Виробнича практика студентів третього курсу спеціальності «Журналістика» у наших партнерів Faberge marketing partner (ТОВ «Резиденція Реклами») розпочалася в офлайн-форматі. Студенти-практиканти опановують прикладні рекламні технології та готують прес-релізи для замовників під керівництвом досвідчених фахівців в галузі реклами та зв’язків з громадськістю Ганни Жихаревою-Товстик та Олени Рожко.
Виробнича практика студентів третього курсу спеціальності «Журналістика» проходить на телеканалах нашого міста.
Студенти-практиканти набувають практичних навичок професійної медіадіяльності та опановують прикладні соціально-комунікаційні технології під керівництвом досвідчених журналістів 34 каналу та Дніпро ТВ.
Студенти першого курсу спеціальності «Журналістика» Хілько Анастасія та Галушко Анна взяли участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «EUROPEAN SCIENTIFIC DISCUSSIONS», м. Рим, Італія (26-28 грудня 2020 р.) під науковим керівництвом в.о.завідувача кафедри журналістики Кодацької Наталії Олександрівни.
Результати наукових досліджень викладачів кафедри журналістики було презентовано на міжнародній науковій конференції, яка відбулася в Манчестері, Великобританія 21-22 грудня 2020 року. 
 
22 грудня у рамках секції "Журналістика" ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Наука і технології" професор Валерій Дрешпак та асистент кафедри Ірина Авраменко презентували доповідь за результатами вивчення етичного та стилістичного аспектів такого явища як "мова ворожнечі". Дослідження було проведене на матеріалі регіональних онлайн-медіа.
22 грудня відбулося інтерв’ю зі заслуженим журналістом України Миколою Івановичем Павленком - директором Центру журналістики та медіакомунікацій УМСФ.
 
Під час інтерв’ю було розглянуто підсумки роботи Центру журналістики та медіакомунікацій УМСФ у 2020 році, проаналізовано проведені зустрічі студентів з представниками засобів масової інформації. Центр сприяв укладенню угод про співробітництво університету з медіаорганізаціями міста, було відзнято відеофільм про діяльність університету в умовах карантинних обмежень, що транслювався на каналі D1 та в YouTube, також організовано тематичні телевізійні передачі на телеканалах «Відкритий», ОТВ, D1, прес-конференції в інформаційному агентстві МОСТ.
 
Інтерв’ю було проведено професором кафедри журналістики Дрешпаком Валерієм Михайловичем. 
Повну версію інтерв'ю можна переглянути за посиланням: 
18 грудня в.о. завідувача кафедри журналістики Кодацька Н.О. взяла участь в Круглому столі «Лобіювання сталості соціальних послуг для вразливого населення в рамках реформи децентралізації», який було організовано Благодійним фондом «Карітас Донецьк», що належить до світової спільноти організацій «Карітас Інтернаціоналіс».
 
Під час зустрічі були розглянути загальні засади діяльності благодійних організацій в Україні, реальні приклади доброчинної діяльності громадських організацій та здійснення соціальної роботи державними установами. 
 
В.о. завідувача кафедри журналістики Кодацькою Н.О. в рамках даного заходу було презентовано доповідь «Формування соціальної відповідальності журналістів в умовах суспільства споживання».
Студенти першого курсу спеціальності «Журналістика» Жигілій Софія та Симоненко Ксенія прийняли участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «Science and education: problems, prospects and innovations», м. Кіото, Японія (2-4 грудня 2020 р.) під науковим керівництвом доцента кафедри журналістики Антонової Вікторії Юріївни.
 
Студенти другого та третього курсу спеціальності «Журналістика» Скрипник Сергій та Коваленко Вікторія прийняли участь у I Міжнародній науково-практичній конференції «Аchievements and prospects of modern Scientific research», м. Буенос-Айрес, Аргентина (6-8 грудня 2020 р.) під науковим керівництвом доцента кафедри журналістики Антонової Вікторії Юріївни.
Страница 1 из 3

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Новини кафедри