Шановні колеги!

 

16 квітня 2021 р. відбудеться Міжнародна науково-практична інтернет конференція «Інноваційні рішення в економіці, бізнесі, суспільних комунікаціях та міжнародних відносинах». У роботі конференції планується участь провідних учених навчальних закладів, наукових установ та організацій, представників приватних компаній, установ та організацій – міжнародних партнерів Університету митної справи та фінансів, спеціалістів-практиків.

Інформаційний лист

 
Dear colleagues!

 

The International Scientific and Practical Internet Conference «Innovative Solutions in Economics, Business, Public Сommunications and International Relations» will be held on April 16, 2021, Friday.The Conference will be attended by the leading scientists and representatives of educational institutions, scientific establishments and organizations, public authorities, institutions and organizations - international partners of the University.

More information

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у конференціях, що відбудуться в університеті у 2021 р.

План проведення науково-комунікативних заходів на 2021 рік в Університеті митної справи та фінансів

Шановні науковці!

 

06 листопада 2020 року в Університеті митної справи та фінансів у форматі відео-зв’язку відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Цифрове суспільство: фінанси, економіка, управління».
У роботі конференції взяли участь дослідники закладів вищої освіти, наукових установ України, представники державних підприємств та організацій, а також науковці Білорусі, Болгарії, Грузії, Китаю, Лівії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Угорщини. Також у роботі конференції активну участь взяли представники молодіжної науки – аспіранти та студенти Університету митної справи та фінансів та інших закладів вищої освіти України.
Під час жвавої дискусії були розглянуті питання, присвячені актуальним проблемам розвитку фінансової системи України в умовах цифрової економіки, дослідженню економіко-управлінських та комунікативних процесів у цифровому суспільстві, а також аналізу сфер національної економіки у сучасній парадигмі загальнодержавних та міжнародних інтересів. Особливий інтерес викликали питання, присвячені проблемам функціонування економічної, управлінської та фінансової систем в умовах пандемії, а також питання діджиталізації у сфері освіти та її фінансування.

 

Програма конференції

Збірник конференції

Шановні колеги!


22-23 жовтня 2020 р. в Університеті митної справи та фінансів на платформі Zoom відбулась ХІV Міжнародна наукова конференція «Історія торгівлі, податків та мита». У конференції взяли участь дослідники закладів вищої освіти, наукових установ України, представники державних підприємств, приватних компаній, Державної митної служби України, а також науковці Молдови, Польщі, Угорщини. Також у роботі конференції активну участь взяли представники молодіжної науки – студенти Університету митної справи та фінансів.

 

Шановні колеги!

 

До вашої уваги пропонуємо збірник (том 1) і програму Міжна­родної наукової конференції «Інноваційні технології, моделі управління кібербезпекою ITMK-2020»(том 1). Конференцію внесено до переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2020 році»
Користуючись нагодою оргкомітет конференції висловлює вдячність авторам матеріалів за їхній внесок у формування збірнику матеріалів конференції. Також повідомляємо, що усі документи / тези, що продовжують надходити до оргкомітету, будуть включені у другий том збірнику матеріалів конференції.
Шановні колеги!
 

До вашої уваги пропонуємо збірник Міжна­родної наукової конференції «Інноваційні технології, моделі управління кібербезпекою ITMK-2020» (том 1). Конференцію внесено до переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2020 році.

Користуючись нагодою оргкомітет конференції висловлює вдячність авторам матеріалів за їхній внесок у формування збірнику матеріалів конференції. Також повідомляємо, що усі документи / тези, що продовжують надходити до оргкомітету, будуть включені у другий том збірнику матеріалів конференції.
Шановні колеги! 
 

До вашої уваги пропонуємо збірник Міжнародної науково-практичної конференції «Український правовий вимір: пошук відповідей на глобальні міжнародні виклики» і програму, у якій ви можете більш детально ознайомитися з авторами матеріалів конференції.Конференцію внесено до переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки у 2020 році.

Користуючись нагодою оргкомітет конференції висловлює вдячність науковцям за їхній внесок у формування збірнику матеріалів конференції.
 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Наукова діяльність Конференції та семінари Администратор сайта