Гарною традицією кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму є організація зустрічей здобувачів вищої освіти зі стейкхолдерами.

 

23 жовтня 2020 р. здобувачі вищої освіти 1 курсу освітньо-професійної програми «Туризм» в рамках дисципліни «Рекреаційні комплекси світу» відвідали онлайн-зустріч із Аліною Луценко, яка є засновником та директором туристичної агенції Select Travel, м. Дніпро.

 

Учасники зустрічі дізнались багато корисної інформації про «відкриті» для українських туристів країни світу в умовах Covid-19 – Туреччину, Єгипет, Албанію, Хорватію, Сербію, Словенію, Болгарію, Мексику, тощо. Пані Аліна розповіла про привабливі для туристів рекреаційні ресурси та популярні види рекреаційних занять у цих країнах, цікаві туристичні об’єкти, які відвідують майже всі туристи.

 

Також аудиторія почула про особливості відкриття своєї тур агенції, коливання потоків туристів по сезонам року та нюанси авіа перельотів під час Covid-19.

 

Дякуємо за таку цікаву зустріч та сподіваємось на подальше співробітництво!
19 жовтня 2020 р. здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Країнознавство» (Проскуріна Ксенія, Ковальчук Марина, Рапопорт Валерія, Гілевська Анастасія) під керівництвом доцента кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму Шуляка С.В., взяли участь у роботі семінару «Сучасне місто – рушійна сила державної наркополітики». Семінар проводився в рамках Міжнародного Антинаркотичного Конгресу «Дніпро 2020», що проходив 15-20 жовтня 2020 р. за ініціативи низки громадських організацій м. Дніпро та мав на меті налагодження активної міжнародної співпраці між інститутами громадянського суспільства, органами місцевого самоврядування, державної влади та ЗМІ для обміну досвідом i поширення yспішних практик у сфері профілактики наркозалежності та формування здорового способу життя.

Під час семінару обговорювалася низка актуальних для держави та міста аспектів державної політики у сферіпрофілактики наркозалежності, зокрема: світові тренди у формуванні наркополітики, проблема легалізації легких наркотиків, асоціація міста Дніпро з ЕСАD (European Cities Against Drugs), покращення іміджу міста Дніпро в Україні та європейській спільноті. Здобувачі вищої освіти мали можливість поспілкуватися з зазначеної проблематики з представниками МВС та МОЗ України, органів місцевого самоврядування, активістами громадських організацій, лікарями, а також з авторитетними закордонними фахівцями та громадськими діячами. У роботі семінару взяли участь президент Фонду «За Європу без наркотиків» Р. Галіберт, Ген. Секретар Європейської Асоціації міст проти наркотиків (ЕСАD) Е. Лейонмарк.

Свої враження та отриманий досвід спілкування з представниками української та європейської спільноти учасники семінару планують обговорити зі своїми колегами на одному з засідань наукового гуртка кафедри «Актуальні питання міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій».
З 14 вересня до 02 жовтня 2020 року здобувачі вищої освіти за спеціальністю «Туризм» (освітньо-професійна програма «Туризм») закріплювали власні практичні навички з дисциплін «Організація туризму», «Організація туристичних подорожей», «Реклама та PR в туризмі» на базі туристичної компанії «Золоті подорожі». У ході цього здобувачі вивчали на практиці питання замовлень та бронювання місць у готелях, створення та способів реалізації різних за змістом та масштабом (і, відповідно, за ціною) туристичних продуктів, правильного формування та фахового супроводження туристичних груп, налагодження виробничих стосунків із підприємствами по наданню окремих туристичних послуг тощо.

 

Поряд із цим на базі Центру розвитку туризму та гостинності Університету митної справи та фінансів стартував новий проєкт для здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Туризм». Здобувачами вищої освіти під керівництвом викладача була відтворена модель туристичної операторської компанії, де студенти можуть проходити практику впродовж навчання, безпосередньо торкаючись усіх процесів розробки та просування туристичного продукту. Це надасть потенційні можливості для створення у недалекому майбутньому ефективно діючої спеціалізованої лабораторії туризму в університеті. Такий досвід безсумнівно має забезпечити підвищення фахового рівня випускників університету за вказаною освітньо-професійною програмою і, відповідно, їх конкурентоздатності на ринку праці в туристичній сфері.

 

Дякуємо керівництву туристичної компанії «Золоті подорожі» за надану можливість та сподіваємось на подальше співробітництво!
Запорукою успішного кар’єрного старту є якісні теоретичні знання та практичні навички, отримані під час навчання в університеті. Саме тому навчання здобувачів вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм» наповнене безліччю зустрічей із потенційними роботодавцями партнерських компаній задля одержання новітньої практичної інформації.

 

Вже не один рік Університет митної справи та фінансів активно і плідно співпрацює з одним з найбільших туристичних операторів України - «Аккорд-Тур».

 

08 жовтня 2020 року відбулась онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» з Сайгак Єлизаветою Леонідівною, заступником розробника турів туристичного оператора «Аккорд-Тур».

 

Під час лекції Сайгак Є.Л. було розглянуто особливості встановлення договірних відносин туристичного оператора з постачальниками послуг, агентами та партнерами в рамках дисципліни «Розрахунки, документальне забезпечення та аналіз у туристичному бізнесі». Під час заняття було обговорено наступні питання:
  • різні види договірних відносин туристичного оператора з постачальниками послуг, агентами та партнерами;
  • правові аспекти взаємодії туристичного підприємства зі споживачами туристичних послуг;
  • порядок заключення договорів, а також правові взаємодії туристичного підприємства зі споживачами туристичних послуг.
Єлизавета Леонідівна розповіла про власний досвід роботи у туристичній сфері, проблеми, з якими довелось зіткнутися, мотивувала здобувачів вищої освіти на навчання та здобуття корисних навичок, запросила до співпраці.

 

Уході лекції можна було почерпнути багато пізнавального та практичного досвіду в сфері туристичної діяльності. Заняття викликало зацікавленість з боку здобувачів вищої освіти та в черговий раз підтвердило необхідність подібних зустрічей.   

 

Щиро дякуємо за цікаву лекцію та співпрацю Сайгак Єлизаветі Леонідівні!
Очікуємо нових лекцій та майстер-класів від «Аккорд-Туру»!

Практична підготовка студентів спеціальностей галузі знань «Сфера обслуговування» продовжується навіть після початку навчального процесу.
 
15 вересня 2020 р. 33 студенти другого і третього курсів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» у рамках навчальної практики, під керівництвом 5 викладачів, включаючи керівників факультетів, здійснили своєрідний "сервісний тренінг" (кожні у своїй галузі) під час екскурсійної прогулянки на теплоході «Корал» по річці Дніпру у межах центральної частини міста Дніпра з нетривалою висадкою на Зеленому острові.
 
Програма заходу була надзвичайно насиченою цікавими і корисними подіями, що розгортались досить швидко і феєрично, даруючи усім учасникам позитивні емоції та приємні враження:
1) оцінка туристичної привабливості та загальних естетичних якостей навколишніх краєвидів із серцевини акваторії Дніпра з одночасним милуванням ними;
2) екскурсія містом, що проводилась як кваліфікованими фахівцями, так і нашими студентами як елемент екскурсійної практики;
3) проходження захопливого квесту на острові, присвяченого виявленню та розпізнаванню екскурсійних об'єктів нашого міста, з відповідним нагородженням переможців;
4) неперевершений концерт акустичної гітарної музики від віртуоза Владислава Шейко.
 
Крім того, під час усіх заходів навчальної прогулянки працювала виставка художніх робіт майстрині Лідії Баші, що виконані у техніці ошибани, поширеній у японських самураїв, а саме декупажної пресованої флористики, або виготовлення картин з природних матеріалів. Усі заходи й події, що відбулися протягом цих трьох годин, усім учасникам подарували надзвичайне задоволення, а студентам - ще й набуття відповідних навичок і досвіду у наданні якісного сервісу. Фаховий аналіз участі у цій неординарній події обов'язково буде представлений в індивідуальних звітах студентів про навчальну практику, захист яких відбудеться у листопаді 2020 р. Практикуємось по-справжньому - з користю і насолодою!

Ви хочете освоїти професію, яка дозволить багато подорожувати, не сидіти в офісі, не заповнювати комірки в Excel, не відповідати на сотні дзвінків, а мчати на автобусах в нові міста і постійно бувати в цікавих місцях?

Курс «Супроводжуючий туристичних груп», який проводиться Центром розвитку туризму та гостинності разом з Центром профільної освіти УМСФ, може бути першим кроком до роботи вашої мрії, початковим досвідом, стартом для освоєння професії організатора подорожей.

Запрошуємо Вас приєднатись до нашої навчальної інтенсив групи!

У оновленій програмі:
- Освоєння методики супроводу туристичних груп.
- Прокачування додаткових навичок: самопрезентація, робота з мікрофоном, здолання страху публічних виступів, конфліктологія.
- Практична інформація про географію країн та культурні особливості.
- Туристичне страхування.
- Повне занурення в тему «автобусних турів».

Детальніше ознайомитись з програмою курсу.

Викладачі курсу – гіди, що практикують, з багажем за плечима в 25+ країн і тисячами задоволених туристів!

По закінченню курсу – сертифікат проходження курсів, а також можливість використати набуті навички на практиці в автобусних турах Європою або по Україні.

Найкращих випускників курсу чекає працевлаштування у компаніях наших партнерів, лідерів туристичного ринку автобусних турів!

Розшир межі своїх мрій – #робота твоєї мрії близько! Зроби крок!

Кількість місць лімітовано, реєстрація за посиланнямhttps://forms.gle/9w2TYbfYYQzWxg8N7

За детальною інформацією звертайтесь:
м. Дніпро, вул. Володимира Вернадського, 2/4,
Університет митної справи та фінансів
Центр розвитку туризму та гостинності

Контактна особа: Сайгак Єлизавета
моб.тел. : +38 (095) 498 76 59
e-mail : elizaveta.saihak@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/kolibri.l

або Центр профільної освіти 
м. Дніпро, узвіз Крутогірний, 8,  каб. № 106в; 
тел. (056) 756-05-74, 068-790-94-38, 099-207-45-28, 
e-mail:cpo-umsf@i.ua

 

Працювати в туристичній сфері надзвичайно цікаво та захопливо. У цьому переконалася студентка 3 курсу освітньої програми "Туризм" Чабан Карина, виконуючи роботу гіда-супроводжуючого туристичної групи від туристичного агентства RouteUp.
Культурно-пізнавальна подорож включала відвідини Запоріжжя, прогулянку на теплоході з проходженням шлюзів Дніпрогесу, а також візит до знаменитого історико-культурного комплексу «Запорозька Січ»  на о. Хортиця - «колисці» запорізького козацтва.
На жаль, через епідеміологічну ситуацію не було можливості заходити у приміщення більш ніж 4 людям одночасно, тому екскурсія була дещо скороченою, але вона не стала від цього менш цікавою. Після завершення екскурсії туристи мали можливість самостійно відвідати приміщення з музейними експонатами, наприклад, військову канцелярію, будинок кошового отамана, гарматню і, звичайно, діючу церкву – січовий храм Покрова, яка «за сумісництвом» також є музеєм хрестів. Карині, як супроводжуючій групі, необхідно було стежити за таймінгом, деяким туристам потрібно було нагадувати, що вже час вирушати, слідкувати, щоб ніхто не загубився, та за психологічною атмосферою в групі, вміти вирішувати конфліктні ситуації, а також відповідально розпоряджатися фінансами.
 Така практика є надзвичайно корисною для оволодіння навичками фахівця з туризму та допомагатиме в опануванні наступних дисциплін за освітньою програмою, а також у напрямку професійної діяльності у подальшому. 
Страница 1 из 8

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Новини кафедри