі);
  • Краєвий Антон Олегович, в. о. заступника начальника відділу митного оформлення № 1 митного поста «Запоріжжя-аеропорт» (аеропорт у м. Запоріжжі);
  • Черпаков Сергій Юрійович, начальник відділу кінологічного забезпечення управління забезпечення протидії митним правопорушенням;
  • Разумей Максим Миколайович, начальник відділу запобігання та протидії контрабанді наркотиків і зброї управління забезпечення протидії митним правопорушенням.
 
Кожен із службовців митних органів виголосив цікаву доповідь з наведенням статистичних матеріалів та конкретних фактів. Кожна доповідь викликала численні запитання та обговорення. 
 
Під час круглого столу обговорювались питання пропуску громадян (у тому числі туристів та туристичних груп) через митний кордон України по «зеленому» та «червоному» коридорах на автомобільному та авіаційному транспорті, співпраці митних органів з туроператорами щодо інформування про правила перетину митного кордону громадянами, особливостей виявлення порушень митних правил громадянами за допомогою технічних та інших засобів митного контролю, використання службових собак у процесі митного контролю, виявлення заборонених до перевезення лікарських засобів, прекурсорів та наркотичних речовин, а також інші питання й теми. 
 
Здобувачі вищої освіти отримали надзвичайно важливу інформацію, без якої неможлива якісна організація міжнародних подорожей, у тому числі міжнародних туристичних подорожей.
 
Дякуємо нашим доповідачам та усім присутнім та сподіваємось на продовження і поглиблення співпраці!
16 грудня 2020 року в форматі онлайн-конференції відбулась зустріч представників Асоціації U.C.M. – Italy «Середземноморський союз шеф-кухарів – Italy» (Фоджа, Італія) зі студентами Університету митної справи та фінансів.
 
Під час зустрічі представники Асоціації - менеджер проєкту EUROEST Колбаса Олександр Володимирович та Герасименко Олена Євгеніївна, координатор міжнародної практики в Україні, голова громадської організації «Італійські продукти й кулінарна школа» презентували можливості стажування у наступному році для молоді на базі підприємств готельно-ресторанного бізнесу Італії  у рамках проєкту EUROEST.
 
У рамках конференції, яка зібрала близько 100 учасників, були обговорені питання щодо переваг стажування та умов проходження практики, організації, участі у курсах вивчення італійської мови, традицій та культури, а по закінченню практики отримання сертифікату «Certificazione Repubblica Italiana».
10 грудня 2020 року для здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Міжнародні економічні відносини» було проведено онлайн-зустріч з Олексієм Шаповаловим, генеральним директором «Ретал Дніпро».

Модераторами онлайн-зустрічі виступили к.е.н. Антон Гриценко та к.е.н., доцент Ірина Малюта.

Компанія «Ретал Дніпро» є лідером на ринку України з виробництва ПЕТ-упаковки, має контрагентів в різних країнах світу, і навіть в сучасних непростих умовах успішно розвивається. Тому, безумовно, онлайн-лекція Олексія Шаповалова на тему «Основні тренди розвитку бізнесу в майбутньому та як їм відповідати» стала актуальною та корисною для більше ніж 50 здобувачів вищої освіти, які були присутні на конференції.

Спікер поділився своїм досвідом не лише стосовно фахових знань, необхідних для успішного керівника, а й звернув увагу на важливість soft-skills, таких як навики комунікації, вміння бути гнучким, критично та творчо мислити, бути відповідальним. Ці додаткові знання та вміння майбутніх економістів-міжнародників, поряд з фаховими, є передумовою їх успішного працевлаштування та кар’єрного росту. 

Олексій Шаповалов проаналізував основні тренди розвитку бізнесу, пов’язані із діджиталізацією економіки та роботизацією виробництва, складнощі та переваги для роботи підприємства в умовах пандемії, навів корисні приклади з практики компанії по організації роботи співробітників в сучасних умовах, по мотивації працівників. Здобувачі вищої освіти наочно, з прикладів побачили, наскільки важливою є гнучкість, оперативність прийняття рішень в бізнесі, вміння постійно навчатися і оволодівати сучасними знаннями. 

Здобувачі вищої освіти проявили зацікавленість та задавали значну кількість запитань спікеру протягом онлайн-зустрічі. Напевно, здобувачі візьмуть на озброєння фразу, яку нагадав усім Олексій, про те, що успішними стають не геніальні, а наполегливі. 

Дякуємо Олексію Шаповалову за те, що відгукнувся на запрошення кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму провести лекцію зі здобувачами, та сподіваємося на подальшу співпрацю!
11.12.2020 року на кафедрі міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму відбулась чергова лекція за темою: «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ»

Спікерами були: д.е.н., професор Корнєєв Максим Валерійович; д.е.н., професор Сардак Сергій Едуардович; д.е.н., доцент Погребняк Андрій Володимирович.

Присутніми були здобувачі вищої освіти освітньо-професійних програм: “Готельно-ресторанна справа” (групи: ГРС20-1,2,3, ГРС20-1з); “Туризм” (групи: МТ20-1, МТ20-2); “Країнознавство” (групи: РС20-1, РС20-2); “Міжнародні економічні відносини” (групи: ЕМ20-1, ЕМ20-2).

Під час лекції було детально розглянуто та візуалізовано у презентаційному матеріалі: історичні аспекти формування університетів та принципів наукової етики; зміст академічної доброчесності; заходи щодо уникнення плагіату; напрями підвищення якості освітнього процесу та академічної доброчесності в Університеті митної справи та фінансів.

Здобувачі вищої освіти задавали актуальні та гострі питання, на які отримували відверті та вичерпні відповіді.

Професорсько-викладацькому складу та здобувачам вищої освіти рекомендовано пройти безкоштовний 3-х годинний дистанційний курс «Академічна доброчесність в університеті» у Відкритому Університеті Майдану та отримати сертифікати (https://vumonline.ua/course/academic-integrity-at-the-university/). 
Страница 1 из 13

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Новини кафедри