Шановні студенти та мешканці Дніпра! 

курси поль

Українсько-польський центр УМСФ у взаємодії з Центром профільної освіти запрошує всіх бажаючих на курси вивчення польської мови. Ви оволодієте знанням мови і культури наших найближчих західних сусідів. Це поглибить Ваш внутрішній світ, допоможе Вам у професійній кар’єрі, відкриє  перспективи і можливості у досягненні нових цілей і творчих горизонтів.

Курс польської мови і культури сучасно і цікаво викладає кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземної філології, перекладу та професійної мовної підготовки Рождественська Ірина Євгенівна.

Лекційні заняття проводяться з використанням сучасних методик, кращих підручників і посібників польської мови, а також мультимедійного обладнання. Слухачі курсів рівнів А2 – В1 обговорюють літературні твори, переглянуті польською мовою документальні і художні фільми, за бажанням беруть участь в програмах Польського інституту в Києві.

По закінченні програми слухачі курсів складають підсумковий іспит (у формі тестування), за результатом якого отримують сертифікат про вивчення польської мови відповідного рівня.

Випускники курсів можуть поглибити знання польської мови і культури, беручи участь у програмах NAWA (польської Державної агенції академічних обмінів).

Охочі вивчати польську мову і культуру запрошуються для реєстрації в наступні групи. Заняття відбуватимуться орієнтовно з 09 вересня 2019 року. Вартість курсу залежить від тривалості, яку обирають слухачі (від 12 тижнів до 8 місяців). Заняття проходитимуть 2 рази на тиждень у робочі дні.

Записатися на курси можна в Університеті митної справи та фінансів
у навчальному корпусі № 1:
м. Дніпро, вул. Вернадського, буд. 2/4, кімн. 316
тел. 066-925-40-11, 098-656-89-66 – Фролова Оксана Анатоліївна,

у навчальному корпусі № 3:

м. Дніпро, Крутогірний узвіз, буд. 8, кімн. 106 «в»
тел. 099-207-45-28 – Орел Вікторія Ігорівна,
068-790-94-38 – Булатова Світлана Миколаївна.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Курси «Польська мова і культура»