ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ МИТНИХ БРОКЕРІВ ТА ДЕКЛАРАНТІВ


На базі Університету митної справи та фінансів функціонують постійно діючі курси з підвищення кваліфікації представників митних брокерів (агентів з митного оформлення).

Програма курсів розроблена Університетом, погоджена Державною фіскальною службою України та Міністерством освіти і науки України й відповідає сучасним вимогам зовнішньоекономічної політики України.

Тривалість навчання - чотири тижні у вечірній час (окрім суботи, неділі та святкових днів).

Заняття проводяться найкращими викладачами Університету митної справи та фінансів, що мають досвід практичної роботи у сфері митної справи та зовнішньоекономічної діяльності. Крім того, для проведення занять запрошуються висококваліфіковані фахівці-митники з багаторічним досвідом роботи.

На курсах підвищення кваліфікації представників митних брокерів (агентів з митного оформлення) використовуються сучасні методи викладання та застосовуються технічні засоби навчання в комп’ютерних класах. Слухачі мають можливість отримати не тільки теоретичні знання, але й практичні навички роботи з такими програмами, як QD Pro, MD Office та ін., що використовуються митними брокерами для заповнення митних декларацій.

Крім того, слухачі курсів мають можливість отримати консультації у фахівців Університету з проблемних питань зовнішньоекономічної діяльності, митної справи, митного контролю, митного оформлення та декларування різних груп товарів, що переміщуються через митний кордон України.

По закінченню курсів слухачі, які успішно склали іспит, отримують Свідоцтво державного зразка.

Програма підвищення кваліфікації з напряму підготовки «Менеджмент» (представники митих брокерів, агенти з митного оформлення)

За детальною інформацією звертатися за адресою: м. Дніпро, узвіз Крутогірний , 8, к.106

Контактний телефон: (056) 756-05-74, 068-790-94-38, 099-207-45-28

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами