Олександр Герасименко

received 478684169552413Випускник 2008 року

Додаткова інформація:

 • У 2008 році закінчив Академію митної служби України.
 • Директор КБП ЮА
 • Відзнака Ізмаїльської митниці за високі досягнення
 • В 2008 році закінчив Академію митної служби України за спеціальністю " Інформаційні управляючі системи та технології"
 • З 2008 по 2016 роки працював в митних органах. Працював в міждержавному, міжнародному автомобільних пунктах пропуску, в оперативному відділі в морському торговому порту, в вантажному відділі.
 • В 2010р отримав подяку Ізмаїльської митниці "За вагомий внесок у виконання поставлених перед митницею завдань із захисту інтересів України, розвитку міжнародного співробітництва в галузі митної справи".
 • В 2016р звільнився з митної служби та відкрив виробництво кабельно-провідникової продукції ТОВ "КБП ЮА", що знаходиться у м. Дніпро де зараз працюю директором.
 • Побажання студентам: постійно вдосконалюйтесь, ставте перед собою цілі і починайте робити все, щоб їх досягти. Не сидіть на місці, почніть робити хоть щось для досягнення своїх мрій прямо зараз!

 

 

Антон Левандовский

Випускник 2016 року

Працює в ТОВ Кібстор

Додаткова інформація:

закінчив у 2016 році Університет митної справи та фінансів за спеціальністю «Інженер інформаційних систем та технологій».

- Сьогодні Антон працює працює в ТОВ Кібстор, керівник відділу В2С

Спогади Антона про студентські роки:

«Приблизно два рази на місяць суботніми ранками дозволяю собі прогулятися вулицею В.Вернадського біля рідного гуртожитку і згадую студентські роки. АМСУ це сім‘я, яка потурбувалася про те, щоб ці спогади не стиралися з роками. А разом з ними я ще й дечому навчився).»

 

 

 

Сергій Кондратьєв

кондратьев

Випускник 2004 року

Працює в Vodafone Україна. Розробник вищої категорії.

Додаткова інформація:

 • У 2004 році закінчив Академію митнтої служби України за спеціальністю «Інженер з комп'ютерних систем».
 • Розробник системи електронного документообігу.
 • Найбільші завершені проекти - впровадження в Компанії електронного цифрового підпису, побудові мобільного додатка для електронного документообігу, конструктор документів (службові, накази, звіти, договори), система розпізнавання тексту (бланків документів). На поточний момент працюю над інтеграцією внутрішніх систем електронного документообігу Компанії із зовнішніми системами (vchasno, document online, medoc).

Спогади Сергія про студенстські роки:"Моє перебування в Академії було незвичайним. Я вступав у коледж, а вже перед самим четвертим курсом моя спеціальність отримала акредитацію фахівця.

Мені подобалося все, до сих пір згадую все з посмішкою. Навіть якщо були і сумні моменти.

Гуманітарні предмети мені особливо не давалися, так як і всі, що було пов'язано з вищою математикою. Але варто віддати належне, під час викладання вищої математики С. І. Жиром - отримував свою заслужену четвірку і дуже цим пишався :)

У період навчання був учасником хору під керівництвом Зубахи, заняття не дуже "круте", але давало свої плюси :) Під цією "відмазкою" із задоволенням прогулював деякі пари :)

Звичайно ж не обходилося без безсонних ночей перед іспитами, стертих пальців після графічних робіт з креслення. Вважаю роки проведені в стінах Академії хорошою школою.

Тут я вчився не тільки спеціальності, але і вчився життя".


 

Віталій Бондаренко

IMG 20191115 090729
Випускник 2017 рокуПрацює в студії розробки ігор SomerGames

 

Додаткова інформація:

В 2017 році закінчив Університет митної справи та фінансів за спеціальністю «Комп’ютерні науки».

Зараз Віталій працює в студії розробки ігор SomerGames

Team leader programmer та викладає дисципліну «Розробка ігрових додатків» на спеціальності 122 «Комп'ютерні науки».

 

Спогади Віталія про студентські роки:

«При виборі вузу, УМСФ був першим у списку, де б я хотів навчатись. Я захоплювався комп’ютерних технологіями, з цього відразу зважився вступати на технічний факультет. За всі 5 років навчання, я не пошкодував, що вибрав саме цю спеціальність. Це той самий випадок, коли хобі переросло в основну зайнятість. Університет подарував мені безліч корисних знайомств і зв'язків, базу знань, великий професійний досвід, який допоміг впевнено почати працювати відразу після закінчення ВНЗ».

 

 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Вы здесь: Головна Випускники