8 лютого 2019 р. в УМСФ відбувся майстер-клас з арт-терапії, який на запрошення кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей провела арт-терапевт, тренер ресурсних станів, коуч, менеджер проектів, ЗМІ-експерт Трушевська Тетяна Миколаївна. В рамках зустрічі студенти ознайомились з методами роботи арт-терапевта, такими, як пісочна терапія, фото-, лялько-, казко- терапія, музична терапія, орігамі, кіно- та книго- терапія. Більш детально студенти ознайомились з метафоричними асоціативними картками (МАК), відчули їх потужний потенціал при вирішенні особистих проблем. Особливо цінною для студентів була можливість взяти участь у апробації авторської колоди МАК «Ангели мого життя» (автори Т. Трушевська та М. Дитинюк).
 
Не оминули на зустрічі й питання початку власної практики, правил проведення першої зустрічі з клієнтом, його очікуваннями, запитом та багато чого іншого.
 
Сподіваємось, що кафедра гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей продовжить започатковану традицію зустрічей з психологами-практиками підчас наступного навчального семестру.
14 грудня 2018 року в м. Мінськ (Республіка Білорусь) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Картина світу крізь призму китайської та білоруської культур». Організаторами конференції стали такі провідні освітні установи: Білоруський державний економічний університет, Республіканський інститут китаєзнавства ім. Конфуція Білоруського державного університету, Університет Хеси (КНР), а також Університет митної справи та фінансів.
 
На участь у конференції надійшло понад 80 заявок з Республіки Білорусь, Китайської Народної Республіки, України та Італії.
 
Завдяки використанню новітніх інтернет-технологій, учасники могли презентувати свою доповідь он-лайн та взяти безпосередню участь у науковій дискусії. На пленарному засіданні усі присутні прослухали доповідь доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей Калашникової Ольги Леонідівни «Культурні цінності в контексті культурних стратегії Китаю».
 
Під час конференції були обговорені питання про універсальне та національне у мовній картині світу, відображення національного світорозуміння в матеріальній та духовній культурі, контрастивного вивчення мов та культур та багато інших.
9 листопада в Україні традиційно відзначають день української писемності та мови. Студенти університету під керівництвом доцента кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей, ініціатора проекту #ProМовУ Тараненко К. В. стали керівниками "мовного патруля", який перевіряв студентів, викладачів та працівників УМСФ на знання української мови. Усі охочі мали змогу пройти невеличке тестування на знання граматики, лексики та фразеології української мови. Залежно від результатів тестування "мовний паруль" видавав оцінки-наліпки: "Професор філології", "учень О.Авраменка" та "кум АзІрова", а також солодкі призи для покращення артикуляції. Усі учасники впоралися із завданнями, дізналися багато цікавинок про українську мову, а також зарядились позитивним настроєм на цілий день!
 
Також студенти УМСФ долучилися до фотопроекту "Переходь на українську", де висловили власні думки щодо важливості вживання державної мови у повсякденному спілкуванні.
24 жовтня в УМСФ відбулась зустріч студентів-психологів з Павловською Іриною Олександрівною, заступником начальника відділу психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. Ірина Олександрівна розповіла  студентам груп ПС18-1 та ПС18-2 про специфіку практичної психологічної роботи в Національній поліції. Особливу увагу було приділено діагностичній, консультативній, корекційній, профілактичній роботі, а також психологічному супроводу особистості, що перебуває в складній ситуації. Лекція практика з 20-річним досвідом добре структурована, наповнена великою кількістю прикладів. Фундаментальні теоретичні знання, блискуча практична підготовка, уміння спілкуватися зі студентами – запорука цікавого та змістовного заняття. Кафедра гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей сподівається на подальшу плідну співпрацю і нові зустрічі з фахівцями-практиками.
У межах вивчення дисципліни “Українська мова за професійним спрямуванням” (викладач – доц. кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей Тараненко К. В.) для студентів першого курсу Університету митної справи та фінансів був проведений семінар-тренінг “Як один інтроверт співбесіду проходив”.
 
HR-директор компанії EnglishDom Ольга Тарасевич поділилася зі студентами технічного та юридичного факультетів секретами написання ефективного резюме та вдалого проходження співбесіди у сфері IT.
 
Семінар викликав жвавий та щирий інтерес, адже спростував безліч міфів про “каверзні” запитання HR на співбесідах та виокремив лише потрібну інформацію для майбутнього резюме. Ольга Тарасевич поділилася секретами роботи свого відділу та принципами відбору кандидатів на посади технічних спеціалістів. PR-менеджер компанії EnglishDom наприкінці зустрічі нагородила найактивнішу учасницю семінару Гальченко Валерію (П17-2) сертифікатом на безкоштовне навчання у школі англійської мови EnglishDom, а також розіграла ще один сертифікат серед усіх присутніх (його отримав Пальчик Микита, група К17-1). Представники компанії оприлюднили вакантні на сьогодні посади в EnglishDom та запросили студентів на роботу.
 
Сподіваємося, що студенти університету отримали додаткову мотивацію до якісного навчання, знання про структуру свого резюме та поради щодо майбутнього працевлаштування.
22 травня Університет митної справи та фінансів взяв приймав участь у науково-популярному фестивалі «Ніч науки 2018». І нам було чим здивувати відвідувачів та просто перехожих, які з цікавістю затримувалися на наукових локаціях, забуваючи, куди прямували.
 
Демонстраційна частина фестивалю проходила на центральній площі між будівлями Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради. Сусідство з такими серйозними будівлями не завадило нашим представникам дивувати та креативити.
 
Справжньою окрасою відкриття Ночі науки став флешмоб «Я маю право» на захист свободи слова й друку та на підтримку нової спеціальності В УМСФ «Журналістика» від кафедри соціальних комунікацій, філософії та суспільно-політичних дисциплін. Студенти побудували літеру F - першу літеру слова «Freedom» - "Свобода", скандували віршовані рядки про журналістику та випустили у небо білі кульки на знак вільного слововиявлення у журналістській діяльності.
 
Кафедра гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей представила традиційний майстер-клас з мистецтвознавчої експертизи творів мистецтва та культурних цінностей, а також психологічний тренінг як інтерактивну презентацію ще однієї нової спеціальності цього року «Психологія».
 
Туристичне містечко від кафедри міжнародних економічних відносин, туристичного бізнесу та країнознавства дозволяло перевірити знання майбутніх туризмозназців під час вікторини «Посвята в туристи», дізнатися багато нового та цікавого на туристичній виставці та під час гри «Мандрівка Україною».
 
Економічний факультет створив справжнє «Корейське економічне диво», поєднуючи театралізовану презентацію нової спеціальності «Філологія» (германські та корейська мови) та економічні ігри «Бізнес і таємний офшор» та «Орден креативних підприємців».
 
Фінансовий факультет підготував розповідь про сучасні готівкові та безготівкові розрахунки та вікторину «Фінансовий калейдоскоп». Про сучасні банківські технології розповідали викладачі кафедри грошового обігу та банківської справи, начальник Центрального відділення ПАТ АКБ «Конкорд» Сайілханова О.В., директор Дніпропетровського центру технічного сервісу Олейник О.В. та інші. За участю Голови Правління ПАТ АКБ «Конкорд» Меняйло В.Ф. відбулася дискусія про перспективи розвитку системи. Банківські співробітники надавали роз’яснення щодо можливостей сучасних банківських продуктів.
 
 
У приміщенні самої облдержадміністрації також було досить жваво. Представники кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування провели тренінг «Ігри аудиторів», у якому презентували особливості спеціальності «Облік і оподаткування».
 
Юридичний факультет вразив Школою юного детектива та агітпроектом зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право».
 
І родзинкою від УМСФ на цьому святі науки став лекторій від кафедри публічного управління та митного адміністрування щодо правил перетину митного кордону громадянами, що був корисний без винятку усім.
 
Дякуємо організаторам, учасникам від Університету та відвідувачам за корисно проведений разом час! Чекаємо на продовження спілкування вже в стінах УМСФ в якості студентів, слухачів, партнерів чи гостей наших заходів та Музею Митної справи!
14 травня в Університеті митної справи та фінансів відбулася І міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців та слухачів підготовчих відділень «Шлях до науки: лінгвокультурологічна підготовка іноземних студентів». Організатори заходу – викладачі кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей під керівництвом доктора філологічних наук, професора О. Л. Калашникової.
 
До роботи конференції долучилися студенти-іноземці з ДЗ «Дніпропетровська медична академія», Технічного університету «Дніпровська політехніка» та ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет».
 
Тематика доповідей була найрізноманітнішою: обговорювалися сучасні екологічні проблеми, природні ресурси України, вплив кольоротерапії на здоров’я людини, а також особливості камерунської жіночої зачіски. Слухачі підготовчого відділення Університету митної справи та фінансів Дергхам Бассам (науковий керівник – доцент К. Ю. Перинець) підготував доповідь про економічний цикл та його фази, а Сігуїдж Юссеф (науковий керівник – доцент Ю. В. Барабаш) порушив актуальну для іноземців проблему – права іноземних громадян в Україні.
 
Іноземні студенти, окрім наукових досягнень, продемонстрували свої таланти у співі та читанні поезії. Пісні виконували Косімова Гулзодабегім, Каїкат Салах (ДЗ «ДМА»), Дергхам Бассам (УМСФ) та Гордієнко Ірина (Технічний університет «Дніпровська політехніка»). Уривок з роману О. С. Пушкіна «Євгеній Онегін» прочитали Кошбаті Гада та Рават Даршит (ДЗ «ДМА»), вірш цього ж класика «Я вас любил» різними мовами прочитав Удох Річард (Технічний університет «Дніпровська політехніка»). Також неперевершено був прочитаний вірш Марини Бойкової «Человеку нужен человек» у виконанні Сако Абубакара Сідікі(Технічний університет «Дніпровська політехніка»).
 
Конференція «Шлях до науки: лінгвокультурологічна підготовка іноземних студентів» стала справжнім фестивалем науки і талантів, що об’єднав іноземців з різних вишів нашого міста.
 
 
Сторінка 1 із 2

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Новини кафедри