Наукова діяльність

На кафедрі проводиться дослідження за науковою темою «Теоретичні та практичні аспекти функціонування малого і середнього бізнесу промислового регіону» (державний реєстраційний номер 0116V003917). Керівник – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри підприємництва та економіки підприємств Жадько Костянтин Степанович. Головна мета – обґрунтування науково-методичних підходів і практичних рекомендацій щодо розвитку малого та середнього бізнесу промислового регіону.

Студентська науково-дослідна група

На кафедрі створена та функціонує студентська науково-дослідна група (СНДГ).

На засіданнях СНДГ студенти не лише долучаються до наукової роботи за напрямом «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Економіка підприємства), але і придбавають такі компетенції: вміння проводити самостійні дослідження з найважливіших наукових проблем підприємництва фундаментального і прикладного характеру; уміння формулювати нові напрями досліджень і розробок; вміння формувати плани НДР, координувати діяльність співвиконавців; уміння використовувати надбаний у процесі освіти науковий потенціал з метою усебічного розвитку та практичної реалізації інтелектуального та духовного потенціалу наступних поколінь молодих вчених.

Постійні члени СНДГ:

  • Ткаченко Катерина Олександрівна
  • Усик Катерина Юріївна
  • Біленко Юлія Сергіївна
  • Лежньова Леся Володимирівна
  • Кисельов Владислав Русланович

Аспірантура

Кафедра здійснює підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів з відривом та без відриву від виробництва за спеціальністю: 08.00.05 – «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка», 08.00.04 – «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»)

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Наукова діяльність