Вітаємо переможців I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук:
 
Галузь знань «Управління та адміністрування», спеціальність «Менеджмент»:
I місце:
Пупова Вікторія Вікторівна, гр. М16-1м, науковий керівник: Петруня Юрій Євгенович, д.е.н., проф., завідувач кафедри менеджменту ЗЕД.
II місце:
Тесленко Вікторія Анатоліївна, гр. М16-1м, науковий керівник: Осадча Наталія Вікторівна, д.е.н., доц., професор кафедри менеджменту ЗЕД.
III місце:
Локота Ольга Олександрівна, М16-1м, науковий керівник: Кахович Юлія Олександрівна, к.е.н., доц, доцент кафедри менеджменту ЗЕД.
Галузь знань «Управління та адміністрування», спеціальність «Облік і оподаткування»:
I місце:
Рябко Юлія Артемівна та Синюк Аліна Олександрівна, гр. ЕО16-1м та БСм-16-1, науковий керівник: Фесенко Валерія Валеріївна, к.е.н., доц., доцент кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування.
II місце:
Самойленко Олександр Геннадійович, гр. ЕО16-1м, науковий керівник: Васильєва Валентина Георгіївна, к.е.н., доц., доцент кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування.
III місце:
Руденко Олена Андріївна, гр. ФК-13-5, науковий керівник: Піскова Жанна Валентинівна, к.е.н., доц., доцент кафедри оподаткування та соціального забезпечення.
Галузь знань «Соціальні та поведінкові науки», спеціальність «Міжнародні економічні відносини»:
I місце:
Лифенко Анжеліка Юріївна, гр. ЕМ16-1с, науковий керівник: Зайцев Володимир Євгенович, к.е.н., доц, доцент кафедри міжнародних економічних відносин.
II місце:
Гусарова Карина Максимівна, гр. ЕМ16-1с, науковий керівник: Малюта Ірина Анатоліївна, к.е.н., доц., доцент кафедри міжнародних економічних відносин.
IІI місце:
Денисенко Наталя Дмитрівна, гр. ЕМ13-1, науковий керівник: Петрова Ганна Євгенівна, к.е.н., доц., доцент кафедри міжнародних економічних відносин.
Галузь знань «Управління та адміністрування», спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»:
I місце:
Кушнір Анна Ігорівна, гр. ДФ-16-1, науковий керівник: Качула Світлана Валентинівна, к.е.н., доцент кафедри фінансів.
II місце:
Задорожна Віра Валеріївна, гр. УФБ-16, науковий керівник: Лисяк Любов Валентинівна, д.е.н., проф., завідувач кафедри фінансів.
III місце:
Животун Анастасія Миколаївна, гр. ФМ-16, науковий керівник: Панасейко Сергій Миколайович, к.е.н., доц., завідувач кафедри фінансів суб’єктів господарювання та страхування.
Галузь науки «Економіка та управління підприємствами», спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»:
I місце:
Лежньова Леся Володимирівна, гр. ЕП16-1м, науковий керівник: Жадько Костянтин Степанович, д.е.н., проф., завідувач кафедри підприємництва та економіки підприємств.
Галузь науки «Підприємництво», спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»:
I місце:
Лежньова Леся Володимирівна, гр. ЕП16-1м, науковий керівник: Жадько Костянтин Степанович, д.е.н., проф., завідувач кафедри підприємництва та економіки підприємств.
Пшенична Анастасія Олександрівна, гр. ФК-13-5, науковий керівник: Дулік Тетяна Олександрівна, к.е.н., доц., доцент кафедри оподаткування та соціального забезпечення.
II місце:
Циганок Тетяна Андріївна, гр. ФК-13-5, науковий керівник: Тараненко Вікторія Євгенівна, к.е.н., доц., доцент кафедри оподаткування та соціального забезпечення.
Галузь знань «Соціальні та поведінкові науки», спеціальність «Економіка»:
I місце:
Супруненко Юлія Володимирівна, гр. УП-13-1, науковий керівник: Бондаревська Ксенія Валентинівна, к.е.н., доц., доцент кафедри економіки та соціально-трудових відносин.
Галузь знань «Інформаційні технології», спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»:
I місце:
Толошний Ілля Юрійович, гр. К16-1м, науковий керівник: Кабак Леонід Віталійович, к.т.н., доц., доцент кафедри інформаційних систем та технологій.
II місце:
Браславський Володимир Анатолійович, гр. К13-1, науковий керівник: Молотков Олег Никонорович, к.т.н., доц., доцент кафедри інформаційних систем та технологій.
III місце:
Горовий Артем Климентійович, гр. К14-3, науковий керівник: Лавренюк Ірина Валеріївна, старший викладач кафедри інформаційних систем та технологій.
Галузь знань «Транспорт», спеціальність «Транспортні технології (за видами)»:
I місце:
Соколова Оксана Олегівна та Прогонюк Ірина Володимирівна, гр. Т16-1м, науковий керівник: Халіпова Наталія Володимирівна, к.т.н., доц., доцент кафедри транспортних систем і технологій.
II місце:
Дяченко Дмитро Віталійович, гр. Т16-1м, науковий керівник: Трофімов Олександр Володимирович, к.ф.-м.н., доц., доцент кафедри транспортних систем і технологій.
III місце:
Зуєва Катерина Олегівна, гр. Т16-1м, науковий керівник: Сохацький Анатолій Валентинович, д.т.н., проф., завідувач кафедри транспортних систем та технологій.
Галузь знань «Право» (цивільне право):
I місце:
Кирилюк Анастасія Олегівна, гр. П14-4, науковий керівник: Мінченко Андрій Олександрович, к.ю.н., доц., доцент кафедри цивільного,господарського та екологічного права.
II місце:
Дяченко Єлизавета Едуардівна, гр. П14-1, науковий керівник: Мінченко Андрій Олександрович, к.ю.н., доц., доцент кафедри цивільного, господарського та екологічного права.
Галузь знань «Право» (господарське право):
I місце:
Москаленко Олена Юріївна та Переяславець Олена Сергіївна, гр. П11-1м та П16-1с, науковий керівник: Зуєва Оксана Анатоліївна, к.ю.н., доц., доцент кафедри цивільного, господарського та екологічного права.
II місце:
Козленко Анастасія Ігорівна, гр. П16-3с, науковий керівник: Зуєв Віталій Анатолійович, к.ю.н., доц., завідувач кафедри цивільного, господарського та екологічного права.
ІII місце:
Старченко Лариса Василівна, гр. П16-3с, науковий керівник: Зуєв Віталій Анатолійович, к.ю.н., доц., завідувач кафедри цивільного, господарського та екологічного права.
Галузь знань «Право» (адміністративне право):
I місце:
Макарець Владислав Сергійович та Іванусь Сергій Ігорович, гр. П13-2, науковий керівник: Ліпинський Владислав Віталійович, к.ю.н., доц., доцент кафедри адміністративного та митного права.
II місце:
Могильова Олена Леонідівна, гр. П16-3с, науковий керівник: Кувакін Сергій Вячеславович, к.ю.н., доц., доцент кафедри адміністративного та митного права.
ІІІ місце:
Лукіна Олена Анатоліївна, гр. П13-2, науковий керівник: Ліпинський Владислав Віталійович, к.ю.н., доц., доцент кафедри адміністративного та митного права.
Галузь знань «Право» (кримінальне право):
I місце:
Шейко Альбіна Миколаївна, гр. П16-3с, науковий керівник: Батраченко Тетяна Сергіївна, к.ю.н., доцент кафедри кримінально-правових дисциплін.
II місце:
Зардов Валентин Рустамович, гр. П14-2, науковий керівник:Батраченко Тетяна Сергіївна, к.ю.н., доцент кафедри кримінально-правових дисциплін.
Тимошишин Єлизар В'ячеславович, гр. П13-4, науковий керівник:Варава Володимир Вікторович, к.ю.н., доц., в.о. завідувача кафедри кримінально-правових дисциплін.

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

Адреса приймальної комiсiї:
49000, м.Дніпро,
вул. Узвіз Крутогірний
(вулиця Рогальова) , 8, ауд. 303

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Наукова діяльність Конкурси та олімпіади