Рада молодих вчених

До уваги молодих учених Університету!

У вас є можливість презентувати результати своїх наукових досліджень і впровадити їх на користь нашого регіону. Під патронатом Дніпропетровської обласної державної адміністрації запроваджено проведення конкурсу проєктів «Молоді вчені – Дніпропетровщині» на отримання матеріального заохочення. 

Дедлайн прийому заявок - 01 жовтня 2020 р.

Додаткова інформація


До уваги молодих учених Університету!

У вас є можливість взяти участь у конкурсі «Кращий молодий вчений», що проводиться під патронатом Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Строки подання відповідних документів з 01 серпня по 30 вересня 2020 р.

Лист про проведння конкурсів
Рейтинговий лист


До уваги студентів, аспірантів, молодих учених!

Рада молодих учених запрошує Вас долучитися до молодіжної науки. Для нас дуже важливі Ваші пропозиції, ідеї, думки щодо розвитку науково-дослідницької діяльності в Університеті митної справи та фінансів.

 

План роботи Ради молодих учених університету на 2020-2021 н.р.

 


Україна отримала окреме вікно «Еразмус+»: 5млн. євро в межах Програми піде адресно для фінансування українських проектів та мобільності у вищій освіт

Україна отримала окреме вікно для фінансування конкурсів Програми «Еразмус+» у 2019-2020 рр. Додаткове фінансування виділено за напрямом Кey Аction (KA)1 «Міжнародна кредитна мобільність» у розмірі 2,5 млн євро, напрямом Кey Аction (KA)2  «Розвиток потенціалу вищої освіти» у розмірі 2 млн євро, а також півмільйона євро – за напрямом Жан Моне.


Шановні студенти!

Запрошуємо Вас долучитися до дослідницької роботи в наукових гуртках Університету митної справи та фінансів. На сьогоднішній день в університеті діє 36 гуртків, за різними спеціальностями, відповідно до кафедр та напрямів діяльності.


 

 

Склад "Ради молодих вчених":

S90119 0351288 

Легеза Євген Олександрович — Голова РМВ Університету митної справи та фінансів, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри адміністративного та митного права
Сфера наукових інтересів: адміністративне право, публічні послуги, адміністративні процедури. 

 DSC0104Гуртова Наталія Вікторівна — заступник Голови РМВ Університету митної справи та фінансів, аспірант кафедри підприємництва та економіки підприємств.
Сфера наукових інтересів: маркетингова та логістична діяльність підприємств.

Биков БогданБиков Богдан Дмитрович — секретар РМВ Університету митної справи та фінансів, аспірант кафедри державних, місцевих та корпоративних фінансів
Сфера наукових інтересів: Фінансові ресурси об'єднаних територіальних громад в умовах бюджетної децентралізації в Україні.

Рада молодих вчених (РМВ) є постійно-діючим колегіальним, дорадчим та представницьким органом з питань молодих науковців та спеціалістів.

РМВ діє згідно з чинним законодавством, Статутом Університету митної справи та фінансів та Положенням про РМВ.

Основною метою діяльності РМВ є всебічне сприяння науково-педагогічній, винахідницькій та іншій творчій діяльності аспірантів, молодих вчених віком до 35 років, докторантів - 40 років, широка пропаганда новітніх досягнень в галузі науки, техніки і освіти серед молоді, реалізація професійних, інтелектуальних та соціально-побутових інтересів та прав наукової молоді Університету.

Основними завданнями РМВ є:

 

 • сприяння формуванню умов для розкриття наукового та творчого потенціалу молодих вчених;
 • підтримка талановитих дослідників серед аспірантів, молодих вчених, надання їм всебічної допомоги для ефективної науково-дослідницької роботи, забезпечення сталого розвитку наукових шкіл Університету;
 • сприяння формуванню особистості дослідника, сучасного вченого з фундаментальними професійними знаннями та широким демократичним світоглядом;
 • встановлення та підтримка професійних контактів і культурних зв’язків з науковими та молодіжними організаціями вищих навчальних закладів та наукових установ, а також закордонними колегами;
 • організація публічних заходів для поширення світогляду та громадського самовизначення молоді;
 • інформування про діяльність РМВ на веб-сайті Університету та ЗМІ;
 • вираження думки молоді та підготовка пропозицій щодо аспектів діяльності молодих вчених;
 • захист соціальних та виробничих інтересів молодих вчених;
 • сприяння встановленню тісних зв’язків між старшим та молодшим поколінням вчених, забезпечення спадкоємності у науковій діяльності.

 

 

 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Вы здесь: Головна Наукова діяльність Рада молодих вчених