Перепідготовка та підвищення кваліфікації

Університет митної справи та фінансів проводить курси підготовки: спеціалістів Державної виконавчої служби; осіб для роботи в органах судової влади; працівників адвокатури; працівників нотаріату; працівників для органів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; осіб для роботи в міграційній службі.

Викладацький склад курсів – практики з відповідних установ та науковці.

Тривалість навчання – чотири тижні у вечірній час (окрім суботи, неділі та святкових днів). Заняття починаються з моменту комплектування групи.

 

В Університеті митної справи та фінансів проводяться курси «Управління багатоквартирним будинком» для голів, бухгалтерів ЖБК, ОСББ, ОСН та ініціативних груп Дніпропетровської області. На курсах слухачі дізнаються про організаційно-правові засади управління багатоквартирним будинком, управління фінансами ОСББ, ЖБК та ОСН ( юридичної особи), правила технічної експлуатації будинку та інженерних мереж.

 

На базі Університету митної справи та фінансів функціонують постійно діючі курси з підвищення кваліфікації представників митних брокерів (агентів з митного оформлення). Тривалість навчання чотири тижні у вечірній час (окрім суботи, неділі та святкових днів).

 

Також запрошуємо Вас на курси «Польська мова і культура». Ви оволодієте важливим знанням ще однієї європейської мови. Це допоможе Вам у подальшій професійній кар’єрі, відкриє нові перспективи та можливості у досягнені нових цілей і творчих горизонтів.

Лекційний курс з дисципліни викладається з використанням мультимедійного обладнання. Навчальна програма виконується з використанням кращих польських підручників та посібників. Слухачі курсів користуються бібліотекою польської літератури УПЦ, медіатекою. Регулярно відбуваються перегляди документальних, художніх фільмів польською мовою.

Кращі випускники курсів можуть продовжити вивчення польської мови з отриманням сертифіката міжнародного рівня у Літніх та Зимових мовних школах, які спільно організовують польські вищі навчальні заклади-партнери і Українсько-Польський Центр.

 

Після закінчення вищевказаних курсів слухачі отримують сертифікат Університету митної справи та фінансів

 

За більш детальною інформацією просимо звертатися за адресою: м. Дніпро, Узвіз Крутогірний, 8, к.106.

Контактний телефон: (056) 756-05-74.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами