Рада молодих вчених

Шановні науковці!

Пропонуємо Вам звіт роботи Ради молодих учених Університету митної справи та фінансів за 2017-2018. Запрошуємо Вас до співпраці.

Україна отримала окреме вікно «Еразмус+»: 5млн. євро в межах Програми піде адресно для фінансування українських проектів та мобільності у вищій освіт

Україна отримала окреме вікно для фінансування конкурсів Програми «Еразмус+» у 2019-2020 рр. Додаткове фінансування виділено за напрямом Кey Аction (KA)1 «Міжнародна кредитна мобільність» у розмірі 2,5 млн євро, напрямом Кey Аction (KA)2  «Розвиток потенціалу вищої освіти» у розмірі 2 млн євро, а також півмільйона євро – за напрямом Жан Моне.


Шановні студенти!

Запрошуємо Вас долучитися до дослідницької роботи в наукових гуртках Університету митної справи та фінансів. На сьогоднішній день в університеті діє 36 гуртків, за різними спеціальностями, відповідно до кафедр та напрямів діяльності.

 


Шановні науковці!
Департамент інноваційного розвитку Дніпровської міської ради спільно з НГО «Рада молодих вчених Дніпропетровської області» організовують триденну практичну школу з написання грантових проектів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Орієнтовані дати проведення: 28.04-30.04.2018 року. Проїзд із Дніпра, проживання та харчування учасників Школи буде забезпечено організаторами заходу.


 

 

 

Склад "Ради молодих вчених":

КоткоКотко Ольга Костянтинівна — Голова РМВ Університету митної справи та фінансів, аспірант кафедри міжнародної економіки.
Сфера наукових інтересів: інноваційне забезпечення інвестиційних процесів в системі економічної безпеки держави
Контактна інформація: belkot_19@ukr.net

ГорященкоГорященко Юлія Григорівна — заступник Голови РМВ Університету митної справи та фінансів, доцент кафедри економіки підприємств , кандидат економічних наук.
Сфера наукових інтересів: статистично-інформаційне забезпечення управлінської діяльності на мезорівні.

ІванисенкоІванисенко Іван Сергійович — секретар РМВ Університету митної справи та фінансів, аспірант кафедри транспортних систем та технологій.
Сфера наукових інтересів: вдосконалення та модернізація високошвидкісного транспорту, магнітна левітація.

Рада молодих вчених (РМВ) є постійно-діючим колегіальним, дорадчим та представницьким органом з питань молодих науковців та спеціалістів.

РМВ діє згідно з чинним законодавством, Статутом Університету митної справи та фінансів та Положенням про РМВ .

Основною метою діяльності РМВ є всебічне сприяння науково-педагогічній, винахідницькій та іншій творчій діяльності аспірантів, молодих вчених віком до 35 років, докторантів - 40 років, широка пропаганда новітніх досягнень в галузі науки, техніки і освіти серед молоді, реалізація професійних, інтелектуальних та соціально-побутових інтересів та прав наукової молоді Університету.

Основними завданнями РМВ є:

 

 • сприяння формуванню умов для розкриття наукового та творчого потенціалу молодих вчених;
 • підтримка талановитих дослідників серед аспірантів, молодих вчених, надання їм всебічної допомоги для ефективної науково-дослідницької роботи, забезпечення сталого розвитку наукових шкіл Університету;
 • сприяння формуванню особистості дослідника, сучасного вченого з фундаментальними професійними знаннями та широким демократичним світоглядом;
 • встановлення та підтримка професійних контактів і культурних зв’язків з науковими та молодіжними організаціями вищих навчальних закладів та наукових установ, а також закордонними колегами;
 • організація публічних заходів для поширення світогляду та громадського самовизначення молоді;
 • інформування про діяльність РМВ на веб-сайті Університету та ЗМІ;
 • вираження думки молоді та підготовка пропозицій щодо аспектів діяльності молодих вчених;
 • захист соціальних та виробничих інтересів молодих вчених;
 • сприяння встановленню тісних зв’язків між старшим та молодшим поколінням вчених, забезпечення спадкоємності у науковій діяльності.

 

 

 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Ви тут: Головна Наукова діяльність Рада молодих вчених