У межах вивчення дисципліни “Українська мова за професійним спрямуванням” (викладач – доц. кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей Тараненко К. В.) для студентів першого курсу Університету митної справи та фінансів був проведений семінар-тренінг “Як один інтроверт співбесіду проходив”.
 
HR-директор компанії EnglishDom Ольга Тарасевич поділилася зі студентами технічного та юридичного факультетів секретами написання ефективного резюме та вдалого проходження співбесіди у сфері IT.
 
Семінар викликав жвавий та щирий інтерес, адже спростував безліч міфів про “каверзні” запитання HR на співбесідах та виокремив лише потрібну інформацію для майбутнього резюме. Ольга Тарасевич поділилася секретами роботи свого відділу та принципами відбору кандидатів на посади технічних спеціалістів. PR-менеджер компанії EnglishDom наприкінці зустрічі нагородила найактивнішу учасницю семінару Гальченко Валерію (П17-2) сертифікатом на безкоштовне навчання у школі англійської мови EnglishDom, а також розіграла ще один сертифікат серед усіх присутніх (його отримав Пальчик Микита, група К17-1). Представники компанії оприлюднили вакантні на сьогодні посади в EnglishDom та запросили студентів на роботу.
 
Сподіваємося, що студенти університету отримали додаткову мотивацію до якісного навчання, знання про структуру свого резюме та поради щодо майбутнього працевлаштування.
22 травня Університет митної справи та фінансів взяв приймав участь у науково-популярному фестивалі «Ніч науки 2018». І нам було чим здивувати відвідувачів та просто перехожих, які з цікавістю затримувалися на наукових локаціях, забуваючи, куди прямували.
 
Демонстраційна частина фестивалю проходила на центральній площі між будівлями Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради. Сусідство з такими серйозними будівлями не завадило нашим представникам дивувати та креативити.
 
Справжньою окрасою відкриття Ночі науки став флешмоб «Я маю право» на захист свободи слова й друку та на підтримку нової спеціальності В УМСФ «Журналістика» від кафедри соціальних комунікацій, філософії та суспільно-політичних дисциплін. Студенти побудували літеру F - першу літеру слова «Freedom» - "Свобода", скандували віршовані рядки про журналістику та випустили у небо білі кульки на знак вільного слововиявлення у журналістській діяльності.
 
Кафедра гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей представила традиційний майстер-клас з мистецтвознавчої експертизи творів мистецтва та культурних цінностей, а також психологічний тренінг як інтерактивну презентацію ще однієї нової спеціальності цього року «Психологія».
 
Туристичне містечко від кафедри міжнародних економічних відносин, туристичного бізнесу та країнознавства дозволяло перевірити знання майбутніх туризмозназців під час вікторини «Посвята в туристи», дізнатися багато нового та цікавого на туристичній виставці та під час гри «Мандрівка Україною».
 
Економічний факультет створив справжнє «Корейське економічне диво», поєднуючи театралізовану презентацію нової спеціальності «Філологія» (германські та корейська мови) та економічні ігри «Бізнес і таємний офшор» та «Орден креативних підприємців».
 
Фінансовий факультет підготував розповідь про сучасні готівкові та безготівкові розрахунки та вікторину «Фінансовий калейдоскоп». Про сучасні банківські технології розповідали викладачі кафедри грошового обігу та банківської справи, начальник Центрального відділення ПАТ АКБ «Конкорд» Сайілханова О.В., директор Дніпропетровського центру технічного сервісу Олейник О.В. та інші. За участю Голови Правління ПАТ АКБ «Конкорд» Меняйло В.Ф. відбулася дискусія про перспективи розвитку системи. Банківські співробітники надавали роз’яснення щодо можливостей сучасних банківських продуктів.
 
 
У приміщенні самої облдержадміністрації також було досить жваво. Представники кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування провели тренінг «Ігри аудиторів», у якому презентували особливості спеціальності «Облік і оподаткування».
 
Юридичний факультет вразив Школою юного детектива та агітпроектом зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право».
 
І родзинкою від УМСФ на цьому святі науки став лекторій від кафедри публічного управління та митного адміністрування щодо правил перетину митного кордону громадянами, що був корисний без винятку усім.
 
Дякуємо організаторам, учасникам від Університету та відвідувачам за корисно проведений разом час! Чекаємо на продовження спілкування вже в стінах УМСФ в якості студентів, слухачів, партнерів чи гостей наших заходів та Музею Митної справи!
14 травня в Університеті митної справи та фінансів відбулася І міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців та слухачів підготовчих відділень «Шлях до науки: лінгвокультурологічна підготовка іноземних студентів». Організатори заходу – викладачі кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей під керівництвом доктора філологічних наук, професора О. Л. Калашникової.
 
До роботи конференції долучилися студенти-іноземці з ДЗ «Дніпропетровська медична академія», Технічного університету «Дніпровська політехніка» та ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет».
 
Тематика доповідей була найрізноманітнішою: обговорювалися сучасні екологічні проблеми, природні ресурси України, вплив кольоротерапії на здоров’я людини, а також особливості камерунської жіночої зачіски. Слухачі підготовчого відділення Університету митної справи та фінансів Дергхам Бассам (науковий керівник – доцент К. Ю. Перинець) підготував доповідь про економічний цикл та його фази, а Сігуїдж Юссеф (науковий керівник – доцент Ю. В. Барабаш) порушив актуальну для іноземців проблему – права іноземних громадян в Україні.
 
Іноземні студенти, окрім наукових досягнень, продемонстрували свої таланти у співі та читанні поезії. Пісні виконували Косімова Гулзодабегім, Каїкат Салах (ДЗ «ДМА»), Дергхам Бассам (УМСФ) та Гордієнко Ірина (Технічний університет «Дніпровська політехніка»). Уривок з роману О. С. Пушкіна «Євгеній Онегін» прочитали Кошбаті Гада та Рават Даршит (ДЗ «ДМА»), вірш цього ж класика «Я вас любил» різними мовами прочитав Удох Річард (Технічний університет «Дніпровська політехніка»). Також неперевершено був прочитаний вірш Марини Бойкової «Человеку нужен человек» у виконанні Сако Абубакара Сідікі(Технічний університет «Дніпровська політехніка»).
 
Конференція «Шлях до науки: лінгвокультурологічна підготовка іноземних студентів» стала справжнім фестивалем науки і талантів, що об’єднав іноземців з різних вишів нашого міста.
 
 
За ініціативи кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей 26 квітня на юридичному факультеті Університету митної справи на фінансів проведено тематичну виховну годину, присвячену життю та творчості Олеся Гончара.
Студенти групи П17-3 під керівництвом куратора, к. пед. н., доц. Козинець Інни Іванівни познайомили усіх охочих із невідомими сторінками життя та літературної творчості нашого видатного земляка, наголосили на важливості вшанування пам'яті Олеся Терентійовича та актуальності його творів для сучасної молоді. Відбулася презентація літературно-музичної композиції за творами Олеся Гончара.
 
Взяли участь у виховній годині студенти групи П17-1, П17-2, П15-2, П15-3, а також студенти підготовчого відділення для іноземців.
 
Дякуємо усім присутнім за увагу та цікавість до цього заходу.

22 квітня у стінах нашого Університету відбувся другий щорічний форум «Молодь Дніпра – 2018», ініційований Управлінням молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради та Молодіжною радою Дніпра. Участь у заході взяли близько 500 осіб, причому це не лише представники дніпровської молоді, але й учасники з Одеси, Києва та Харкова. .

Учасники форуму протягом дня працювали разом з експертами у секціях за напрямками:

1. Бізнес-орієнтування;
2. Молодіжна інфраструктура та дозвілля;
3. Громадська діяльність та ініціативи;
4. Молодіжні медіа;
5. Студентське та шкільне самоврядування;
6. Національно-патріотичне виховання;
7. Здоровий спосіб життя.

Експертами секцій виступили визнані фахівці у зазначених сферах, які допомогали молоді сформувати своїх ідеї у цілком реальні та життєздатні проекти. Результати напрацювань секцій було презентовано усім учасникам під час загальних підсумкових зборів та представникам Дніпровської міської ради на чолі з заступником міського голови Дніпра Олександром Шикуленком, який одразу пропонував авторам проекту конкретні шляхи співпраці з міською радою щодо його реалізації. 

 

Сподіваємося, що досить скоро ми побачимо у нашому місті результати молодіжних ініціатив, такі як: молодіжний бізнес-центр з програмою "Start&Go", презентованою аспірантом юридичного факультету нашого Університету Михайлом Борисевичем; новий молодіжний простір у парку Шевченко; фестиваль медіа; програми щодо розвитку громадянської освіти, профорієнтаційної роботи, національно-патріотичного виховання та сформуємо у Дніпрі "місто здорових людей".

 

Також під час форуму пройшла "Ярмарка можливостей для молоді", під час якої учасники могли розширити свої уявлення про можливості, які відкриті для них у різних сферах. Експозиція Університету вразила гостей майстер-класами з кінології за участю кінологів Дніпропетровської митниці, криміналістики, експертизи культурних цінностей та продовольчих товарів,туристичним перформансом та креативною презентацію наших спеціальностей. 

 

Форум залишив по собі приємні враження, нові знайомства та впевненість у власних силах нашої молоді, яка за підтримки міської влади зможе змінити наше місто на краще.


Крім того, хочемо привітати з отриманням іменних стипендій міського голови представниць нашого студентського парламенту Софію Стасик та Віталію Серебрянську, які разом з 48 іншими молодими дніпрянами отримали сертифікати на її отримання під час форуму «Молодь Дніпра – 2018».

29 березня в Університеті митної справи та фінансів відбулося урочисте відкриття Міжнародної інтернет-конференції “Україна – Білорусь: Діалог культур”. Захід відбувався у форматі телекомунікаційного проекту, під час якого учасники конференції з Університету митної справи та фінансів та Білоруського державного економічного університету отримали змогу побудувати наукову дискусію наживо, за допомогою інтернет-зв’язку.

Про відкриття міжнародної інтернет-конференції, перспективи наукової співпраці УМСФ та БДЕУ у вступній промові зазначили в.о. ректора УМСФ Гармаш Є. В., проректор з наукової роботи УМСФ Приймаченко Д. В., завідувач кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей Калашнікова О. Л. та завідувач кафедри англійської та східних мов БДЕУ, член правління Білоруської асоціації викладачів англійської мови Малашенко О. О.

Відбулася перша частина конференції, що була присвячена історії української та білоруської культур, розвитку міжкультурних зв’язків. І білоруські, й українські учасники конференції прослухали наукові доповіді з величезною зацікавленістю. Обговорювалися питання міжмовних українсько-білоруських зв’язків, образ Змія в давній білоруській міфології, образи Володимири й Рогнеди у живописі, особливості архітектурного стилю Сарматського бароко, місце Т. Г. Шевченка в українсько—білоруських взаєминах та багато іншого. Під науковим керівництвом викладачів кафедри гуманітарної, психологічної підготовки та митної ідентифікації культурних цінностей доповіді підготували такі студенти УМСФ: Кирпенко В. (група ПУ17-1), Тельнова А. (СЗ17-1), Зайцева В. (ЕМ17-2), Бровкина М. (П17-2), Мазнов Д. (П16-4). Висловлюємо подяку за технічне забезпечення інтернет-конференції завідувачу кафедри кібербезпеки, д.т.н. Прокоповичу-Ткаченку Д. І., студенту групи Б15-1 Сиротею Антону та проректору з соціально-гуманітарної роботи Жиру С. І.

Друга частина конференції запланована на травень 2018 року, її темою стануть міста, де розташовані два провідні виші – м. Дніпро (УМСФ) та м. Мінськ (БДЕУ). Тоді ж і відбудеться підведення підсумків конференції, нагородження студентів за найцікавіші доповіді. Заплановано сформувати збірник доповідей двох частин конференції, який буде розміщено на сайтах обох ВНЗ.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Новини кафедри