Шановні науковці!

 

06 листопада 2020 року в Університеті митної справи та фінансів у форматі відео-зв’язку відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Цифрове суспільство:фінанси, економіка, управління».
У роботі конференції взяли участь дослідники закладів вищої освіти, наукових установ України, представники державних підприємств та організацій, а також науковці Білорусі, Болгарії, Грузії, Китаю, Лівії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Угорщини. Також у роботі конференції активну участь взяли представники молодіжної науки – аспіранти та студенти Університету митної справи та фінансів та інших закладів вищої освіти України.
Під час жвавої дискусії були розглянуті питання, присвячені актуальним проблемам розвитку фінансової системи України в умовах цифрової економіки, дослідженню економіко-управлінських та комунікативних процесів у цифровому суспільстві, а також аналізу сфер національної економіки у сучасній парадигмі загальнодержавних та міжнародних інтересів. Особливий інтерес викликали питання, присвячені проблемам функціонування економічної, управлінської та фінансової систем в умовах пандемії, а також питання діджиталізації у сфері освіти та її фінансування.

 

Програма конференції

Збірник конференції

Шановні колеги!


22-23 жовтня 2020 р. в Університеті митної справи та фінансів на платформі Zoom відбулась ХІV Міжнародна наукова конференція «Історія торгівлі, податків та мита». У конференції взяли участь дослідники закладів вищої освіти, наукових установ України, представники державних підприємств, приватних компаній, Державної митної служби України, а також науковці Молдови, Польщі, Угорщини. Також у роботі конференції активну участь взяли представники молодіжної науки – студенти Університету митної справи та фінансів.

 

Шановні колеги!

 

До вашої уваги пропонуємо збірник (том 1) і програму Міжна­родної наукової конференції «Інноваційні технології, моделі управління кібербезпекою ITMK-2020»(том 1). Конференцію внесено до переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2020 році»
Користуючись нагодою оргкомітет конференції висловлює вдячність авторам матеріалів за їхній внесок у формування збірнику матеріалів конференції. Також повідомляємо, що усі документи / тези, що продовжують надходити до оргкомітету, будуть включені у другий том збірнику матеріалів конференції.
Шановні колеги! 
 

До вашої уваги пропонуємо збірник Міжнародної науково-практичної конференції «Український правовий вимір: пошук відповідей на глобальні міжнародні виклики» і програму, у якій ви можете більш детально ознайомитися з авторами матеріалів конференції.Конференцію внесено до переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2020 році.

Користуючись нагодою оргкомітет конференції висловлює вдячність науковцям за їхній внесок у формування збірнику матеріалів конференції.
 
Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у конференціях, що відбудуться в закладах вищої освіти у 2020 р.


Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у конференціях, що відбудуться в університеті у 2020 р.

План проведення науково-комунікативних заходів на 2020 рік в УМСФ

Шановні колеги!

02 - 05 грудня 2019 р. в Університеті митної справи та фінансів відбулася Міжнародна наукова конференція «Математичні проблеми технічної механіки та прикладної математики - 2019».

Збірник конференції

До уваги молодих учених і студентів!

 

01 листопада 2019 р. в Університеті митної справи та фінансів відбудулася Міжнародна науково-практична конференція «Економіко-правові та управлінські аспекти розвитку суспільства: молодіжний погляд».
 
 
Шановні науковці!
 

24 – 25 жовтня 2019 р. відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Історія торгівлі, податків та мита». 

Програма конференції

 

Шановні науковці!

17 травня 2019 р. відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Український правовий вимір: пошук відповідей на глобальні міжнародні виклики». У роботі конференції взяли участь ученізакладів вищої освіти, наукових установ та організацій, представники органів державної влади, у тому числі митних органів, установ та організацій – міжнародних партнерів Університету. Також у рамках конференції було проведено «круглий стіл» на тему «Підготовка кадрів для митних адміністрацій: традиції та сучасні підходи».

Програма конференції

Збірник матеріалів

Шановні науковці!
 

19 квітня відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми економіки, управління та фінансів». У роботі конференції взяли участь провідні учених навчальних закладів, наукових установ та організацій, органів державної влади, установ та організацій – міжнародних партнерів Університету.

Програма

Збірник матеріалів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Наукова діяльність Конференції та семінари