Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади!

11-13 квітня 2018 року в Запорізькому національному університеті проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство». Дипломом ІІІ ступеня нагороджено команду Університету митної справи та фінансів, а саме: Кирилюк Анастасію Олегівну, Фролову Анастасію Георгіївну та Стрежнєва Георгія Дмитровича.
Також за результатами олімпіади в індивідуальному змаганні студент юридичного факультету – Стрежнєв Георгій Дмитрович отримав диплом ІІІ ступеня.

Науковий керівник – к.ю.н., доц., в.о. директора ННІ «Митна академія» Ліпинський Владислав Віталійович.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових відкриттів, досягнень та звершень. А також особливу вдячність висловлюємо к.ю.н., доц., завідувачу кафедри теорії та історії держави і права Бочарову Дмитру Олександровичу за кваліфіковану підготовку до Олімпіади та підтримку призерів.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

3-4 квітня 2018 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит». Вітаємо студентку фінансового факультету Вербицьку Ксенію Сергіївну та її наукових керівників: старшого викладача кафедри фінансів, к.е.н. Сальникову Тетяну Валеріївну та доцента кафедри фінансів, к.е.н., доц. Роменську Катерину Михайлівну, із перемогою та отриманням диплому І ступеня.

Також вітаємо Діброву Андрія Вікторовича, який у фінальному етапі ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства», що відбувся 3 квітня 2018 р. у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», отримав диплом ІІІ ступеня (науковий керівник - Жадько Костянтин Степанович, д.е.н., проф., завідувач кафедри підприємництва та економіки підприємств).

Бажаємо подальших успіхів і наукових здобутків!

Вітаємо переможця!

5-6 квітня 2018 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету проходив Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Економіка». Вітаємо Мухортова Данила Олеговича та його наукового керівника Падеріна Івана Дмитровича, д.е.н., проф., професора кафедри підприємництва та економіки підприємств, з перемогою та отриманням диплому ІІ ступеня за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр.

Вітаємо учасників конкурсу!

29-30 березня 2018 року на базі Одеського національного політехнічного університету проходив Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Вітаємо Євдокімову Оксану Юріївну та її наукового керівникаЖадька Костянтина Степановича, д.е.н., проф., завідувача кафедри підприємництва та економіки підприємств, з перемогою та отриманням диплому ІІІ ступеня за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст.

Також грамотами у номінаціях відзначені:

- Тиренко Сергій Михайлович за високий рівень теоретичного обґрунтування досліджуваної проблеми за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст (керівник Ватченко Олександра Борисівна, к.е.н., доц., доцент кафедри підприємництва та економіки підприємств);

- Панасенко Дар’я Ігорівна за застосування найбільш оригінальної методики дослідження за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст (керівник Горященко Юлія Григорівна, к.е.н., доц., доцент кафедри підприємництва та економіки підприємств).
Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

27 березня 2018 року на базі юридичного факультету Запорізького національного університету проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право». Вітаємо студентку юридичного факультету Університету митної справи та фінансів Кирилюк Анастасію Олегівну та її наукового керівника Мазура Анатолія Васильовича, к.ю.н, доц., доцента кафедри адміністративного та митного права, із перемогою та отриманням диплому ІІ ступеня.

Бажаємо подальших успіхів і наукових здобутків!
Вітаємо переможця!
Щиро вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Міжнародна економіка» Денисенко Наталю Дмитрівну (диплом за ІІІ місце за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр), керівник к.е.н., доц. Петрова Ганна Євгенівна.

Вітаємо переможця та її наукового керівника з високим досягненням. Бажаємо нових наукових перемог та творчого натхнення!
Вітаємо переможців I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 н.р.

- Левицьку Слав`яну Ігорівну (спеціальність «Право (цивільне право)»;
- Вербицьку Ксенію Сергіївну (спеціальність «Фінанси і кредит»);
- Діброву Андрія Вікторовича, Гусєву Катерину Сергіївну (спеціальність «Економіка підприємства»);
- Лежньову Лесю Володимирівну (спеціальність «Підприємництво»);
- Синюк Аліну Олександрівну, Чичибабіну Дарину Георгіївну, Руденко Юлію Вікторівну (спеціальність «Банківська справа»);
- Кирилюк Анастасію Олегівну, Левицьку Слав`яну Ігорівну, Летучого Володимира Ігоровича (спеціальність «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»);
 - Кравчук Марину Олександрівну та Воротниченко Наталію Федорівну, Ткач Альону Юріївну та Андреєву Карину Валеріївну (спеціальність «Право (господарське право)»;
- Добролежу Катерину Миколаївну (спеціальність «Страхування»);
- Цюкало Анжеліку Володимирівну, Рибак Юлію Андріївну, Паденко Юліїю Олександрівну (спеціальність «Менеджмент організації»);
- Кіку Анастасію Сергіївну, Козову Дар`ю Володимирівну, Омельницьку Юлію Едуардівну (спеціальність «Облік і оподаткування»);
- Лило Соломію Василівну, Горбач Дар`ю Петрівну, Дубину Анну Петрівну (спеціальність «Транспортні технології (за видами)»;
- Панову Тетяну Вікторівну, Шаляпіну Альону Сергіївну, Булаву Анну Петрівну (спеціальність «Управління персоналом і економіка праці»);
- Замотаєва Євгена Дмитровича, Кириленко Аліну Ігорівну, Кропивну Юлію Едуардівну (спеціальність «Комп’ютерні науки»);
- Кирилюк Анастасію Олегівну, Безбабну Марію Геннадіївну, Тимошишина Єлизара Вячеславовича (спеціальність «Кримінальне право та кримінологія; кримінальновиконавче право»).
Вітаємо Омелян Вікторію переможця І Всеукраїнського конкурсу молодих вчених на кращу наукову роботу з проблем службового права (01.10.17-01.12.17) у секції «Наукова робота аспіранта»

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Наукова діяльність Конкурси та олімпіади Администратор сайта