ОНЛАЙН ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ  ПРАКТИКИ 
студентами-випускниками спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» 
груп ПО 19-1м, ПО 19-1 зм

 

5 та 8 січня 2021 року кафедрою правоохоронної діяльності та кримінально-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права та міжнародно-правових відносин Університету митної справи та фінансів в режимі онлайн проведено захист звітів щодо проходження переддипломної практики студентами-випускниками за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» денної та заочної форм навчання, груп ПО 19-1м, ПО 19-1 зм.

 

Змістовна розповідь студентів щодо  вимог та завдань, які були поставлені керівниками від баз практики, процедур проходження практики, можливостей та перспектив подальшого професійного і кар’єрного  зростання викликала жвавий інтерес у студентів, які поділилися враженнями та якими були задані численні запитання. 

 

Керівник  практики від Університету митної справи та фінансів, доцент кафедри правоохоронної діяльності та кримінально-правових дисциплін, к.ю.н., доцент Єфімова Інна Веніамінівна подякувала усім студентам та підтримала поставлені високі оцінки керівниками від баз практики.

 

Дякуємо усім керівникам баз практики за надану можливість студентам  ознайомитися з базою практики та закріпити теоретичні знання для подальшого професійного і кар’єрного  зростання після закінчення навчання в Університеті митної справи та фінансів.
24 грудня 2020 року кафедрою правоохоронної діяльності та кримінально-правових дисциплін проведено науково-практичний онлайн – круглий стіл (ZOOM – конференція) «Грудневі наукові читання», за участю науково-педагогічних працівників та студентів ННІ права та міжнародно-правових відносин.
 
Головною темою круглого столу була презентація нового видання харківського видавництва «Право» – 19 тому  «Великої української юридичної енциклопедії», присвяченого кримінальному процесу, судоустрою, прокуратурі та адвокатурі.
 
Процесуальну науку м.Дніпра в цьому виданні представлено доробком доцента кафедри, кандидата юридичних наук, доцента Гмирка Валерія Петровича, який написав п’ять статей, присвячених таким актуальним та мало дослідженим питанням, як вагомі докази, належна правова процедура, обов’язок і тягар доказування, показання з чужих слів, стандарти доказаності (переконання). 
 
Презентація  викликала жвавий інтерес учасників круглого столу. Всього до онлайн-заходу приєдналося більше  ніж 50 науково-педагогічних працівників і студентів.
19 грудня 2020 року відбулася онлайн-зустріч студентів ННІ права та міжнародно-правових відносин з Артемом Дорофеєвим, радником з питань комунікацій Віцепрем'єр-міністра України - Міністра цифрової трансформації, аспірантом кафедри правоохоронної діяльності та кримінально-правових дисциплін УМСФ, за темою «Talks about digitalization».
Під час виступу перед аудиторією доповідач розкрив наступні актуальні питання: 

 

  • Чому важливо не просидіти студентські роки?; 
  • Що роботи, щоб самореалізуватися?; 
  • Що таке диджиталізація і чому «країна в смартфоні» шанс України не залишитися на задвірках Європи;
  • Чому в Україні проблеми з інтернетом 5G?; 
  • Можливості мобільного застосунку «Дія».

 

Доповідь  А.Дорофеєва  викликала неабиякий інтерес як у студентів, так і присутніх науково-педагогічних працівників, від яких протягом онлайн-зустрічі надійшли численні  запитання, на які  були  надані змістовні фахові відповіді. 

10 грудня 2020 року кафедрою правоохоронної діяльності та кримінально-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права та міжнародно-правових відносин УМСФ в режимі відеоконференції доцентом кафедри Єфімовою Інною Веніамінівною та випускником юридичного факультету потоку П13, практикуючим психологом  Тимошишиним Єлізаром В’ячеславовичем проведено захід зі студентами 4го курсу,  потоку П17-1,2,3,  спеціальності «Право», який було присвячено темі: «ПАНДЕМІЯ - РІВЕНЬ ТРИВОЖНОСТІ УКРАЇНЦІВ. Як стати щасливим під час пандемії COVID-19».
 
Змістовна розповідь Єлізара Тимошишина про психологічні прийоми адаптації в умовах Пандемії, зняття градуса психологічної напруги викликала жвавий інтерес у студентів, якими були задані численні запитання.
Тісний зв'язок  між випускниками та студентами УМСФ в дії!
 
Дякуємо Єлізару В’ячеславовичу Тимошишину!  

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Новини кафедри