Наукова діяльність

На кафедрі здійснюються дослідження за темою «Удосконалення функцій обліку, аналізу, контролю і аудиту у сфері зовнішньо-економічної діяльності».

 

Державний реєстраційний номер 0115U007057.

 

Керівник – доктор економічних наук, проф. Вакульчик О.М.

 

Студентський науковий гурток

 

На базі кафедри проводяться студентські наукові дослідження спільно з викладачами кафедри у рамках роботи студентського кафедрального наукового гуртка. За результатами досліджень публікуються наукові статті, члени гуртка активно беруть участь у наукових та науково-практичних конференціях як в Університеті, так і за його межами. На сьогодні у наукових дослідженнях зайняті більше 20 студентів, 4 з яких беруть участь у виконанні науково-дослідної роботи кафедри. За результатами 2016 року студентами під керівництвом викладачів кафедри було підготовлено більше 30 наукових публікацій (статей та тез доповідей на конференціях).

 

Студенти кафедри щорічно беруть учать у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит», в якому стають переможцями:

- Ренкас Віта – у 2011 р.

- Петросян Арташес - у 2014 р.

 

У 2016 році за результатами всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності «Облік і оподаткування» студентка Абібулаєва Каріна стала одним з переможців та отримала диплом 3 ступеня (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування Бабенко Людмила Володимирівна).

 

У 2016 році студенти-магістри взяли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Облік і аудит», в якій за результатами ІІ туру Желякова Анастасія отримала 5 місце.

 

У 2017 році Бойко Аліна Валеріївна стала фіналістом V конкурсу студентських науково-практичних робіт з Міжнародних стандартів фінансової звітності «Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи».

У 2017 році Рябко Юлія Артемівна та Ніколенко Вікторія Валеріївна за результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації стали переможцями у номінації «Фінансовий облік».

У 2018 році Омельницька Юлія Едуардівна та Бойко Аліна Валеріївна за результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації стали переможцями у номінації «Знавець фінансового обліку».

 

Аспірантура

 

Кафедра здійснює підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів з відривом та без відриву від виробництва за спеціальністю: 21.04.01 – економічна безпека держави.

 

На кафедрі навчається один аспірант - Пасічник Катерина Сергіївна, яка здійснює дослідження за темою "Стандартизація економічної інформації як складова економічної безпеки та ефективності національної економіки".

 

Старший викладач Книшек О.О. захистила дисертацією на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю «Облік, аналіз та аудит» на тему: «Організація та методика аналізу і контролю зовнішньоекономічної діяльності підприємств».

 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Наукова діяльність